Skocz do zawartości
mlun

herc vs sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

a bywa aż tak źle że miałem przez chwile hisa9800pro.. który bez zadnych dodatkowych radiatorow (tymbardziej takich jak ma herc) krecil sie lepiej i grzal sie mniej niz moj herc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sapphire i jest to spoko firma nie ma jeszcze takiej renowy jak herc co go do merca mozna porownac ale jest dobra ... ma tam jakis atest czy cus od ati wic ...no a o jaka ci karte chodzi bo jak 9100le to roznbie z tym sapphirem bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herc nadszarpna ostatnio swoje dobre imie seria wadliwych kart jednak nie zmienia to faktu ze hercules i gigabyte to firmy ktore produkuja najlepsze najlepiej wyposazone i najlepiej wykonane klony ati

 

szafirek proboje sie wybic ale do 2 wyzej wymienionych firm jeszcze mu brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herc nadszarpna ostatnio swoje dobre imie seria wadliwych kart jednak nie zmienia to faktu ze hercules i gigabyte to firmy ktore produkuja najlepsze najlepiej wyposazone i najlepiej wykonane klony ati

 

szafirek proboje sie wybic ale do 2 wyzej wymienionych firm jeszcze mu brakuje

 

szczegolnei R8500le fdx :lol: 2 cd przjsciowka tvout=>chinch :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herc jest naprawdę dobry, ale możesz trafić na wadliwa serię, jaka się ostatnio pojawiła - nie kręca się wogule. ja trafiłem na spox egzemplarz.

acha, tusz przed nim miałem sapphire z uszkodzoną pamięcią, więc wszędzie moszna badzie trafić...

 

uważaj na karty 64bit - 4 kości pamięci - straszny shit!!!

( takie kości mają nuszki po dwóch stronach, bo są ponoć jusz kości 32 bitowe z nuszkami z 4 stron)

:D

miłęgo szukania...

ps. ostatnio jest posucha na pełne 128 bit szafiry - wszyscy wciskają 64 bitowe gufno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niestety nie mam możliwosci poszukac takiego 8500 a na giełdzie warszawskiej ich nie ma.W takim razie gdzie mógłbym jeszcze dorwac takiego 8500?Aha jak sa 64 bity te radki to pamiątki mają tylko z jednej strony tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niestety nie mam możliwosci poszukac takiego 8500 a na giełdzie warszawskiej ich nie ma.W takim razie gdzie mógłbym jeszcze dorwac takiego 8500?Aha jak sa 64 bity te radki to pamiątki mają tylko z jednej strony tak?

Z dwóch stron!!! ale po 2 szt, a nie po 4 na jednej stronie.

Są tez karty x-power, z 8(!) kościami na jednaj streonie, ale te karty to ROTFL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze herc jest lepszy nie ulega watpliwosci

 

bardziej rozsadne byloby pytanie czy warto dokladac 70zl roznicy miedzy szafirem a herculesem ??

czy ktos moze udzielic odpowiedzi na to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...