Skocz do zawartości
-=Maq=-

Enter The Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z misja THE SEWERS (Ice and corrupt) nie wiem co zrobic w momencie gdy mam zniszczyc 3 kotwice , zaczepy czy cos takiego (Destroy 3 anchors) tzn. nie widze tych kotwic  :lol: PLZ HELP :roll:

Musisz zniszczyć taki wałek który się obraca, znajduje się on pod tym balkonen na którym stoją Twoi kumple. Zniszcz to za pomocą ładunków (wystarczą 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj dorwałem Matrixa. Ogólnie fajny. Grafa może być, jednak najlepsze to jak dorwałem pierwszego lepszego gostka, myślałem żę spuszczanie im łomotu będzie nude. A tu kamera w bok i łubu du. Gość leży, idzie dwóch na mnie, kopie tego pierwszego i jak kręgle powala pozostałych :D Strasznie wkurzyła mnia akacja jak ucieka się samochodem. Ta Niobe chyba nie ma prawojazdy :| Jeździ jak jakaś idiotka :P Jednak najlepsze było to jak na poczcie, wybiegło do mnie z 15 gości z shootgun'ami i MP5. Fajnie tynk leciał ze ścian. Dobra, kończe pisać bo idę grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misja THE SEWERS (Ice and corrupt) nie wiem co zrobic w momencie gdy mam zniszczyc 3 kotwice , zaczepy czy cos takiego (Destroy 3 anchors) tzn. nie widze tych kotwic  :lol: PLZ HELP :roll:

Musisz zniszczyć taki wałek który się obraca, znajduje się on pod tym balkonen na którym stoją Twoi kumple. Zniszcz to za pomocą ładunków (wystarczą 3)

Dzieki Warrior ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam problemik. Jestem na lotnisku i musze strzelać do samolotu z Baretty. Mam tylko 15 naboi i coś mi to ciężko idzie. Później wale z SIG i samolot odlatuje. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam problemik. Jestem na lotnisku i musze strzelać do samolotu z Baretty. Mam tylko 15 naboi i coś mi to ciężko idzie. Później wale z SIG i samolot odlatuje. Co mam zrobić?

Musisz trafić w przednią opone ze snajperki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm takie male pytano gram w matrixa jestem jzu w planszy tack, gram niobe. Czytajac ten topic ciagle wspominacie cos o filmikach, ehh grajac ani razu nie natknalem sie na zaden filmik :? a moj matrix zajmuje 4 cd, wiecie mzoze czym jest to spowodowane :?: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm takie male pytano gram w matrixa jestem jzu w planszy tack, gram niobe. Czytajac ten topic ciagle wspominacie cos o filmikach, ehh grajac ani razu nie natknalem sie na zaden filmik :?  a moj matrix zajmuje 4 cd, wiecie mzoze czym jest to spowodowane  :?:  :oops:

witaj!

nie gralem jeszcze niobe, ale filmiki pokazuja sie po ukonczeniu jakichs waznieszych etapow, masz normalnie fabularny filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś sie to przyda ale umieszczam pare kombinacji do hakingu :wink: chociaz sam nie uzywam chetów :lol:

 

Wpisz poniższe kody w menu cheatów, oprogramowania do cheatowania - "hacking utility":

 

Przykład użycia kodów: CHEAT [kod]

 

7F4DF451 - niewyczerpalne życie

1DDF2556 - nieskończona amunicja

69E5D9E4 - niewyczerpalny "Focus"

FFF0020A - szybkie odnowienie Focus'a

0034AFFF - maksymalna siła ognia

FF00001A - tryb turbo

FFFFFFF1 - niewidzialność

4516DF45 - przeciwnicy Cię nie słyszą

13D2C77F - bonusowy poziom testowy

D5C55D1E - walka w trybie multi-player

BB013FFF - niska grawitacja

312MF451 - poruszanie się taxówką

7867F443 - szybsze logi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś sie to przyda ale umieszczam pare kombinacji do hakingu  :wink: chociaz sam nie uzywam chetów  :lol: 

 

Wpisz poniższe kody w menu cheatów, oprogramowania do cheatowania - "hacking utility": 

 

Przykład użycia kodów: CHEAT [kod] 

 

7F4DF451 - niewyczerpalne życie 

1DDF2556 - nieskończona amunicja 

69E5D9E4 - niewyczerpalny "Focus" 

FFF0020A - szybkie odnowienie Focus'a 

0034AFFF - maksymalna siła ognia 

FF00001A - tryb turbo 

FFFFFFF1 - niewidzialność 

4516DF45 - przeciwnicy Cię nie słyszą 

13D2C77F - bonusowy poziom testowy 

D5C55D1E - walka w trybie multi-player 

BB013FFF - niska grawitacja 

312MF451 - poruszanie się taxówką 

7867F443 - szybsze logi

Czemu te kody nie działają wpisałem kilka z nich bo byłem ciekaw jak to wygląda np. poruszanie się taxówką, walka w trybie multi-player i wypisało mi że kod jest nieprawidłowy. O co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa używanie miecza, bo mi cos żadko go używa. Czy to jakas kombinacja klawiszy go uaktywnia czy po prostu tak bohater jak chce to go wyjmuje? i jeszcze jedno, mam tylko jeden bonusowy level uaktywniony, ten z biegnacymi swatami, czy jest i jak uaktywnic inny level bonusowy?

