Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Serwis PurePC wraz z firmą Sapphire ma zaszczyt zaprosić swoich czytelników do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do zgarnięcia 3 nowoczesne karty graficzne z serii Sapphire Radeon HD 5000! Wystarczy odrobina czasu i umiejetność wprawnego korzystania z wyszukiwarki internetowej ;-) Wszystkie szczegóły, jak również regulamin zabawy odnaleźć można na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej. Komentarze dotyczące konkursu prosimy umieszczać w odpowiednim wątku na forum (czyli właśnie tu :mrgreen:).

 

Powodzenia misie-pysie! :smoke:

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe super konkursik odpowiedzi wysłane ale nadal nie mam potwierdzenia na e-mail a adres e-mail podałem to samo co mam tu na forum.

 

PS. doszło po 15 minutach post do usunięcia.

Edytowane przez Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA zapomniałem o pudełkach i wysłałem same nazwy postaci.. FUCK! Mogę wysłać jeszcze raz? Czy przepadło ... ? :(

I o to chodziło ;)

Pytania konkursowe - Jak nazywa się postać znajdująca się na pudełku karty...:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Kojot i Micx, wasze puste głosy zostaly usunięte - możecie oddać je jeszcze raz. Przepraszam za to niedopatrzenie, formularz został już poprawiony. Jeśli ktokowiek inny oddał głos uzupełniając wszystkie pola - nie mogę go anulować.

 

Osoba o e-mailu: mko****ac@tlen.pl - staraliśmy się, ale serwer tlenu nas nie chce. Wszytkich innych użytkowników poczty w tej domenie ostrzegam, że potwierdzenia mogą nie dochodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło ;)

Jakiś zamotany dzisiaj jestem. To przez to że przez pracę na poprzedni konkurs spałem nie całe 5h :lol2: .

Sorrki.

 

Co do potwierdzenia, mi doszło. Z Gmailem jak zwykle nie ma problemów.

 

Pozdro, bardzo fajnie zrobiliście że jest tyle konkursów.. Mam tylko nadzieje że coś wreszcie wygram! :D

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem chyba do końca konkursu. Miałem znaleźć zdjęcie pudełka i spisać tylko imię tej osoby z tamtej strony ze zdjęciami? Czy musiałem szukać dokładnej nazwy w googlach?

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem konkurs znacznie bardziej user-friendly. Poszło. Mam nadzieje, że wreszcie się do mnie uśmiechnie szczęście, bo czekam na SW:TFU, a staruszek 7600 może nie wydolić :)

 

Dla administracji szacun, za podtrzymywanie trendu konkursowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, proszę was - to jest niepoważne. Konkurs polega na napisaniu imion postaci znajdujących się na pudełkach odpowiednich kart. IMION - no more, no less. Nie wstawiajcie tam proszę linków do zdjęć, forów, recenzji, fejsbóków. Ma być tylko imię postaci. Rozumiemy się?

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo, że na pocztę na tlenie potwierdzenie w ogóle nie dojdzie. Nie twierdzę, że żaden użytkownik ichniej poczty go nie otrzyma, ale mogą być problemy.

dla mnie na końcówkę o2.pl przylazło migusiem. warto dodać że mając mejla na tlenie ma się do mejla przypisane trzy końcówki. o2.pl tlen.pl i coś tam jeszcze.

 

może określisz konkretniej czy chodzi ogółem o pocztę o2 czy o którąś z końcówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na końcówkę o2.pl przylazło migusiem. warto dodać że mając mejla na tlenie ma się do mejla przypisane trzy końcówki. o2.pl tlen.pl i coś tam jeszcze.

 

może określisz konkretniej czy chodzi ogółem o pocztę o2 czy o którąś z końcówek.

o2.pl, tlen.pl, go2.pl i prokonto.pl - na go2 dostałem od razu potwierdzenie, więc dziwne że sam tlen się wysypał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na razie mam tylko jeden odrzut w domenie o2, więc może nie jest źle. Swoją drogą naprawdę nie ma się co przywiązywać do tych potwierdzeń. Skoro strona konkursowa napisała, że zgłoszenie przyjęła, to znaczy, że to zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polu "nick" podałem login do serwisu a nie nazwę wyświetlaną, ale chyba to nie powinno sprawić problemu. Tak mi się przynajmniej wydaje [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...