Skocz do zawartości
pawlack

Panorama 22' Do 600zl

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupna monitora panoramicznego 22' w granicy 600zl ( ew. 700zl jeżeli warto dołożyć ). Chodzi mi o monitor z wejściem DVI .Chciałbym tez zapytać ile należy dołożyć do HDMI. Chciałbym tez aby wykorzystał potencjał dobrej karty graficznej. Wysoka rozdzielczość ,czas reakcji oraz co najważniejsze aby nie niszczył wzroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach także poszukiwałem monitora 22" do 600 zł i o ile dobrze się zorientowałem, najlepszymi w tej cenie do wyboru były LG W2253TQ-PF oraz BenQ G2220HDA. Ja ostatecznie zdecydowałem się na tego pierwszego (chociaż oba to tak w zasadzie 21,5", a nie 22", nie wiem co to za mania :P) i dzisiaj go zamówiłem - wobec czego w tym tygodniu go prawdopodobnie dostanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria G benqa jest dobrą serią jeśli chodzi o jakość obrazu,

Tzn. w czym ta seria jest lepsza od modeli z niby gorszą jakością obrazu? ;) ... czyli o jakie aspekty tej "gorszości" chodzi (równomierność?, wierność reprodukcji barw?, liniowość gammy ?, char. kątowa?)

 

Sądzę że po prostu "BENQ serii G" jest takim samym "G" jak inne "G..na" z 6 bit matrycą TN ;)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...