Skocz do zawartości
gavix

Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kartą graficzną dzisiaj kupioną "8400GS Super (512MB) / Dual-link DVI / HDMI"

Mam kompa LINK.

Pojawia się taki problem, nie wiem nadzwyczajnie jak zamontować tą kartę graficzną ;(

Próbowałem montować, ale jak włączam kompa to monitor nie reaguje. tzn. nie włącza się.

 

Proszę pisać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kartą graficzną dzisiaj kupioną "8400GS Super (512MB) / Dual-link DVI / HDMI"

Mam kompa LINK.

Pojawia się taki problem, nie wiem nadzwyczajnie jak zamontować tą kartę graficzną ;(

Próbowałem montować, ale jak włączam kompa to monitor nie reaguje. tzn. nie włącza się.

 

Proszę pisać :rolleyes:

Na pewno podlaczyles dodatkowe zasilanie karty graficznej(jeśli jest)?

Jaki masz tam zasilacz? W takich firmowych to raczej slabe sa, wiec moze nie daje rady,

Karta nowa, uzywana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis niszczy :)

 

[...]Fanatykom gier pozwalają sie przenieśc w swiat fantazji, a internautą w odchłań niekończącej sie wiedzy. [...]

Wracając do tematu, jest tam zintegrowana karta grafiki ktorą przed zamontowanej nowej należałoby w biosie wyłączyć, ortaz ustawic 'Init Display First' z >Onboard< na >PCIE<.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno podlaczyles dodatkowe zasilanie karty graficznej(jeśli jest)?

Jaki masz tam zasilacz? W takich firmowych to raczej slabe sa, wiec moze nie daje rady,

Karta nowa, uzywana?

 

są jakieś 2 kabelki czerwony i czarny (GND) ale nie wiem czy to od zasilania...

"Max.continuous output power is 250W"

"Max.surge output power is 270W(10 sec)"

Karta nowa...

 

pix3l czyli? (Nie jestem wtajemniczony, można troszkę jaśniej)

Edytowane przez gavix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do Biosu, potem menu "Main", w "Boot Options" jest parametr "Primary Display" i ustaw go na PCI Express, zapisz ustawienia (Save Changes and Exit), wyłącz komputer i wtedy włóż tego geforca.

 

Pisane z pamięci, więc mogłem się pomylić :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do Biosu, potem menu "Main", w "Boot Options" jest parametr "Primary Display" i ustaw go na PCI Express, zapisz ustawienia (Save Changes and Exit), wyłącz komputer i wtedy włóż tego geforca.

 

Pisane z pamięci, więc mogłem się pomylić :razz:

 

ale jak się wchodzi do biosu?

 

P.S dzięki że ktoś zainteresował się moim problemem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do Biosu, potem menu "Main", w "Boot Options" jest parametr "Primary Display" i ustaw go na PCI Express, zapisz ustawienia (Save Changes and Exit), wyłącz komputer i wtedy włóż tego geforca.

 

Pisane z pamięci, więc mogłem się pomylić :razz:

 

w menu biosie nie ma PCI Express tylko same PCI

Ustawiałem PCI i nie działa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może karta jest uszkodzona. Kupiona nowa czy używana? Spróbuj sprawdzić w innym komputerze. Zasilacz też nie napawa optymizmem.

 

karta nowiutka ma 3 dni, nie używana, postaram się sprawdzić...

Zasilacz mogę mieć od starego kompa ma 350W może być

Edytowane przez gavix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w instukcji czy ten slot ,,1x PCI Express (low profile)" to jest ,,PCI-E x16 " i jakiego złącza twoja karta graf. potrzebuje.

Jeżeli np karta graf. jest na pci-express x16 ,a masz w pc x1 to nie ma prawa zadziałać, ale raczej też nie udołoby ci się wogóle jej zamontować w obudowie, no chyba że jesteś bystrzacha :D

Poza tym wiatrak się kręci w karcie graf ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(no PCI Express x16 graphic card support++)

http://uk.ts.fujitsu.com/rl/servicesupport...sprimoE5700.htm

++ The PCIe x16 slot is for DVI Extension Adapters only

Komputery "firmowe" oddajemy do salonu "firmowego" w celu naprawy/rozbudowy. Ewentualnie zadajemy pytania na forum przed wydaniem pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój komputer jest absolutnie nierozwojowy. Nie włożysz tam żadnej dodatkowej karty. No chyba, że na pci (będzie słabsza od integry pewnie) lub pci-e x1 - jeśli w ogóle coś znajdziesz to też wydajnością nie powali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...