Skocz do zawartości
-=Maq=-

Enter The Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, cholera tyle jest tematów o problemach z ta grą, że aż się gubie. Niestety w żadnym z nich nie znalazłem słowa o problemach z instalacja, który u mnie wystepuje. Podczas instalki z 2 CD, nagle wyskakuje błąd z niewłaściwym woluminem, pluje się o włożenie innej płyty. Żadna zmiana nie przynosi efektu. Gdy wkładam 1 Cd to instalką się zawiesza. Kumpel na 98 zainstalował bez problemu, a drugi na xp miał ten sam błąd. Łatwo sie domyślic ze mam Windoła Xp Prof. Spotkał się ktoś z tym problemem? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jest taka misja w tej grze gdzie jadę policyjnym gonię samolot i mnie dopada na końcu 4 samochody policujne i nie wiem jak strzelać z tego trupa??

zna ktoś odpoweidź??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz szkoda grać w tą grę ja ją przeszłem w 3 dni po trochę i nakońcu uciekasz przed robotami statkiem i strzelasz do nich i gubisz je i koniec gry napisi i papa :) co za kicz!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy gra kończy sięn a tej scenie z uciekaniem przed tymi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i strzelaniem do nich??

cHODZI CI O TE ROBOTY CO UCIEKASZ STATECZKIEM kLOJENTKA PROWADZI TY SZCZELASZ?? jAK TAK TO JEST TAK ŻE TEN KOLEŚ CHINCZYK CO SIĘ Z NIM KLEPIESZ JAK Z NIM PRZEGRASZ TO WLASNIE STRZELASZ DO TYCH ROBOTOW, A JAK WYGRASZ TO JEST INNACZEJ, Z AGENTAMI SIE KLEPIESZ I PRZEDNIMI UCIEKASZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy gra kończy sięn a tej scenie z uciekaniem przed tymi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i strzelaniem do nich??

cHODZI CI O TE ROBOTY CO UCIEKASZ STATECZKIEM kLOJENTKA PROWADZI TY SZCZELASZ?? jAK TAK TO JEST TAK ŻE TEN KOLEŚ CHINCZYK CO SIĘ Z NIM KLEPIESZ JAK Z NIM PRZEGRASZ TO WLASNIE STRZELASZ DO TYCH ROBOTOW, A JAK WYGRASZ TO JEST INNACZEJ, Z AGENTAMI SIE KLEPIESZ I PRZEDNIMI UCIEKASZ :)

jak wygrasz z chinczykiem to najpier uciekasz przed agentami a pozniej i tak strzelasz do robotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy gra kończy sięn a tej scenie z uciekaniem przed tymi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i strzelaniem do nich??

cHODZI CI O TE ROBOTY CO UCIEKASZ STATECZKIEM kLOJENTKA PROWADZI TY SZCZELASZ?? jAK TAK TO JEST TAK ŻE TEN KOLEŚ CHINCZYK CO SIĘ Z NIM KLEPIESZ JAK Z NIM PRZEGRASZ TO WLASNIE STRZELASZ DO TYCH ROBOTOW, A JAK WYGRASZ TO JEST INNACZEJ, Z AGENTAMI SIE KLEPIESZ I PRZEDNIMI UCIEKASZ :)

jak wygrasz z chinczykiem to najpier uciekasz przed agentami a pozniej i tak strzelasz do robotow

Aha czyli nie opłaca się wygrywać z chińczykiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto warto :twisted: :twisted:

 

Fajnie się tłucze agentów i jak fajnie ich się wyrzuca z rusztowania :)

BTW: w pewnym momencie można zdobyć granatnik ,ale pytanie : po co mi on skoro gdy szczele do agenta z niego to on nawet nie drgnie 8O 8O

BTW2: jest moze jakiś kod na "posiadanie umiejętności Neo" tzn. zabijanie agentów? Tak fajnie dać agentowi po mordzie, ale nie można go zabić :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na normalu i mam maly problem z przejsciem helikoptera.

Kurde, niby proste, ale ten helikopter wytrzymaly :(

 

To proste tylko zdobadź jakąś maszynywe od SWAT gdy rozwalisz już jednostke SWAT ktura wyszła z helikoptera i będzie on leciał w lewo i strzelał schowaj się za ścianoł potem gdy zacznie lecieć na dach by wypuścić jednostke SWAT wyciągnij maszynuwe podejć do okna i naparzaj w helikopter

 

 

Jeśli się postarasz to ci to pujdzie już za pierwszm razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos takiego ze po wlaczeniu Focus spada mi wydajnosc z 60 do 8 klatek i to niezaleznie od lokacji a to nie jest chyba wina sprzetu ani sterow (71.81) - wszystko chodzi ok do momentu wlaczenia focus. Ktos wie jak sie tego pozbyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, gdyż mam problem z jasnością.

Na 8 letnim CRT 17" jest wszystko OK, bez ustawiania opcji... a na 19'LCD jest dość ciemno... :[

I pytanie, mianowicie : w opcjach mam Gamma i Brightness... co wybrać, by trochę podjaśnić obraz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...