No i na koniec, gdzies przeczytalem ze jest level w ktorym sie walczy z Trinity, przeszedłem cała gre Niobe i nie mialem tego levelu. Czy ten level jest jak sie gra Ghostem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa używanie miecza, bo mi cos żadko go używa. Czy to jakas kombinacja klawiszy go uaktywnia czy po prostu tak bohater jak chce to go wyjmuje? i jeszcze jedno, mam tylko jeden bonusowy level uaktywniony, ten z biegnacymi swatami, czy jest i jak uaktywnic inny level bonusowy?

No i na koniec, gdzies przeczytalem ze jest level w ktorym sie walczy z Trinity, przeszedłem cała gre Niobe i nie mialem tego levelu. Czy ten level jest jak sie gra Ghostem?

Kombinacja to albo na raz 2 przyciski myszy albo klawisz akcja. Nie ma innego bonusowego. Walka z Trinity jest podczas gry Ghost-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta misja :(THE SEWERS ,, ICE AND CORRUPT'' niewiem co tam mam zrobic !! szukam tego miejsca gdzie szczałka pokazuje i nic :( podrzucie jaka mało podpowiedz !! :)

A może byś dokładniej opisał gdzie jesteś ?? Bo z Twojego opisu mogę powiedzieć tylko tyle - MUSISZ PRZEJŚĆ DO KOŃCA PLANSZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko :) Wiec to jest tak zaczyna sie misja od tego ze zabijam 3 policjantów !! Potem włodze na tekie cos z kad gaz leci pojewie sie demko jak ide po tym i nagle to sie rozwala :( potem jeszcze rozwalam kilku typków na koncu włodze po takiej drabine !! I wychodze jak ci moi koledzy ( Ice i Corrupt ) staja na takim pomoscie rozwalam kilku policjantów pokazjue mi sie metry do tego konca włodze tak a tam jakies kraty cz cos takiego !! To tam miejwiec wyglada ta misja nie wiem jak przedostac sie przez te kraty ?? To chyba wystarczy ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz rozwalic granatem te kraty, ja zrobilem tak ze wszedlem do tego niby komina zaraz przy wejsciu (tam gdzie sie ta czesc misji zaczęła) i rzuciłem 3 granaty w strone tej kraty. Wystarczyło, a rzucalem az stamtąd bo jak rzucalem z bliska to mi zawsze ktoregos z rebeliantow zabijalo.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie stesty jeszcze jedno pytanko :( jestem chyba w ostatniej palanszy juz po zdezeniu tych tirów !! wychodze z jakies kraty na górze bigne do celu po drodze rozwalajac kilku typów !! przyokazji pisze ze ta typiara walczy z snajperem !! ja biegne tak wchodze po drabince i nic !! zabijaja ja wtym momecie. Co tam trzeba zrobic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie komus uaktywnic wejscie do windy w traningu? Bo ja jestem w w tej drugiej planszy (drugie drzwi) i tam dochodze do momentu gdzie wychodza gostki ze SWAT, no i ich rozwalam i rozwalam a oni wychodza i wychodzą :( a drzwi od windy (chyba) nie chcą sie otworzyc, ile jeszcze mam ich rozwalac? A moze jeszcze gdzie indziej trzeba pojsc, albo cos zrobic? wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie komus uaktywnic wejscie do windy w traningu? Bo ja jestem w w tej drugiej planszy (drugie drzwi) i tam dochodze do momentu gdzie wychodza gostki ze SWAT, no i ich rozwalam i rozwalam a oni wychodza i wychodzą :( a drzwi od windy (chyba) nie chcą sie otworzyc, ile jeszcze mam ich rozwalac? A moze jeszcze gdzie indziej trzeba pojsc, albo cos zrobic? wie ktoś?

To jest sala treningowa nic więcej oprócz zabijania gostków nie idzie robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie komus uaktywnic wejscie do windy w traningu? Bo ja jestem w w tej drugiej planszy (drugie drzwi) i tam dochodze do momentu gdzie wychodza gostki ze SWAT, no i ich rozwalam i rozwalam a oni wychodza i wychodzą :( a drzwi od windy (chyba) nie chcą sie otworzyc, ile jeszcze mam ich rozwalac? A moze jeszcze gdzie indziej trzeba pojsc, albo cos zrobic? wie ktoś?

To jest sala treningowa nic więcej oprócz zabijania gostków nie idzie robić

Ale jak sie podchodzi do tych drzwi to pisze że są jeszcze nie aktywne, wiec chyba jendak cos tam dalej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie stesty jeszcze jedno pytanko :( jestem chyba w ostatniej palanszy juz po zdezeniu tych tirów !! wychodze z jakies kraty na górze bigne do celu po drodze rozwalajac kilku typów !! przyokazji pisze ze ta typiara walczy z snajperem !! ja biegne tak wchodze po drabince i nic !! zabijaja ja wtym momecie. Co tam trzeba zrobic ???

zanim wejdziesz na drabine to musisz najpierw wylaczyc tam takie urzadzenie - nie pamietam co to bylo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w samolocie z Agentem, uwolnilem Axel'a, bije sie z Agnetem, otwieram drzwi luku w samolocie i jak juz sie calkiem otworza i moge wyskoczyć to GINĘ przy wyskoku.... i tu pytanie czy mam jakos otworzyc ten spadochron który mam na sobie czy co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w samolocie z Agentem, uwolnilem Axel'a, bije sie z Agnetem, otwieram drzwi luku w samolocie i jak juz sie calkiem otworza i moge wyskoczyć to GINĘ przy wyskoku.... i tu pytanie czy mam jakos otworzyc ten spadochron który mam na sobie czy co ??

:lol: :lol: :lol:

To nie ty masz wyskoczyć, tylko masz wykopać agenta przez ten otwarty luk :!:

Ale gratuluję pomysłu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...