Skocz do zawartości
bagienny

[artykuł] MSI GE600 - młodszy bliźniak EX625

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Wprowadzony na rynek niecały rok temu MSI EX625 okazał się rynkowym sukcesem głównie ze względu na zastosowanie w nim wydanej karty graficznej - ATI Mobility Radeona HD4670. Pomimo tego, że model ten należał do segmentu notebooków multimedialnych szczególne uznanie zyskał wśród miłośników gier komputerowych dzięki wyjatkowej w tej klasie wydajności układu graficznego. Po premierze nowych kart graficznych od ATI i nowych procesorów Intela przyszedł czas na odświeżenie tego modelu. Tym razem jednak model zyskał oznaczenie zaczynające się literą G, co oznacza przynależność do grupy laptopów przeznaczonych dla graczy. Zapraszamy do testu komputera przenośnego MSI GE600!

 

Pełna treść publikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pytanko odnośnie aktualizacji artykułu odnośnie odtwarzania filmów na Radeonie, czy jest to problem sterowników, biosu czy może usterka/wada sprzętu? Pytam ponieważ jestem posiadaczem większego brata ge 700 i tu występuje ten sam problem! Jest jakieś rozwiązanie tego problemu??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterów zmodyfikowanych nie trzeba, do kręcenia grafy potrzebujesz programu GPUtool.

 

 

BTW:P O C O ? Kręcenie grafy w lapie to lekko nieopłacalny proces. Zwiększasz ryzyko wystąpienia problemów, a korzyść będzie bardzo mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie !

 

Pewnie często będę odwiedzać forum purepc:D

 

1 post i już problem.

Chciałbym rozwiązać sprawę mojego lapka. Jak w temacie posiadam GE 600 z HD WD500GB.

Problem polega na tym że po kilku minutach użytkowania, dysk zaczyna "czytać" i strasznie się "zcina" nawet foobara...

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bagienny, chodzi o to że nic w procesach podejżanego nie wykryłem. Sprawdziłem antywirusem/kaspersky, usunełem program diskeeper.

Sciągnąlem i zainstalowałem od nowa wszystkie sterowniki ze strony producenta, może to pomoże... jutro dam znać, w chwili obecnej nie mam czasu na testy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się dzieje. Przeinstalowałem sterowniki zmieniłem winampa na foobara, tlena na gg. Z jakiś powodów dość często dysk doczytuje co powoduje zawieszaniem się programów oraz częstym przycinaniem się dzwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...