Skocz do zawartości
pablo163

Czy dobrze zaczynam(www) ZROBIŁEM FOT BUDY I SAMOCHODU

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh :( to zamięść temat jutro :mad:

po ch.uja pana zaśmiecasz forum topic'iem w którym nic nie ma..,

 

trzeba było dac jutro bo na razie oceniam ten topic na 1/100

:mad:

Zdazylo Ci sie czasami pomyslec ?

 

Jest taka ikonka z napisem WWW pod postem po najechaniu na nia nalezy wcisnac lewy przycisk myuszy i wtedy otworzy sie takie okienko a w srodku bedzie taka niebieska strona - to o tej ten pan na gorze mowil.

 

A strona ? To logo... hm nie bede sie czepila wykonania, chodzi mi tylko oto ze ono zajmuje 32kB, a wyglada tragicznie (kompresja) wez sproboj do GIFa to skompresowac nie do JPG, ok ?

 

No i button MAD MAXA 120 KB 8O Tyle to powinny wazyc 3 takie stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo pdoba mi się :D, lecz ten kolor czcionki trochę za bardzo oczojebny jest wg mnie. Tak w ogóle to fajnie wygląda i trochę może zkompresuj te fotki bo troszkę za duże objętościowo są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za krutjie wypowiedzi.Pozbede sie bledow i bedzi ok.

suchyy to ma byc pokazufka a nie strona jakejs powaznej firmy:p I nie Pan poprostu pablo.A ty SlaveBlade

to wyluzuj bo nawet nie wiesz o co chodzi jak widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niebieski i żółty... Komplementarne kolory... Chodziło Ci o taki kontrast?? Ale jest czytelnie, i o to głownie chodzi (przynajmniej moim skromnym zdaniem)

Jednak będąc po zajęciach z kompozycji muszę się przyczepić do niekonsekwencji kolorystycznej... Żółty + niebieski ok. Dotatki czarne. Zielony nie pasuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niebieski i żółty... Komplementarne kolory... Chodziło Ci o taki kontrast?? Ale jest czytelnie, i o to głownie chodzi (przynajmniej moim skromnym zdaniem)

Jednak będąc po zajęciach z kompozycji muszę się przyczepić do niekonsekwencji kolorystycznej... Żółty + niebieski ok. Dotatki czarne. Zielony nie pasuje :(

No jasne ze mi zalezy bo takie opinje sa najlepsze wiadomo ze nie dam rady podjechac pod kazdego gust ale sie starm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niebieski i żółty... Komplementarne kolory... Chodziło Ci o taki kontrast?? Ale jest czytelnie, i o to głownie chodzi (przynajmniej moim skromnym zdaniem)

Jednak będąc po zajęciach z kompozycji muszę się przyczepić do niekonsekwencji kolorystycznej... Żółty + niebieski ok. Dotatki czarne. Zielony nie pasuje :(

No jasne ze mi zalezy bo takie opinje sa najlepsze wiadomo ze nie dam rady podjechac pod kazdego gust ale sie starm:)
Hehe, nie czepiam się. Po prostu na przyszłość staraj się być bardziej konsekwentny kolorystycznie... I taka rada na przyszłość - unikaj zestawienia zieleni z czerwinią - kontrast jest wyraźny ale oczojeb.ny i szybko męczy oczy (krawędzie styku kolorów wydają się drgać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Mutos widze ze sie niezle znasz na tym, widzialem Twoja stronke, cos mi sie widzi ze interesujesz sie fotografia - jak sie myle to mnie popraw - ale dor zeczy, moze moglbys mi podac jakas strone gdzie beda takie zestawienia kolorow cio z czym mozna co z czym nie, jezeli taka istnieje oczywiscie. Przyda sie przy robieniu www ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: 

Mutos widze ze sie niezle znasz na tym, widzialem Twoja stronke, cos mi sie widzi ze interesujesz sie fotografia - jak sie myle to mnie popraw - ale dor zeczy, moze moglbys mi podac jakas strone gdzie beda takie zestawienia kolorow cio z czym mozna co z czym nie, jezeli taka istnieje oczywiscie. Przyda sie przy robieniu www ;]

Wiesz ta moja strona to totalna porażka z przed ponad roku - robiłem na zaliczenie z Metod i Języków Programowania (Notatnik ;) )

Fotografią się interesuje, to fakt

A stronkę z taką tematyką na temat kompozycji chiba zrobie - przynajmniej się to komuś przyda, ale zabiore się za to dopiero po sesji.

