Skocz do zawartości
-=Maq=-

Enter The Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie sobie skolowalem ta gierke ale jedno mnie zastanawia czy wam tez tak skacze ta gra?

u mnie tez skakała (zwłaszcza na pozimie z płonącą fabryką czy czymś tam...)... i wiesz co? zrobiłem defragmentacje i jest ok :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie skolowalem ta gierke ale jedno mnie zastanawia czy wam tez tak skacze ta gra?

u mnie tez skakała (zwłaszcza na pozimie z płonącą fabryką czy czymś tam...)... i wiesz co? zrobiłem defragmentacje i jest ok :)))

juz sobie poradzilem :) jak sie okazalo mialem jakies zwalone stery AGP do sis'a bo niby bylo wszystko ok ale w matrixie do d.u.p.y po instalce nowej wersji jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zacialem sie w grze. Niech ktos pomoze.

Jestem w "chinatown" i goni mnie od zarabania agentow smith'ow. Uciekam im, podazam tak jak mi radar pokazuje i teoretycznie brakuje mi do wyjscia 0.5 metra ale stoje przed sciana, nie mam nigdzie drzwi, tylko rynna po ktorej wejsc nie mozna, w poblizy sa schody przeciwporzarowe, ale za wysoko i nie dosiegam. Moze czegoz nie widze? Agenci mnie nawalaja i [gluteus maximus], ciagle to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

czemu u mnie ta gra skacze nooooooooo.

na moim kocfigu chyba nie powinna.Jak myslicie??

Niestety a może stety świat idzie do przodu a wraz z nim wymagania gier. Tak więc coraz lepsze gry będą wymagać coraz lepszego config-u, chociaż Matrix to nie wiem czy taka lepsza gra (pod względem grafy) :twisted: A z procesorem 1Ghz to nawet do Uni nie wejdziemy :lol:

 

W Enter The Matrix jest stanowczo ZA MAŁO walki wręcz :!: :!: :!: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera zacialem sie w grze. Niech ktos pomoze.

Jestem w "chinatown" i goni mnie od zarabania agentow smith'ow. Uciekam im, podazam tak jak mi radar pokazuje i teoretycznie brakuje mi do wyjscia 0.5 metra ale stoje przed sciana, nie mam nigdzie drzwi, tylko rynna po ktorej wejsc nie mozna, w poblizy sa schody przeciwporzarowe, ale za wysoko i nie dosiegam. Moze czegoz nie widze? Agenci mnie nawalaja i <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, ciagle to samo :(

Tam jest pełno takich miejsc (strzałka kilka razy dochodzi do 0 a potem znowu zmienia się np. na 100m) daj screenshota albo opisz dokładnie miejsce. Minąłeś już budkę z telefonem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jestem na misji The Church i kurde w jakis pomieszczeniach nie moge sei wydostac bo ciagle mie agent lapie i rzuca o ziemie. Powoli mnie to zaczyna denerwowac, bo to juz ktoras z kolei plansza gdzie uciekam przez agentami i powoli przynajmniej dla mnie zaczyna byc to nudne.

n atej misji zaraz jak sie rozpoczyna plansza to widnieje ze mam do wyjscia 2-3 metry do gory i idac do gory odleglosc mi sie zwieksza. Po wyjsciu na dachy piegam po nich az wreszcie mnie dopadaja agenci i zrzucaja z budynku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jestem na misji The Church i kurde w jakis pomieszczeniach nie moge sei wydostac bo ciagle mie agent lapie i rzuca o ziemie. Powoli mnie to zaczyna denerwowac, bo to juz ktoras z kolei plansza gdzie uciekam przez agentami i powoli przynajmniej dla mnie zaczyna byc to nudne. 

n atej misji zaraz jak sie rozpoczyna plansza to widnieje ze mam do wyjscia 2-3 metry do gory i idac do gory odleglosc mi sie zwieksza. Po wyjsciu na dachy piegam po nich az wreszcie mnie dopadaja agenci i zrzucaja z budynku..

Musisz biec po dachach przebiegając po takich deskach aż zobaczysz czerwone drzwi, wejdź przez nie a później znowu po dachach (tam nie ma jak się zgubić bo trzeba iść non-stop prosto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze mam pytanie jestem w misji chainatown (Ghost) i bije sie z Serafinem niestety cos wygrac nie moge :( (nie chce mnie dopuscic do wyroczni) ale gra toczy sie dalej czy jak wygram z nim to zmieni sie fabuła dalej i beda inne plansze niz jakbym przegral (ucieczka statkiem) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, gra sie zmieni. wygrana z nim jest bardzo prosta (przeszedlem gre na poziomi normal grajac Niobe ) wystarczy 'szybko' naduszac klawisze odpowiedziale za bicie noga/reka i od czasu do czasu uzywac 'FOCUS' (jakby nie mogli napisac Bullet Time ;) Jak przejdziesz gre, odblokuj uzywanie miecza- wtedy Serafina pokonasz w ok. 13-20 s ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zobaczysz 1-dnego czy 2-ch filmikow i nie bedziesz uciekal przed smitami ;P swoja droga to jzu koniec gry po tym statku :P... a goscia banalnie pokowac.. walisz w niego jak masz flasha a potem gonisz az ci sie flash naladuje po stolkach zeby cie nie dogonil ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Jest cos takiego w tej grze, że moge sobie "potrenować" fighta z np. Trinity,Agentem,Nioby (gram Ghostem, ale przeszedłem też babką) itd.?

