Skocz do zawartości
||Falcon||

praca na wakacje - pomysly?

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ladnie :D Ja to moglbym najwyzej: Projektant stron internetowych  8) 

 

Wlansie mi sie nudzilo i nie wiedzialem co robic, a teraz wiem - sprawdze co to jest ten XSLT.

 

UPDATE: XSLT = XML ? Nie wiedzialem. Ale nic straconego - looknijcie jaka perelke znalazlem :D LOL:

 

http://republika.pl/webarts/

 

Profesjonalne grafiki :D

XSLT to bardzo ciekawa technologia do rozdzielenia warstwy danych od prezentacji oczywiscie bazujaca na XMLu. Zaczynam sie uczyc i probowac stosowac zamiast dotychczasowych systempow templates a la smarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSLT to bardzo ciekawa technologia do rozdzielenia warstwy danych od prezentacji oczywiscie bazujaca na XMLu. Zaczynam sie uczyc i probowac stosowac zamiast dotychczasowych systempow templates a la smarty

hmmm, no to Smarty do kosza i sie zabieram za xslt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukam pracy polowej gdzies nie daleko domu. Ze 3 zl/h powinno byc. Tylko jaki czlowiek wykonczony wraca :(

3zl/h?? bez przesady ale to jest strasznie mala stawka...

Heh, to znajdź coś lepszego dla niepełnoletniego... takie życie...

 

A zresztą zobacz ile dostają na godzinę pracownicy np. hipermarketów. Nie będzie tego więcej niż 3,5 (na rękę) na godzinę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem wam tyle... jak jedziecie za granice i nie umiecie jezyka.. to moze byc zle jednym slowek. Moj tata pojechal na 2 miechy i gosciu im cos tam mowil ze jego szef mu za nich nie placi ... ( a tak na prawde gosciu trzepal kase od zleceniodawcy) no i w ogole nie dal im kasy a nawet w polowie ( kiedy oni byli totalnie spookani ) kazal im zaplacic 200 euro od glowy za to ze dal im prace !! dwa dni po tym jak im o tym powiedzial wszyscy wyciagneli kase z bankow i w nocy s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lili stamtad.

 

W tym momencie moj tata oprocz 6-8tys ktore gosciu mu wisial za na prawde tyranska prace ( zbieranie, sadzenie itd itp przez 12h we wloszech ) i mieszkanie w szalasie ( brak pradu, wody... totalna buda.. ) ... oraz straszenie mafia.. ) jest stratny okolo 2000 na sam wyjazd , przyjazd i zarcie ( bo jest tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>owo drogie ).

 

 

Wiec wiecie. Mial byc nowy procek a w zamian za niego mam tate ( i powiem ze jestem z tego 100x bardziej zadowolony ) ktory na szczescie mial rozum... i wzial karty i inne papiery zeby na wszelki wypadek s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic. Pomyslcie sobie ( bo moj tata na ten okres pracy w polsce wzial sobie urlop ... a raczej dali mu bezlatny na 2 miechy )... co by sie stalo gdyby moja rodzinka nie wylozyla kasy na powrot taty.

 

Szantarz, praca i koszmarny bol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku dostałem się na praktyki do Nationale Nederlanden w Wa-wie. Tak dobrze zapierdzielałem, że teraz już mam załatwione na te wakacje.Ale wysłałem papiery jeszcze do innych firm. Oprócz kasy mam doświadczenie i jest co wpisać w CV - parę lat po studiach jak nic się przyda i pieniążki teraz się przydają :wink: Na serwisie pracuj.pl są oferty,a jak się nie udaje to samemu dzwonić, chodzić i pytać.

 

Sheep--> Współczuję, mój sąsiad miał podobną sytuację. Dobrze, że Twój tata nie zachorował - dopiero wtedy by było... :(

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...