Skocz do zawartości
RafalJDM

Czy Warto Tą Konfigurację Wziąć/kupić?doradzcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum, jestem nowym użytkownikiem, początkującym, a więc mam prośbę jeśli źle napisałem temat (nie w tym dziale) proszę o przeniesienie oraz powiadomienie mnie o tym na PW, z góry dziękuje. Teraz przejdźmy do sedna sprawy. Otóż w niedalekiej przyszłości chciałbym zakupić pewien zestaw komputerowy, główny procesor będzie Intel Core i7 860 (chyba dobry wybór) od lat pracuje na intelu, raz miałem AMD też się na nim nie zawiodłem, więc jeśli mozecie to pomóżcie który procesor, będzie bardziej wydajny w grach, ponieważ pod gry kupuje komputer oczywiscie w określonych pieniądzach, mam do was prośbę mianowicie w jakie firmy iść, co będzie wydajniejsze, która grafika, ramy, procesor, płyta głowna, to wszystko chciałbym abyście mi pomogli złozyć taki zestawik, hmm sam też próbowałem coś skonfigurować przedstawie poniżej, chciałbym abyście to ocenili i doradzili czy na tym sprzęcie będzie chodziły gry typu Cod mw2, cod mw, GTA IV, Crisis i inne tego typu gry które potrzebują dobrej kraty i dobrego sprzętu. Liczy się dla mnie każda opinia, każda sugestia, każde doradztwo, dlatego piszę i proszę o niezwłoczną pomoc. Wszystkim tym którzy starają mi się pomóc bardzo dziękuje :) będę na prawdę wdzięczny, ponieważ dziś na rynku jest tyle tego że nie ma co tak na prawdę optymalnego w miare po pieniążkach wybrać. Proszę o pomoc :)

 

Moja konfiguracja (którą złożyłem)

 

Procesor - Intel Core i7 860 2,80GHz BOX

Chłodzenie procesora -

Płyta główna - Asus P7P55D PRO lub MSI P55-GD65

Pamięć Ram - Patriot Viper II DDR3 2x 2GB 1600MHz CL8 Core i5 + 3DM

Karta Graficzna - (tutaj dylemat, HD4890 czy GTX275, pomóżcie jaką firmę i w co iść)

Zasilacz - Chieftec (CFT-600-14CS) 600W lub Antec TruePower New 650W TP-650

Obudowa - Antec Gamer Three Hundred Case

Dysk Twardy - Proszę coś doradzić, sam nie wiem czy Seagate czy WD

 

To wszystko co na razie udało mi się skonfigurować, proszę was o opinię czy dobrze, czy źle, czy będzie wydajny, czy nie, również pomóżcie mi coś do tego dobrać, moze coś zastępczego a tańszego, prosiłbym o robienie takich konfiguracji Procesor, ramy etc. Zamierzam również kupić monitor 22" calowy i też prosiłbym was o opinie, jakiej marki, na co zwrócić uwage szczególnie, z góry dziękuje za wszystko.

Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedzi proszę kierować w tym temacie lub na PW, gg-8287592

Edytowane przez RafalJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem taki o to zestawik za pomocą forum, materiały niektóre czerpałem nieco pozmieniałem doradzcie czy warto to <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> moze coś dodać pozmieniać?

 

Procesor - Intel Core i7 750 2,66GHz BOX

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen 2

Płyta Głowna - MSI P55-GD65 /intel P55, DualDDR3-2133MHz, GLan, 1394/

Pamieć Ram - OCZ 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Special Ops Elite

Karta Graficzna - PowerColor Radeon HD4890 PCS 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

Dysk Twardy - Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII

Napęd DVD - (tu tez nie wiem co wybrać)

Obudowa - SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza)

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

 

z Góry dzięki za informacje.

Edytowane przez RafalJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwota maxymalnie jaką chciałbym przeznaczyć na komputer do gier, to jest 3,400zł moje wymagania, aby ten sprzęt był wydajny, aby gierki mi spokojnie poszły w rozdzielczosci fullHD, przedstawie monitor jaki chciałbym kupić jeśli mozecie go oceńcie, LG LCD22" W2261VP-PF dokładny model i symbol jego, jeśli mozecie coś podpowiedzcie o nim :) Dziekuje za wszystkie udzielone mi informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz ~4000zł na komputer + monitor?