 

Na obojętnie jakim poziomie bym nie grał to w normalnej misji agent nie wie jak ma wstać bo ciągle nim podbijam jak piłeczką a spróbuje wstać to dostaje szlaga, ze zpowrotem zalicza glebe :)

 

Gra jest fajna, ale za krótka i chciałbym się powyżywać na kogoś z ww. listy (w misji z agentami nie da się powalczyć 1 na 1 z agentem bo odrazu podbiega 20 innych agentów no i zonk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Jest cos takiego w tej grze, że moge sobie "potrenować" fighta z np. Trinity,Agentem,Nioby (gram Ghostem, ale przeszedłem też babką) itd.?

 

Na obojętnie jakim poziomie bym nie grał to w normalnej misji agent nie wie jak ma wstać bo ciągle nim podbijam jak piłeczką a spróbuje wstać to dostaje szlaga, ze zpowrotem zalicza glebe :)

 

Gra jest fajna, ale za krótka i chciałbym się powyżywać na kogoś z ww. listy (w misji z agentami nie da się powalczyć 1 na 1 z agentem bo odrazu podbiega 20 innych agentów no i zonk).

Niestety nie można, jest jedna misja w której można walczyć z Trinity ale wygrana z nią to pestka. :cry:

 

Jest kilka misji w której można powalczyć z Agentem sam na sam jednak z Agentem nie wygrasz bo się nie da - są nieśmiertelni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zobaczysz 1-dnego czy 2-ch filmikow i nie bedziesz uciekal przed smitami ;P swoja droga to jzu koniec gry po tym statku :P... a goscia banalnie pokowac.. walisz w niego jak masz flasha a potem gonisz az ci sie flash naladuje po stolkach zeby cie nie dogonil ...

focus ;) a nie flash :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Jest cos takiego w tej grze, że moge sobie "potrenować" fighta z np. Trinity,Agentem,Nioby (gram Ghostem, ale przeszedłem też babką) itd.?

 

Na obojętnie jakim poziomie bym nie grał to w normalnej misji agent nie wie jak ma wstać bo ciągle nim podbijam jak piłeczką a spróbuje wstać to dostaje szlaga, ze zpowrotem zalicza glebe :)

 

Gra jest fajna, ale za krótka i chciałbym się powyżywać na kogoś z ww. listy (w misji z agentami nie da się powalczyć 1 na 1 z agentem bo odrazu podbiega 20 innych agentów no i zonk).

Niestety nie można, jest jedna misja w której można walczyć z Trinity ale wygrana z nią to pestka. :cry:

 

Jest kilka misji w której można powalczyć z Agentem sam na sam jednak z Agentem nie wygrasz bo się nie da - są nieśmiertelni

Buuuu :(:(:(:(

No cóż - musze liczyć na twórczość graczy, albo programistów by zrobili jakiś turniej do gry.

Albo niech chociarz dorzucą gre morfeuszem, trinity, Neo ;)

 

Ja się na tyle nudze z tą grą, że jak już walcze z agentem to staram się go "wykopać" "tam gdzie Diablo mówi dobranoc" :D.

 

Hmm może urządzimy konkurs "kto najszybciej skończy gre obojętnie jaką postacią?"

 

Ja przeszedłem Nioby (czy jakoś tak) w 3godz i 12 min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Pytanie, dlaczego walczy sie z Trinity? Przeciez wszyscy wlacza o to samo to dlaczego staja przeciwko sobie??

To jest tylko trening, a nie normalna walka.

Jakby była to normalna walka to trinity sprzątnąłym w ciągu 3min (z urzyciem focusa) a Neo musiałby być leszczem nie przeciętnym :D

Szkoda, że Neo nie moze odstąpić troche tej "mocy" niszczenia agentów :D

Uwielbiam liczyć ilość podbić agentem.

