Skocz do zawartości
MaciekCi

Sosnowski vs. Kliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie to transmitowane w jakiejkolwiek telewizji ? :| Dodatkowo mam łącze 1MB/s i chyba nie za bardzo pociągnie mi to jakąś transmisję z netu. :( Może ipla ? Orientuje się ktoś jak można w dobrej jakości zobaczyć tę walkę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie to transmitowane w jakiejkolwiek telewizji ? :| Dodatkowo mam łącze 1MB/s i chyba nie za bardzo pociągnie mi to jakąś transmisję z netu. :( Może ipla ? Orientuje się ktoś jak można w dobrej jakości zobaczyć tę walkę ? 

 

Niestety nie,Polska to jest dalej dziki kraj.W publicznej nie obejrzymy.Tylko Canal+ będzie transmitował w Polsce.Na ipla przy 1MB moze ciac ale i tak pewnie tam nie zobaczymy tej walki.Trzeba szukać po sieci.Jak ktos znajdzie niech da linki,będziemy wdzięczni. :D Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać Sosnowski nie jest faworytem, w całej swojej karierze jak dotychczas obijał kelnerów http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=14398&cat=boxer, nie walczy jakoś nadzwyczajnie dobrze technicznie, ale też nie jest chłopcem do bicia. Tak czy siak, trzymam za niego kciuki, może nas czymś zaskoczy! Walkę obejrzę w niedzielę na youtube ;).

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać Sosnowski nie jest faworytem, w całej swojej karierze jak dotychczas obijał kelnerów http://boxrec.com/li...14398&cat=boxer, nie walczy jakoś nadzwyczajnie dobrze technicznie, ale też nie jest chłopcem do bicia. Tak czy siak, trzymam za niego kciuki, może nas czymś zaskoczy! Walkę obejrzę w niedzielę na youtube ;).

 

 

Niestety boję się, że nazwa filmiku, który będzie pierwszy na liście po wpisaniu ich nazwisk to będzie coś w stylu " Klitschko 2round KO !!" , " Klitschko WON!!1111" i już mam kupę zamiast walki. ;/ Nawet prosząc Was tutaj o link, nie obędzie się bez komentarza " Spójrzcie jak Kliczko wygrywa -> link... " , albo poprostu po prawej stronie na liście YT, zobaczy się ten wynik... Eh... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły gest ze strony Kliczki w stronę publiczności, że dał po boksować Albercikowi, tylko ten brak gardy trochę ośmieszający. :]

Po prostu nie ta liga, widać przepaść w doświadczeniu i umiejętnościach. Taka walka dla sztuki, gratulacje dla sosny odwagi w ogóle, bo dostał parę takich torped, że łba mało nie urwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły gest ze strony Kliczki w stronę publiczności, że dał po boksować Albercikowi, tylko ten brak gardy trochę ośmieszający. :]

Po prostu nie ta liga, widać przepaść w doświadczeniu i umiejętnościach. Taka walka dla sztuki, gratulacje dla sosny odwagi w ogóle, bo dostał parę takich torped, że łba mało nie urwało.

 

Na początku ten brak gardy tez odbierałem jako lekceważenie ale potem zrozumiałem że Kliczko w ten sposób stara się sprowokować rywala do ataków, Kliczko wiedział że ma olbrzymią przewagę warunków fizycznych, doswiadczenia i siły ciosu nad polakiem więc mógł sobie pozwolić na walkę w odsłonięciu. Bardzo sie cieszę że Polak mimo pewnej przegranej walczył dzielnie do konca..chciałoby się rzec jak "Dawid i Goliat" tylko zakonczenie niestety inne :-) wielki szacunek za postawę na ringu dla Sosnowskiego. B-)

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...