 

 

Procesor : AMD Athlon II X4 620 - 345 zł

Chłodzenie Procesora : Scythe Mugen II - 165 zł

Pasta Termoprzewodząca : Arctic Silver 5 - 25 zł

Płyta Główna : ASRock M3A785GXH - 299 zł

RAM : GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 - 330 zł

Karta Graficzna : Sapphire Radeon HD5850 1GB - 1299 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 265 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 185 zł

Napęd : Samsung SH-223C SATA - 99 zł

razem: 3012zł

Do tego jakaś buda ~200zł. Warto dołożyć do Della 2209WA. Jest zauważalnie lepszy.

Mogę Ci pomóc w oc.

Ewentualnie zamiast 620 można kupić, np. 955 i później dokupić chłodzenie.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie na temat OC podkręcania procesorów, i innych spraw nie mam kompletnie pojęcia. Także z tym u mnie kiepsko kiedyś sledziłem rynek, to zlozyłem jeden zestaw komputerowy 1,5 roku temu, na Intelu ale już powoli słabnie w grach, nie mam rozdzielczosci fullHD mam tylko 1440x900 czy jakoś tak monitor zwykły. Teraz postanowiłem stworzyć komputer do gier w rozdzielczosci full HD, Andrew777 przedstawie poniżej moje 4 konfiguracje, wraz z monitorem który wybralem, być moze to co zobaczysz/zobaczycie ponizej jest kompletnie niekompatybilne, więc prosze Cie/was oceńcie to pod względem kompatybilnosci, wydajonści, bo tylko w gry będe grał i czasem film jakiś na kompie odtworze. To są moje 4 konfiguracje podam ceny, wszystkie ceny brane z www.esc.pl a czy to dobry sklep by mozna było im zaufać żeby kupić tam sprzęt ? komputronik droższy, to wiem, ale esc.pl nie znam w ogóle.

 

1. Konfiguracja :

 

Procesor - Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Pamięć RAM - OCZ 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Gold Low-Voltage

Płyta Główna - MSI P55-GD65 /intel P55, DualDDR3-2133MHz, GLan, 1394/

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ DVI, HDMI

Dysk Twardy - Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII

Napęd DVD - LG GH22NP20 SecurDisc (black)

Obudowa - Cooler Master Dominator 690 /bez zasilacza/

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

Monitor - LG W2261VP-PF (2ms, DVI, HDMI, Full HD)

 

Cena brutto : 4061zł

 

2. Konfiguracja :

 

Procesor - Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Pamieć RAM - OCZ 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Gold Low-Voltage

Płyta Główna - Asus P7P55D /intel P55, DDR3 1600, GLan, 1394/

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ DVI, HDMI

Dysk Twardy - Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII

Napęd DVD - LG GH22NP20 SecurDisc (black)

Obudowa - Cooler Master Dominator 690 /bez zasilacza/

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

Monitor - LG W2261VP-PF (2ms, DVI, HDMI, Full HD)

 

Cena Brutto : 4040zł

 

3. Konfiguracja :

 

Procesor - Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Głowna - Asus P7P55D /intel P55, DDR3 1600, GLan, 1394/

Pamięć RAM - A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Extreme Edition

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ DVI, HDMI

Dysk Twardy - Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Napęd DVD - LG GH22NP20 SecurDisc (black)

Obudowa - SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza)

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

Monitor - LG W2261VP-PF (2ms, DVI, HDMI, Full HD)

 

Cena Brutto : 3926zł

 

4. Konfiguracja :

 

Procesor - Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Główna - A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Extreme Edition

Pamięć RAM - AsRock P55 Extreme /intel P55, DDR3 1600, GLan, 1394/

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ DVI, HDMI

Dysk Twardy - Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII

Napęd DVD - LG GH22NP20 SecurDisc (black)

