Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Black Ops (call of duty 7)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna część tym razem wietnam za którym nigdy nie przepadałem, nie wiem czemu, ale ten okres jakoś nie potrafi mnie przyciągnąć, za to na plaży w normandii mogę 1000 razy lądować:D po grze nie ma się Bóg wie czego spodziewać, bo będzie to kolejna przeciętna gra, tak jak MW1 i 2, jakoś współczesne pole bitwy mnie nie przyciągnęło mówię o SP, bo w MW2 w MP trochę pograłem na początku, a później sobie dałem spokój, jak zobaczyłem coraz większą ilość cheaterów.

 

Co do kolegi Student81 tak wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale daj spokój ta gra z tego co pamiętam(już chwile nie grałem, a czasami kiepską mam pamięć:D) nie ma wielkich wymagań i pewnie większość grała na full więc nie wiem o czym teraz mówisz z tym, że marudzą ci co nie wycisnęli wszystkiego, po prostu większość starszych graczy i normalnych młodszych, która pamięta starą "piękną" grafikę nie zwraca uwagi na detale, w końcu dawniej grafika nie była taka ważna, tylko teraz jak to kolega ładnie nazwał bezmózgie masy hamburgerowej młodzieży podniecają się grafiką i elo tuningiem w najnowszych NFS'ach(na szczęście Shift się trochę od tego oderwał i pokazał, że jeszcze się da zrobić trochę lepszą grę niż taki Undercover) Obecnie, jak by się dało komuś młodszemu Q2, NFS 2/3, Duke Nukem 3D czy inną starą dobrą gre, to by z góry ocenił że jest gó... bo ma brzydką grafikę, a w końcu to jest najważniejsze.

 

Chciałbym, żeby powstały remake'i(nie wiem jak odmienić:) ) CoD, MoH, NFS 2/3/5 i jeszcze kilkunastu jak nie kilkudziesięciu innych gier.

 

Deczko sie rozpisałem:D

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z Treyarch idzie na całość z Call of Duty: Black Ops | Konsolowisko.pl

 

Seria CALL OF DUTY od lat cieszy się wielką popularnością. Wielkie zyski towarzyszą uciesze graczy na całym świecie, którzy świetnie bawią się z każdą odsłoną FPS'a. Studio Treyarch, które identyfikuje się z tą flagową wśród strzelanek serią, tworzy kolejną część tego znanego shootera. Mark Lamia, szef studia, w rozmowie z serwisem CVG powiedział, że jego ekipa w 100 % koncentruje się przy pracy nad najnowszą częścią CALL OF DUTY - teraz liczy się tylko BLACK OPS. Ludzie z Treyarch obrali sobie za punkt honoru, aby ich FPS był najlepszą odsłoną serii. Wielkie słowa szefa mówią chyba wszystko - czeka Cię kolejny kawał rewelacyjnego, shooterowego kodu, który jak widać na screenach prezentuje się solidnie. Czy uda się przebić dwa tytuły spod szyldu CALL OF DUTY od studia Infinity Ward - MODERN WARFARE i MODERN WARFARE 2? Tego dowiesz się w listopadzie bieżącego roku, kiedy gra będzie miała swoją premierę.

 

Tryb single:

 

* Wietnam to tylko mała część historii zaprezentowanej w Black Ops. Czas akcji gry jest tak naprawdę bardzo rozwinięty i zahacza o różne wydarzenia historyczne.

* Niektóre mapy trybu single bazują na lokacjach z multiplayera, co nie jest typowe dla tego typu gier.

* Niektóre misje pozwalają na wybór: albo ciche skradanie i akcji stealth, albo pełna moc karabinów i rozwalanie wszystkiego co się rusza.

* Wrogowie i ich inteligencja są znacznie lepsi. Będą stosowali uniki w momentach, gdy będziesz w nich celował.

 

Multiplayer:

 

* Powraca możliwość wychylania się zza przeszkody.

* Powracają pojazdy.

* System Create-A-Class 2.0 pozwalający jeszcze lepiej personalizować wygląd i wyposażenie naszego żołnierza.

* Pojawi się tryb gry “barebones”, w którym nie będzie perków i nagród za zabójstwa pod rząd.

* Powróci wiele znanych broni, w tym m.in. AK-47.

* Poprawiono system odpowiedzialny za dobór graczy, a także serwerów.

* Powróci migracja hosta z MW2.

* Dobrowolność w włączaniu/wyłączaniu automatycznego celowania.

* Gracze PC otrzymają serwery dedykowane.

* Wersja PC otrzyma system blokujący osoby oszukujące, jednak nie wiadomo czy będzie to Punkbuster.

* Producent powiedział, że zespół odpowiedzialny za stworzenie trybu multi jest dwa razy większy od tego, jaki pracował przy multi do World at War.

 

Tryb kooperacji:

 

* Kooperacja dla 2 do 4 graczy.

* Splitscreen offline dla 2 zawodników.

* Nie będzie bazował na misjach z singla.

* Możliwy powrót zombie z World at War.

 

Inne:

 

* Silnik gry został kompletnie zmieniony w stosunku do tego użytego przez Infinity Ward czy podczas tworzenia World at War.

* Gra będzie działała z prędkością 60 klatek na sekundę.

* Nie będzie możliwości niszczenia otoczenia w stylu Bad Company 2. Fizyka zniszczeń zostanie ograniczona.

* Wersja PC ma wyglądać lepiej niż jej odpowiednik na konsolach.

* Przy Call of Duty: Black Ops ma pracować zespół składający się z ponad 200 osób.