Agenta S. kopie się jak lalke, która ledwie co poznała tajemnice kung-fu i prosi się o wpier.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zobaczysz 1-dnego czy 2-ch filmikow i nie bedziesz uciekal przed smitami ;P swoja droga to jzu koniec gry po tym statku :P... a goscia banalnie pokowac.. walisz w niego jak masz flasha a potem gonisz az ci sie flash naladuje po stolkach zeby cie nie dogonil ...

focus ;) a nie flash :D

No fakt... wiesz... przeszedlem to i jakos nawet nie zwracalem za bqardzo na ta nazwe uwagi ;)... pozatym teraz jetem lekko wstawiony bo dzis urodzinki mialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym hakingiem  :?: i z tym kodem co pokazuje sie na koncu credits po przejsciu gry  :?:

Wpisz w hackingu "cheat kod" a dostaniesz bonusa w postaci sali treningowej (niestety na niej można tylko szczelać do tarcz albo gostków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej mam problem z przejsciem The Church. Jakos udalo mi sie po tych dachach pobiegac, zostaje tylko przebiec przez hol i wyskoczyc przez okno, zlapac sie krawedzi muru i juz agenci sa z glowy.. Taaa tylko co dalej? Stoje na dachu budynku i do kosciola mam 30 metrow, widac go, ale ja do niego dotrzec? moge przeskoczyc na budynek obok ale to nic nie daje. Jakis budynek nizej i dalej jest ale jak na niego skacze to gine nie dolatujac do niego. Moze po prostu znalazlem zle wyjscie? jak sie z tego wydostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej mam problem z przejsciem The Church. Jakos udalo mi sie po tych dachach pobiegac, zostaje tylko przebiec przez hol i wyskoczyc przez okno, zlapac sie krawedzi muru i juz agenci sa z glowy.. Taaa tylko co dalej? Stoje na dachu budynku i do kosciola mam 30 metrow, widac go, ale ja do niego dotrzec? moge przeskoczyc na budynek obok ale to nic nie daje. Jakis budynek nizej i dalej jest ale jak na niego skacze to gine nie dolatujac do niego. Moze po prostu znalazlem zle wyjscie? jak sie z tego wydostaje?

Teraz nie mam pojęcia gdzie jesteś. Daj screenshota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam programu a nei bede specjalnie instalowal jakiegos. Powiedz mi jak biegniesz. Po dachach, wchodzisz przez czerwone drzwi, wchodze do pomieszczenia, po lewa sa drzwi, a na wprost troche po skosie, holl, biegne przez ten hol i skacze na wprost bo to koniec drogi. Jest jeszcze na koncu hollu, po lewo schody na dol ale one prowadza do 2 agentow a dalej nic nie ma. Skacze z tego hollu i laduje na 2 budynku..

 

Update: Juz to przeszedlem, po prostu nie skrecilem w jedna strone i dlatego wychodzilem gdzies w "caly swiat " ;)

Teraz juz latam tym statkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

gierka niezla, nie powiem, ale skopali jedna sprawe, jak wykumalem na scianach oczoj***ne nazwijmy to plakaty NVIDIA i PENTIUM 4 to normalnie stracilem apetyt na gre dalej....

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentiuma mogli sobie darować, ale Nvidia niech dumnie wisi na ścianie :D

A tak poważnie: tylko poprzez karty Nvidii zobaczysz rzeczywiście to co gra graficznie oferuje (porównałem mojego GF'a do Radeona 9000Pro 128BM od mojego brata i przy jego Radeonie brakowało troche szczegułów).

 

Ale to, ze samsung jeszcze tam wisi to nikogo to nie wkurza :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentiuma mogli sobie darować, ale Nvidia niech dumnie wisi na ścianie :D

A tak poważnie: tylko poprzez karty Nvidii zobaczysz rzeczywiście to co gra graficznie oferuje (porównałem mojego GF'a do Radeona 9000Pro 128BM od mojego brata i przy jego Radeonie brakowało troche szczegułów).

 

Ale to, ze samsung jeszcze tam wisi to nikogo to nie wkurza  :evil:  :evil:

wiesz tu nie chodzi o jakas dyskryminacje pentiuma czy nvidi... poprostu logo samsunga jest w tym przypadku nawiazaniem do filmu gdzie ta marka telefonu jest nieodzowna czescia reaktywacji.... natomiast hasla pentium i nvidia nie bardzo maja sie tresciowo do samego matrixa - ztad moje nawiazanie do oczoje**ch plakatow :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentiuma mogli sobie darować, ale Nvidia niech dumnie wisi na ścianie :D

A tak poważnie: tylko poprzez karty Nvidii zobaczysz rzeczywiście to co gra graficznie oferuje (porównałem mojego GF'a do Radeona 9000Pro 128BM od mojego brata i przy jego Radeonie brakowało troche szczegułów).

 

Ale to, ze samsung jeszcze tam wisi to nikogo to nie wkurza  :evil:  :evil:

wiesz tu nie chodzi o jakas dyskryminacje pentiuma czy nvidi... poprostu logo samsunga jest w tym przypadku nawiazaniem do filmu gdzie ta marka telefonu jest nieodzowna czescia reaktywacji.... natomiast hasla pentium i nvidia nie bardzo maja sie tresciowo do samego matrixa - ztad moje nawiazanie do oczoje**ch plakatow :D

pozdr

Mi tam w niczym te reklamy nie przeszkadzają. A Shiny przecież z czegoś musi żyć - nie samym chlebem żyje człowiek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...