Skocz do zawartości
Małpożer

Mysz Za Maks. 100zl

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem poszukiwać nowej myszy, bo aktualnie siedzę na jakimś szmelcu z marketu za 12zl i strasznie szybko ręka się przy tym czymś męczy. Z kilku modeli jakie przeglądałem na allegro moją uwagę zwróciły 2 myszki, mianowicie: A4Tech XL-750K/BK oraz MICROSOFT SideWinder X5.

Która mysz jest lepsza? Czy też może w tej cenie (100zł) można znaleźć coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie patrz po allegro, tylko przejdź się do sklepu i sprawdź czy kształt Ci pasuje.. myszy o kształcie X750BK jest dużo, więc na pewno coś wypatrzysz..

możesz też obadać X738, X748 i sprawdzić czy one by Ci spasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jednak fundusze do maks. 150 zl. Co do myszek to moze w najblizsza sobote pojade na gielde komputerowa i popratrze/poprobuje. Jednak coraz bardziej zaczyna mi sie podobac ksztalt myszy od microsoftu :rolleyes: A w cenie do 150zl jest Microsoft Sidewinder Gaming Mouse. Czy ktos mial z nia doczynienia? I jakie byly wrazenia z jej uzytkowania? Bo z recenzji ktore czytalem wynika ze jest to dobry produkt, tylko jedynie cos przy klikaniu nieodpowiadalo testerowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jednak fundusze do maks. 150 zl. Co do myszek to moze w najblizsza sobote pojade na gielde komputerowa i popratrze/poprobuje. Jednak coraz bardziej zaczyna mi sie podobac ksztalt myszy od microsoftu :rolleyes: A w cenie do 150zl jest Microsoft Sidewinder Gaming Mouse. Czy ktos mial z nia doczynienia? I jakie byly wrazenia z jej uzytkowania? Bo z recenzji ktore czytalem wynika ze jest to dobry produkt, tylko jedynie cos przy klikaniu nieodpowiadalo testerowi...

Ja osobiście nie widzę sensu w zakupie takiej myszy. ... albo wybieram mysz lepszej klasy ~3200+ DPI za ~200 PLN (Logitech G9 , Razer Lachesis) albo kupuję coś poniżej 90 zł, 1600 DPI (A4Tech X738 itp.).

 

Kupno takiego "nie w tą czy w tamtą" to moim zdaniem wydawanie pieniędzy na siłę. JA w tym Microsoft SideWinder nie widzę nic ciekawego ... no chyba że można go kupić za 70 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do złudzenia przypomina produkty A4Tech ;) (i z kształtu i z możliwości).

Raczej A4Tech przypomina Geniusa. :) Genius to KYE, a KYE produkuje np. dla MS-a czy Logitecha, ale mało kto o tym wie... Dodatkowo, to właśnie Genius (a właściwie KYE) posiada wszelkie patenty, w tym m.in. na rolkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej A4Tech przypomina Geniusa. :) Genius to KYE, a KYE produkuje np. dla MS-a czy Logitecha, ale mało kto o tym wie... Dodatkowo, to właśnie Genius (a właściwie KYE) posiada wszelkie patenty, w tym m.in. na rolkę. ;)

Wcześniej zobaczyłem ten kształt u A4Tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

A w cenie do 150zl jest Microsoft Sidewinder Gaming Mouse. Czy ktos mial z nia doczynienia? I jakie byly wrazenia z jej uzytkowania? Bo z recenzji ktore czytalem wynika ze jest to dobry produkt, tylko jedynie cos przy klikaniu nieodpowiadalo testerowi...

uff.. to były koszmarne chwile, broń boże!! Nie kupuj tego , to jest cholernie nie wygodna mysz, w dodatku badziewnie się ślizga, chyba potrzeba do niej specjalnej podkładki bo na blacie biurka kiepsko, ogólnie to nie polecam.

Jak masz dużą grabę, to lepiej kup razer deathadder, pewny zakup, dobra myszka. Ewentualnie sprawdź sobie saitek cyborg v3, steelseries nie kupuj bo to przereklamowane produkty nie warte swojej ceny. Ten a4tech co wymieniłeś ma tandetną gumę i obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...