 

NEWSY:

 

Po pokazie: Call of Duty: Black Ops

 

Nowe informacje o Call of Duty: Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Silnik gry został kompletnie zmieniony w stosunku do tego użytego przez Infinity Ward czy podczas tworzenia World at War.

 

Kompletnie zmieniony :), założę się że będą tylko kosmetyczne zmiany w stosunku do tego co było w WaW (Treyarch nie korzysta z wersji użytej w MW2). Początkowa eksplozja na trailerze to jakieś uwstecznienie (takie rozciągnięte bitmapy to widziałem w Duke Nukem 3D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb kooperacji:

 

* Kooperacja dla 2 do 4 graczy.

* Splitscreen offline dla 2 zawodników.

* Nie będzie bazował na misjach z singla.

 

Jak tego nie spiernicza to kupuje na bank....zreszta, i tak kupuje na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer:

 

* Dobrowolność w włączaniu/wyłączaniu automatycznego celowania.

 

 

:lol:

 

A tak poza tym mam dość już co rocznych kotletów aka cod ale z drugiej strony to może być najlepszy cod od treyarch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab - serio ten sam, u mnie world at war było niegrywalne,natomiast oba modern warfare smigały jak szalone.

 

To jest cały czas zmodyfikowany engine Quake 3, który ciągną już od CoD 2. U mnie zarówno MW jak WaW śmiga tak samo MW2 trochę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A CoD1 nie byl na silniku Unreal Tournament?

 

Q3 4 life, seria CoD sprawiła, że jest nieśmiertelny.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Id stworzyło cudo, że do 2010r. nadal to engine jest usprawniane, a nie jakieś cryteki :rolleyes:

 

Poza tym fajnie byłoby gdyby CoD wrócił w czasy IIWŚ, ale z kampania tak "innowacyjną" jak MoHAA i "filmową" jak CoD:MW, oczywiście kasując 90% skryptów.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba od CoD 1, a nie 2 :lol2:

 

Bardziej chodziło mi o to że w CoD 1 to był czysty Q3, a od CoD 2 jak ktoś napisał IW Engine czyli iD tech 3 z pier.dołami.

 

Poza tym fajnie byłoby gdyby CoD wrócił w czasy IIWŚ, ale z kampania tak "innowacyjną" jak MoHAA i "filmową" jak CoD:MW, oczywiście kasując 90% skryptów.

 

Dokładnie na początek niech wywalą te ciągłe respawny tępych przeciwników. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić AI z FEARa i skrypty tylko do dodania filmowości/efektywności rozgrywki.

 

Generalnie to można nazwać IW Engine, ale gołym okiem było widać, że to Q3, bo jednak cała podstawa to idTech, a tylko smaczki dodane przez IW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co muszą zrobić to:

1) Dodać dedyki i połączyć je, w jakiś logiczny sposób z wyszukiwaniem gier takim jak w MW2

2) Umożliwić votowanie, co w znaczny sposób ograniczyłoby zły wpływ cziterów na grę

3) Zrobić mapki na miarę tego co było w MW1 i CoD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazano kawałek singla na konferencji MS. Większość prezentacji obejmowała sekwencja lotu helikopterem, i zdaje się że gracz miał nad nim kontrolę. Mimo wszystko nie robiło to jakiegoś wielkiego wrażenia.

 

o, tutaj http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101273

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos napisal. Najlepiej jakby powrocili do filmowego stylu jak w MW. Nieco usprawnic A.I. Juz wole by dana ilosc przeciwnika skrywala sie gdzies w budynkach, na dachach czy tam za jakims murkiem. Niz ciagle respawny do poki nie dojdziemy do jakiegos tam punktu. Zalosnie to wyglada jak po terenie biega cala sterta wroga i po zaliczeniu jakiegos punktu nagle robi sie praktycznie pusto.

 

Po prostu masz okreslona ilosc wroga do wybicia w danej misji i tyle. Do tego porzadne A.I tak aby wrog nie wskakiwal Ci prosto pod lufe.Tylko troszke myslal. Umial sie skradac itd. Cos jak w F.E.A.R. Nie wiem czy przeszkoda jest tu przestarzaly ID Tech 3, ktory zostal juz tak mocno zmodyfikowany, ale chyba czas najwyzszy na zmiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co uświadczyliśmy w MW2 to nic, mały pikuś w porwaniu z tym cyrkiem jaki gotują graczom twórcy CoDa7.

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/wager-match-call-of/703898

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/team-deathmatch-call-of/703935

 

Call Of Duty: Black Ops Video Game, Wager Match Montage | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

 

W sumie wieje nudą i głupotą ;] , kolejna część CoDa na tym samym silniku przez co można odnieść wrażenie że ciągle dostajemy to samo nieznacznie zmodyfikowane. Takie ciągłe odcinanie kuponów. Ziew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te napisy typu "first blood" normalnie jestem załamany, gdyż przeszedłem wszystkie części COD i ceniłem go głównie za klimat i naturalność, a to się robi widzę dla dzieci.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobra siekanka do odmóżdżenia sie. Gdyby była za grosze to można by zagrać. MW2 do tej pory sie trzyma w Top 10 sprzedawanych gier w UK (nie wiem jak w innych rejonach), więc najwyraźniej gra jest tak dobra, że ludzie ją kupują po pare razy żeby trzymała się na szczycie.

 

Tak to zresztą jest jak kolejne gry w serii robią różne studia, wychodzi coraz większa kupa (choćby NFS to pokazuje regularnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...