Skocz do zawartości
skinny500

Laptop 15,4" Za 4000-5000 Zł Do Wszystkiego

Rekomendowane odpowiedzi

To sprzęt nie dla mnie i jestem pewien, że wystarczył by w 150% nawet taki za 2000 zł, no ale założenie jest takie, że ma być kupiony lepszy za te ok 5000 zł. Laptop raczej nie będzie używany do grania (ew jak wnuki przyjadą to może w coś pograją, lap będzie dla starszej osoby), więc karta graficzna to sprawa drugorzędna. Dobrze jakby na baterii nie padał zbyt szybko(powiedzmy 4h i więcej). System operacyjny win7. Preferowane firmy: Toshiba, Dell, Lenovo, Asus.

 

Generalnie ma to być bardzo dobrze wykonany laptop, wydajność schodzi na drugi plan.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wykonany laptop to jak dla mnie tylko IBM Lenowo - fakt moze sie nie podobac jego klasyczny wyglad, ale sprawdza sie znakomicie - ja mam R61 - pod wzgledem wykonania bije na głowe jakies acery , dell'e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał jakiegoś Della z gwarancją NBD - to się przyda bardziej, niż owa jakość. A który model - jest ich sporo, różnią się parametrami. Poleciłbym Precisiona z aluminiową obudową, ale dużo płaci się za takie komponenty jak grafa typu Quadro, więc może to być bardzo chybiona propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...