Skocz do zawartości
elmonk

Seasonic X650

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sporo się naczytałem odnosnie tego zasilacza i chciałbym porządnie zainwestować w zasilacz zeby starczyl mi na lata. Czy ktoś może wie gdzie mozna dorwac tą sztuke?

 

Jesli w Polsce jest niedostepny to co możecie mi polecić tej klasy, cichy przy którym po 15minutach pracy nie dostane nerwicy, energooszczedny, z modularnym okablowanie jak ww X650?

 

Specyfikacja kompa to:

 

* Intel i7 920 D0 @ 4.00Ghz (Prolimatech Megahalems Rev. B)

* Gigabyte GA-EX58-UD5

* Corsair DOMINATOR DDR3 12GB (6x2GB) 1600MHz CL8 DHX

* 2 x Western Digital Caviar SE16 640GB SATA2 7200rpm 16MB

* 4 x Samsung SpinPoint F3 500GB 16MB 7200rpm 16MB

* 1 x Intel X25-M SSD G2 80GB

* Radeon 5850

* Wszystko w Lian-li PC-V2110B (wewnątrz 4-5 wiatraków)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz klasy tego Seasonic to nowy Eneramx serii Modu87+, lub Pro87+ będą miały 5 lat gwarancji :>

 

Mają certyfikat 80Plus Gold, do wyników uzyskanych na 110V śmiało można dorzucić 3-4% sprawności na naszym 230V > tutaj masz raport z testu Enermax Modu87+ 600W

Dołączona grafika

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcesz modularność 100% czy co? BO jeśli tak to znam tylko te SS z serii X i Silverstony Decathlon/Strider albo Ultra X4.

 

Musisz pewnie ebeya przeszukać albo na 4maxie będą(Silverstony są tam). Możesz też popytać np na coolingu czy ci nie sprowadzą.

Edytowane przez draenei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 stycznia otrzymałem informacje od przedstawiciela Zenfist, że bedą je mieli w przeciągu 2-3 tygodni. Tak więc trzeba czekać. Tylko troszke boje się jak czy nie padnie jakas cena zaporowa. Np w UK 3436701[/snapback]

Ale chcesz modularność 100% czy co? BO jeśli tak to znam tylko te SS z serii X i Silverstony Decathlon/Strider albo Ultra X4.

Akurat to jest ostatni priorytet.

 

Pzdr

Edytowane przez elmonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...