Skocz do zawartości
Viners

Obudowa Do 350

Rekomendowane odpowiedzi

jaką obudowę polecilibyście do ok. 350 zł? bo już mam gotowy zestaw do zamówienia, zastanawiam się tylko nad obudową..

NZXT Apollo Crafted Series /Black, okno/ - ta wpadła mi w oko, ale prosiłbym o opinie czy warto ją kupować.

a jeżeli nie to byłbym wdzięczny za porady co lepszego za tą cenę można kupić. bajerancki wygląd nie jest najważniejszy, chociaż, jeżeli to możliwe, to chciałbym żeby miała jakieś podświetlenia, i to okno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta NZXT Apollo Crafted tak naprawde niema bez śrubkowego montażu. Cyrkulacja wygląda dobrze, jakośc wykonania z opinii wynika że jest jak trzeba. Jest jeszcze minus w postaci bladej farby, np niebieska tak naprawde nie jest tak soczysta, kolor jest jakby blady. Zastanów się nad tym CoolerMasterem RC-690, ewentualnie jeśli nie przeszkadzają Ci te wady to możesz brać NZXT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze/ładniejsze obudowy w tej cenie. Ten Sharkoon był dobrym wyborem gdy kosztował ~150zł a nie 250zł.

Jak już chcesz z esc.pl to:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=12124

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=10931

Nie lepiej obudowę kupić w cooling.pl (piszę tutaj o K58 i Xigmatek)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tej stronie którą podajesz jest pewnie więcej obudów, ale ja cały komputer zamawiam na esc.pl i jak mają mi go tam złożyć to obudowę też muszę tam kupić.. a ten CoolerMaster mi się tak średnio podoba. a co sądzicie o tym NZXT Alpha Classic Series z oknem? bo jest trochę tańszy od tamtego Apollo, a z wyglądu też jest fajny, a przynajmniej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...