Skocz do zawartości
cuddles

Siemka.....jetsem NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Bródna i mam prawie 17 latek

prawie 17??? hmm a od ilu to prokurator jest???

17 latki już można "zgodnie z prawem" - szczególnie jeżeli ktoś jest prawie w jej wieku ( 18 ).... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Bródna i mam prawie 17 latek

prawie 17??? hmm a od ilu to prokurator jest???

17 latki już można "zgodnie z prawem" - szczególnie jeżeli ktoś jest prawie w jej wieku ( 18 ).... :D

Weźcie uspokujcie tego napaleńca bo zaraz coś mu zrobie!!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuddles - witam na forum. Jak masz jakas sprawe to wal do mnie 8)  no bo w koncu jestem zawodowcem i nie tylko "sprzątać" potrafie :twisted:  

Takze zauwazeylem ze jesli dziewczyna daje temat - "jestem nowa" to jest wszystko cacy, milo i kulturka, a gdyby to jakis gosciu dal to pewnie po 2 postach temat zostalby zamkniety :D  ale dziewczyna to co innego - popieram

 

Zoltar - no nie moge, przeczytalem twojego posta, a potem spojrzalem na twojego avatara i nie moglem ze smiechu. :D  :D  :D  Sory za off topic hehe.

 

Nic nie szkodzi :twisted: :twisted: :twisted:

 

Teraz można chyba od 16 lat śmigać panienki :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego ze jesteś nowa kogo to obchodzi

ales ty brutalny kazdy kiedys zaczynal ty pewnie tez :wink:

No zaczynałem ale nowego tematu w związku z tym nie robiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesus Christ!

 

Kobita dała jedno konkretne pytanie, a przeglądam sobie posty i widze przeważnie "te od kiedy można z kobitą?" "jakby co pisz zenek(łoś nie małpa:P)waligóra.pl".

 

Panowie - 20 kąta nie zrobimy (za mało dziurek :P) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra może ja lepiej skończe bo niemam zamiaru dłużej niszczyc sobie klawiatury zbędnymi tekstami do was.Nara-ochłoniecie to wróćcie na forum. :lol:  8)

wiesz co?? zachowujesz sie jak gowniarz....... dziewczyna zapisala sie na forum.... zadala pytanie.. i nikt nie dal jej odpowiedzi ..... to teraz wreszcie pokazala ze jest osobka plci pieknej.... bo nikt tego nie zauwazyl wiec zwrocila na siebie uwage ....... ale dla ciebie co to za roznica.....

 

wlasnie przez takich tzw: debili panie szybko opuszczaja takie forum

 

ps. lukasrz nie pisz mi wiecej takich rzeczy na priva bo tylko zawalasz serwer :evil:

 

wezcie zamknijcie ten temat bo juz nie moge.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze o czym wy piszecie - topik zszedl na psy a nawet gorzej...:P

zgadzam sie , poza tym .. nie obrazaj psow : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze o czym wy piszecie - topik zszedl na psy a nawet gorzej...:P

wczoraj przeczytalem jeden z twoich komentarzy .. w topicku dot pewnego goscia z bardzo wybjala wyobraznia .. [ Cooling Set za 100 PLN ] kwestia o domniemanym zamykaniu go przez rodzicow w lodowce na noc ,,zabila,, mnie : )))))))))

to bylo kapitalne ubawilem sie niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze strasznie na forum po mnie jezdza ok jak wolicie narkawidze ze strasznie na forum po mnie jezdza ok jak wolicie narkawidze ze strasznie na forum po mnie jezdza ok jak wolicie narkawidze ze strasznie na forum po mnie jezdza ok jak wolicie narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze jestescie okropni, ja tylko chcialam tak zwyczajnie ... no wiecie... a wy tylko o jednym.... a piszcie sobbie co cchecie ja juz raczej tu wiecej nei zajze..... trudno jak tak tutaj traktuja dziewczyny ..... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Hehe... i co myślisz? Że ktoś będzie tu płakał po tobie czy jak? :lol: Chcesz to pisz - nie to nie. Twoja wola.

tutaj o nie o to chodzi :) dziewczyna interesuje sie kompami i chce swoja wiedze poszerzac..... a Wy zamiast jej pomoc to ja "odtracacie" no ale trudno.. jak sobie chcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Hehe... i co myślisz? Że ktoś będzie tu płakał po tobie czy jak? :lol: Chcesz to pisz - nie to nie. Twoja wola.

tutaj o nie o to chodzi :) dziewczyna interesuje sie kompami i chce swoja wiedze poszerzac..... a Wy zamiast jej pomoc to ja "odtracacie" no ale trudno.. jak sobie chcecie

A kto ją odtrąca czy zabrania poszerzania wiedzy? Niech sobie wejdzie na Sprzęt i czyta tematy które ją interesują, a nie urządza sceny w stylu "Ide i nie wracam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x i co zes najlepszego narobil :)

Lepiej kombinuj nastepny serwer DC :)

Pozdro

Dexter

serwer mam ( ze 2 miechy).... ale cos sie pieprzy jak zaloze na nim huba... wiec sobie darowalem bo juz nie mam do tego cierpliwosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...