Obudowa - SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza)

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

Monitor - LG W2261VP-PF (2ms, DVI, HDMI, Full HD)

 

Cena Brutto : 3847zł

 

ceny były brane z www.esc.pl

 

Jeśli ktoś by chciał złozyć własną konfiguracje pod AMD, lub Intela nie ma przeszkód ani problemu, rozwarzę to, tylko troszkę chęci, bo ja jestem na prawdę lekko ociemniony, i potrzebuje dobrej i fachowej opini. Dziekuje raz jeszcze wszystkim wam którzy pomagają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zestawy różnią się tylko dyskiem i pamięcią .

 

To co w każdym + dysk 500GB od Samsunga , ram dowolny - który tańszy .

 

A zestaw podany przez andrew777 faktycznie będzie szybszy - HD5850 jest szybsza niż HD4890 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RafalJDM jesli szukasz sprzetu do gier to wez Phenoma II lub Athlona X4 i do tego mocna grafike, a nie mocny procesor i kiepska grafike . Bo w grach najwazniejsza jest grafika. Co z tego ze bedziesz mial I5 jak grafika bedzie nie wyrabiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem czyli, komponenty które są od Andrew777 będą wydajniejsze w grach niż to co podałem tak?

Nigdy nie korzystałem z platformy AMD rzecze mowiąć, i z drugiej strony chciałbym go przetestować,

Które ramy będe lepsze GoodRama czy OCZ? i zasilacz cichszy Bequiet czy OCZ to co andrew podał?

moze jakaś lepsza płyta pod ten zestaw co Andrew777 przygotował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wiesz Andrew777 ja nigdy nie pracowałem jak wczesniej wspomniałem na płytach Ascrok-a, tylko na Asus-a obecnie używam Gigabyte ale taki przypadek, bo Asus-a którego mialem pod E4400 się zjarał, nie wiem dlaczego nie wnikałem oddałem kompa i w tej cenie co wtedy to kosztowalo wrzucili mi własnie taką płyte, i do dziś się nic nie dzieje, skąd pobierałeś ceny, i czy mozna www.esc.pl zaufać? ja troszke skonfigurowałem zestaw Twój i dodałem PII 945 i płyte Asus M4A785TD-V EVO /AMD 785G, DDR3/ wystarczy to wszystko ? monitor który podałeś nie mogę znaleść :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli krótko mowiąc to co mi podałeś będzie bardziej wydajniejsze w grach, niz to co ja chciałem zastosować?

Zmieniłem tylko procesor na PII 955 BE jednak, chciaż czy ten athlon x4 620 nie będzie lepszy? i zmieniłem tą płyte

na Asusa V-EVO tego co podałem wyżej dołożyłem 550W zasilacz z serii Bequiet czy jak się to piszę i OC lub GoodRamy to mowisz

będzie to samo? GoodRamy lepsze od Kingstona są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. U Ciebie była zdecydowanie słabsza karta graficzna.

955 będzie lepszy. Goodramy są ok i nie zobaczysz różnic w wydajności pomiędzy innym ramem. Poza tym kupując 955 czyli BE możesz kręcić mnożnikiem i wtedy kręcisz tylko proca, a ram nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz Andrew777 zrobiłem taką konfigurację bez monitora, skłaniałem się ku Twoim wypowiedziom, oceń będzie dobrze?

 

 

Procesor - AMD Phenom II X4 965 Quad-Core /3.4GHz, 2MB L2, 6MB L3, 140W, BOX, AM3/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Główna - Asus M4A79XTD EVO /AMD 790FX, DDR3/

Pamięc RAM - G.Skill 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 NQ

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD5850 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

Dysk Twardy - Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII (większego pod względem GB nie potrzebny, i tak nie zapełnie całego, mam 250 i nie mogę zapełnić :P)

Napęd DVD - Samsung SH-S223B SATA (black)

Zasilacz - bequiet! StraightPower E6 550W

Obudowa - Cooler Master Dominator 690 /bez zasilacza/

 

Co jeszcze potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej takie zestawy z i5. Będzie tam co prawda HD4890. Tragedii nie będzie przecież. Jeszcze nie tak dawno do fullhd polecany był przecież HD4870. Łatwiej zmieni grafikę niż mobo/cpu w przyszłości.