A jestem w tym trochę oblatany bo jestem na informie ze specjalnością grafika komputerowa i techniki multimedialne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: 

Mutos widze ze sie niezle znasz na tym, widzialem Twoja stronke, cos mi sie widzi ze interesujesz sie fotografia - jak sie myle to mnie popraw - ale dor zeczy, moze moglbys mi podac jakas strone gdzie beda takie zestawienia kolorow cio z czym mozna co z czym nie, jezeli taka istnieje oczywiscie. Przyda sie przy robieniu www ;]

Wiesz ta moja strona to totalna porażka z przed ponad roku - robiłem na zaliczenie z Metod i Języków Programowania (Notatnik ;) )

Fotografią się interesuje, to fakt

A stronkę z taką tematyką na temat kompozycji chiba zrobie - przynajmniej się to komuś przyda, ale zabiore się za to dopiero po sesji.

A jestem w tym trochę oblatany bo jestem na informie ze specjalnością grafika komputerowa i techniki multimedialne ;)

witaj

mam do Ciebie pytanko JAk zrobic zdjecia kryształów .Chodzi mi o zdjecia figurek.Mam aparat cyfrowy Olympus. I zdjecia jake robie sa strassznie zle i duze

.Moze znaswz jakis sposub na robienie zdje3c kryształów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163:

stronka jest ogolem spoko :P moge sie przyczepic tylko do 2 rzeczy.

1) ramka w okol obrazka po lewej (razi w oczy, przynajmniej mnie)

2) wywalilo Ci PL ogonki :(

 

ps. moze to wina tego, ze ogladam pod mozilla ?? nie wiem :P ale fakt, ze strona powinna dobrze wygladac pod kazda przegladarka :) po za tym, jest spox :P

 

ps2. jak sie Wam podoba moja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163:

stronka jest ogolem spoko :P moge sie przyczepic tylko do 2 rzeczy.

1) ramka w okol obrazka po lewej (razi w oczy, przynajmniej mnie)

2) wywalilo Ci PL ogonki :(

 

ps. moze to wina tego, ze ogladam pod mozilla ?? nie wiem :P ale fakt, ze strona powinna dobrze wygladac pod kazda przegladarka :) po za tym, jest spox :P

 

ps2. jak sie Wam podoba moja ?

Cwaniakujesz z tymi zarobkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niebieski i żółty... Komplementarne kolory... Chodziło Ci o taki kontrast?? Ale jest czytelnie, i o to głownie chodzi (przynajmniej moim skromnym zdaniem)

Jednak będąc po zajęciach z kompozycji muszę się przyczepić do niekonsekwencji kolorystycznej... Żółty + niebieski ok. Dotatki czarne. Zielony nie pasuje :(

Taki mały offtopic... uprzedzam - krytyka ale bez urazy oki ?

Tak nie wiem dlaczego, ale tkneło mnie żeby zobaczyć Twoją stronę, bo o stronie Pabla wyrażasz się z dużą znajomością zasad kompozycji...przynajmniej takie to sprawia wrażenie, bo ja się na tym kompletnie nie znam...

Hmm troche mnie zaskoczyło zestawienie czarnego i czerwonego...

Poza tym, umiesz się posługiwać CSS ? I niech zgadnę... te "efekty" ... hmm SWISH ? Zgadłem ? Bo jakieś takie wszystkie do siebie podobne...

 

Ok, wystarczy... bez urazy, jedynie opinia...

I wiem, że to tylko na zaliczenie itp, ale ja bym to na Twoim miejscu wywalił z profilu bo troche się kompromitujesz (to co masz w podpisie podważa Twoją wiarygodność ) :twisted:

BTW: W notatniku i czytsym HTML-u można też zrobić coś ciekawego. Pozostaje kwestia nakładu pracy.

Na zaliczeni też sporo czasu temu, bez doświadczenia, jedna z pierwszych... Poza tym znawcą/twórcą stron nie jestem...

www.to-mod.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ci chodzi o radeona to zapomnialem napisac PRO bo zapomnialem.Nie jestm zly za krytyke bo to dzieki niej sie ucze.Twpja strona jest ok .a kwestja to tylko gust .tak strona lekko nie dokonczona lae to sie zrobi.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by mogło być gdyby nie ta czcionka - niebieska na tle ciemniejszego niebieskiego. Przecież tam nic nie widać.

Drugi problem jest taki że popełniasz podstawowy błąd przy tworzeniu strony - masz znaki w kodowaniu windows więc tylko Internet Explorer prawidłowo je wyświetla. Zmień kodowanie żeby nie trzeba było w innych przeglądarkach samemu zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtopic... uprzedzam - krytyka ale bez urazy oki ?  

Tak nie wiem dlaczego, ale tkneło mnie żeby zobaczyć Twoją stronę, bo o stronie Pabla wyrażasz się z dużą znajomością zasad kompozycji...przynajmniej takie to sprawia wrażenie, bo ja się na tym kompletnie nie znam...  

Hmm troche mnie zaskoczyło zestawienie czarnego i czerwonego...

Poza tym, umiesz się posługiwać CSS ? I niech zgadnę... te "efekty" ... hmm SWISH ? Zgadłem ? Bo jakieś takie wszystkie do siebie podobne...

 

Ok, wystarczy... bez urazy, jedynie opinia...

I wiem, że to tylko na zaliczenie itp, ale ja bym to na Twoim miejscu wywalił z profilu bo troche się kompromitujesz (to co masz w podpisie podważa Twoją wiarygodność )  :twisted:  

BTW: W notatniku i czytsym HTML-u można też zrobić coś ciekawego. Pozostaje kwestia nakładu pracy.

Na zaliczeni też sporo czasu temu, bez doświadczenia, jedna z pierwszych... Poza tym znawcą/twórcą stron nie jestem...

www.to-mod.prv.pl

Swish - jeszcze w tedy nie umiałem się flashem posługiwać :( A jakoś brak mi czasu na zrobienie czegoś nowego.

CSS-a jeszcze wtedy nie znałem. Niestey wszystko się rozbija o brak czasu :( Tego mam wiecznie mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtopic... uprzedzam - krytyka ale bez urazy oki ?  

Tak nie wiem dlaczego, ale tkneło mnie żeby zobaczyć Twoją stronę, bo o stronie Pabla wyrażasz się z dużą znajomością zasad kompozycji...przynajmniej takie to sprawia wrażenie, bo ja się na tym kompletnie nie znam...  

Hmm troche mnie zaskoczyło zestawienie czarnego i czerwonego...

Poza tym, umiesz się posługiwać CSS ? I niech zgadnę... te "efekty" ... hmm SWISH ? Zgadłem ? Bo jakieś takie wszystkie do siebie podobne...

 

Ok, wystarczy... bez urazy, jedynie opinia...

I wiem, że to tylko na zaliczenie itp, ale ja bym to na Twoim miejscu wywalił z profilu bo troche się kompromitujesz (to co masz w podpisie podważa Twoją wiarygodność )  :twisted:  

BTW: W notatniku i czytsym HTML-u można też zrobić coś ciekawego. Pozostaje kwestia nakładu pracy.

Na zaliczeni też sporo czasu temu, bez doświadczenia, jedna z pierwszych... Poza tym znawcą/twórcą stron nie jestem...

www.to-mod.prv.pl

Swish - jeszcze w tedy nie umiałem się flashem posługiwać :( A jakoś brak mi czasu na zrobienie czegoś nowego.

CSS-a jeszcze wtedy nie znałem. Niestey wszystko się rozbija o brak czasu :( Tego mam wiecznie mało :(

czasu moge ci troszke zapodaac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...