 

Dochodzi jeszcze jedna sprawa - HD5850 jest praktycznie niedostępny obecnie. Jeśli jest to w chorych cenach. W chwili premiery był ceniony na 1000zł teraz blisko 1300. To prawie 500 - 600zł więcej niż HD4890. Trzeba na nowo przeanalizować opłacalność HD5850 (przyrost wydajności/przyrost ceny).

Dość ciekawy marketing można powiedzieć, ludzie się napalili na HD5850 przy cenie 1000zł, obecnie ok 1250 -1300 i wszędzie braki. Pojawi się przed świętami na dwa tygodnie w cenie 1500zł i pójdzie jak ciepłe bułki. Przecież święta, choinka, obiecało się dziecku/sobie :rolleyes: to nie można teraz nikogo zawieść. Trzeba kupić i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw podales dosc fajny tylko zmien procek na phenoma2 955 bo szkoda prawie 100 zl za dodatkowe 200 mhz , zawsze andrew moze Ci pomoc , to tylko 5 minut roboty i juz masz szybszy procek niz 965 ;)

a dysk wez ten co polecaja , czyli Samsung 500GB F3 HD502HJ bo jest on szybszy niz ten wd co podales , bo ma az 500 GB na jednym talezu ;) a jak bys chcial mie i5 to bys musial troche dolozy kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, moim drodzy mamy dwie platwormy AMD, oraz Intela, teraz moja prośba do was który z tych zestawów przedstawie 2, będzie bardziej wydajniejszy w grach przy monitorze 22" calowym w rozdzielczości fullHD. Proszę o komentarze, opinie, debate jak również o modernizację gdyby coś komuś się chciało i moglby również coś dołozyć, odjąć, zmienić. Zaczynamy.

 

1. Konfiguracja podstawka AMD

 

Procesor - AMD Phenom II X4 955 /3.2GHz, 2MB L2, 6MB L3, 95W, BOX, AM3/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Główna - Asus M4A79XTD EVO /AMD 790FX, DDR3/

Pamięc RAM - G.Skill 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 NQ

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD5850 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

Dysk Twardy - Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Napęd DVD - Samsung SH-S223C SATA (black)

Zasilacz - bequiet! StraightPower E6 550W

Obudowa - Cooler Master Dominator 690 /bez zasilacza/

 

2. Konfiguracja podstawka Intel.

 

Procesor - Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Główna - MSI P55-GD65 /intel P55, DualDDR3-2133MHz, GLan, 1394/

Pamięć RAM - G.Skill 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 NQ

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ DVI, HDMI

Dysk Twardy - Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Napęd DVD - Samsung SH-S223C SATA (black)

Zasilacz - bequiet! StraightPower E6 550W

Obudowa - Cooler Master Dominator 690 /bez zasilacza/

 

Oczywiscie jak bym chciał obniżyć koszt to mogę jeszcze władować inną obudowę marki SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza)

Pytanie kolejne, czy oba zestawy w tych zestawieniach, będą ze sobą kompatybilne, będą współgrały ze sobą? nie powinno być przepaleń?

Podstawka pod intela jest tańsza o 300zł. Tu do was proźba w co pójść, jeśli macie inne pomysły również rozważe. Tylko jedna prośba zróbcie tak jak Andrew777 zbudował zestaw :)

Edytowane przez RafalJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko - jeśli zamierzasz za ok. pół roku zmieniać kartę, to zestaw na i5 będzie lepszy. Jeśli nie - to zestaw na PH II.

 

Oczywiście oba procesory powinieneś dobrze wykręcić. Założysz temat w dziale Podstawowe Zagadnienia i ktoś Ci pomoże.

 

Zasilacz możesz wziąć OCZ MXS 500W za 265 zł - spokojnie starczy, jest tańszy i ma odpinane kable.

 

W zestawie i5 - osobiście wziąłbym Asrocka P55 Extreme za 450 zł, równie dobra płyta.

 

Obudowa - wziąłbym raczej Tacens Prior, jeśli ma być tania.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiesz chce złozyć taki zestaw, widzisz chyba sobie nie radze w tym, zeby nie wymieniać nic przez najbliższe ja wiem 2-3 lata, abym mogł spokojnie pograć w gry w rozdzielczosic FullHD na monitorze 22" (nie wiadomo jeszcze jakiej firmy, LG, Dell czy coś innego), a ten OCZ zasilacz moc jego wystarczy? jest cichy, jak się prezentuje, co do podkręcania, nigdy nie robilem tego i nie wiem jak się za to zabrać :P Nigdy również nie pracowałem na płycie Ascrok-a dobra gatunkowo to firma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FullHD to raczej 23", 22" to jednak za mało.

 

W takim razie weź zestaw na Phenomie. Dołóż do PH II 955, płytę weź tańszą GB GA-MA770T-UD3P za 285 zł. OC jest łatwe :wink: , ktoś Ci na pewno pomoże.

 

OCZ spokojnie starczy, ten zestaw nie będzie pobierał więcej niż 300W w stresie... Dość cichy i solidny zasilacz, wielu go sobie chwali.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki, a co tą płytę którą wybrałem jest zła? niestabilna czy jak ? :P

Zmienie ten zasilacz skoro 500W starczy mi spokojnie. :)

 

Podobno chłodzenie Scythe Mugen 2 nie jest kompatybilne z tym PII 955 ? tak mi podalo na konfiguratorze w www.komputronik.pl

 

Jeśli ktoś by mogł polecić obudowę do 300zł wyglądając mniej więcej podobnie jak Cooler Master Dominator 690 byłbym wdzięczny

 

A więc zrobilem konfiguracje w sklepach esc.pl i komputronik.pl z tym że ramy musiałem wymienić na Patrioty, ponieważ w komputroniku nie mają G.Skill

 

Procesor - AMD Phenom II X4 955 /3.2GHz, 2MB L2, 6MB L3, 125W, BOX, AM3/

Chłodzenie Procesora - Scythe Mugen II

Płyta Główna - Asus M4A79XTD EVO /AMD 790FX, DDR3/

Pamięc RAM - Patriot 4GB (2x2GB) 1600MHz CL7 LLK AMD PGS

Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD5850 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

Dysk Twardy - Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Napęd DVD - Samsung SH-S223C SATA (black)

Zasilacz - bequiet! PurePower L7 530W

Obudowa - SilentiumPC Gladius 400 Pure Black (bez zasilacza)

 

Suma brutto - 3620zł

Cena pobrana z www.esc.pl

 

Procesor - AMD Phenom II Quad-Core 955 BOX Black Edition

Chłodzenie Procesora -

Płyta Głowna - Asus M4A79XTD EVO

Pamięć RAM - Patriot PGS LLK DDR3 2x 2GB 1600MHz Cl7 AMD

Karta Graficzna - Radeon 5850 Sapphire 1GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) FullBox

Dysk Twardy - Samsung SpinPoint F3EG 500 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Napęd DVD - LG SuperMulti DVD+/-RW GH22NS40 bulk black

Zasilacz - Be-quiet Pure Power L7-530W

Obudowa - SilentiumPC Gladius GD-400 Pure Black - bez zasilacza

 

Suma brutto - 3464zł + jakieś 180zł (chłodzenie procesora)

Cena pobrana z www.komputronik.pl

Edytowane przez RafalJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mugen 2 jest kompatybilny z am3, więc możesz go kupić do 955. Nie zapomnij o AS5.

Antec 300, CM 690, K58.

Nie przepłacaj za te patrioty.

Dysk nie F3EG tylko F3.

Komputronik sobie odpuść, bo jest drogi.

Płyta może być 770t-ud3p.

 

Obudowa - wziąłbym raczej Tacens Prior, jeśli ma być tania.

Dłuższe karty mogą się nie zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...