Skocz do zawartości
||Falcon||

praca na wakacje - pomysly?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakis pomysl na dorobienie sobie w czasie wakacji ? Ja potrzebuje zaledwie 1000 PLN zarobic :P Myslalem juz nad przepisywaniem prac dyplomowych or sth, ale sie jeszcze zastanawiam....

Robicie cos ciekawego ? Bariera moze byc moj wiek (16 only), ale wygladam na 18 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? U mnie jest to samo :wink: . Ten sam wiek i ta sama sumka, ktora by sie przydala :D . Tez myslalem nad przepisywaniem prac, ew. jakies korki albo robienie stronek :? .

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahu : jedyne rozsadne rozwiazanie to tak : albo zakladamy kosciol i sprowadzamy z zagranicy towary bez podatku, albo idziemy sie poscic na dworcach - jak to kiedys mowiono w Kryminalnych Grach - "sex 40, laska 35" :P Jak wpadniesz na jakis fajny pomysl, to nie omieszkaj mnie poinformowac. Ja jeszcze kombinowalem ze skladaniem kompow i instalka softu w sklepach komputerowych, ale imho to jestem za mlody - wezma pewnie jakis studentow - po drugie trzeba by miec jakies znajomosci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisywanie: taaaaaak

Dworzec: NIE!!!!!!!!!!!

 

Jest jeszcze - ale za mniejszą kasę roznoszenie ulotek :]

 

 

PS. Mnie by wystarczyło 999zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, to ja mam podobnie... i nie widze zadnych perspektyw... ale moze... najchetniej jak Wy, poskladal bym kompy - chociaz pisze tez szybko, wiec mozna by i poprzepisywac... na strony malo klientow a do korepetycji to ja nie mam cierpliwosci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...do korepetycji to ja nie mam cierpliwosci !

Hehe, jak Ci sie jakis mongol trafi, malo pojetny to jeszcze lepiej :lol: . Ty mu tlumaczysz, tlumaczysz a on dalej nic nie wie :wink: , wiec zostajesz kolejna godzine a kaska leci... :twisted: :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...do korepetycji to ja nie mam cierpliwosci !

Hehe, jak Ci sie jakis mongol trafi, malo pojetny to jeszcze lepiej :lol: . Ty mu tlumaczysz, tlumaczysz a on dalej nic nie wie :wink: , wiec zostajesz kolejna godzine a kaska leci... :twisted: :wink: .

A kto pójdzie do Ciebie na korki ?

 

Żaden rodzic nie pośle dziecka na korki do niepełnoletniego... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 1000 zł w 2 miech to chyba nei zarobicie :/ No nie mowie tutaj o kolegach co cchca chodzic w niewiadomych celah na dworzec ;) Sdze ze 800 zł to moze byc max niestety :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

...do korepetycji to ja nie mam cierpliwosci !

Hehe, jak Ci sie jakis mongol trafi, malo pojetny to jeszcze lepiej :lol: . Ty mu tlumaczysz, tlumaczysz a on dalej nic nie wie :wink: , wiec zostajesz kolejna godzine a kaska leci... :twisted: :wink: .

A kto pójdzie do Ciebie na korki ?

 

Żaden rodzic nie pośle dziecka na korki do niepełnoletniego... :roll:

Spoko jak bede do kogos chodzil to nikt mnie nie bedzie legitymowal...zreszta wygladam na starszego :wink: . A jak nie to ich strata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje robienie www, jesli umiesz:]

To jest dobry pomysł. ja od dwóch dni dostaję (w sumie po znajomości) stronki. I to prosta zabawa. Jakies katalogi produktów i tak dalej. Mam 16 lat i dostaję 10 zł za stronkę, którą robię w 5 - 10 min. Ostatnio zrobiłem 9 takich stron, dzisiaj zrobię kolejne 14. Zbieram na modernizację kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis pomysl na dorobienie sobie w czasie wakacji ? Ja potrzebuje zaledwie 1000 PLN zarobic :P Myslalem juz nad przepisywaniem prac dyplomowych or sth, ale sie jeszcze zastanawiam....

Robicie cos ciekawego ? Bariera moze byc moj wiek (16 only), ale wygladam na 18 :P

JA tam pewno pojade do ojca do Belgi i sobie poracuje u niego w firmie.Placi mi po 5E za h ale ja tam prawie nic nie robie wiec mi sie oplaca .%0E za caly dzien + obiad .To luzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulotki to ciezka praca - w miesiac mozna zarobic z 600 zeta tylko ze trzeba sie nachodzic jak durny - a to troche wykancza

jest legalna praca przy wyrebie drzew gdzies w norwegii - 6000zlotych na miesiac chyba albo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrebie drzew gdzies w norwegii - 6000zlotych na miesiac chyba albo wiecej

W sam raz dla 16-latka 8) Chyba sie wybiore :lol:

 

A z ulotkami nie chcialo by mi sie chodzic :/ juz wole w domu siedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole, to jak mozna sie oglosic, ze moge przepisywac jakies prace na kompa ? Zeby to do ludzi jakos trafilo (poza znajomymi). Robil to ktos juz ? Ile mozna za jedna prace dostac (przelicza sie to na ilosc stron ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole, to jak mozna sie oglosic, ze moge przepisywac jakies prace na kompa ? Zeby to do ludzi jakos trafilo (poza znajomymi). Robil to ktos juz ? Ile mozna za jedna prace dostac (przelicza sie to na ilosc stron ?)

Gazeta. Bierzesz za strone przepisana, ale kurde wlasnie nie wiem ile... zaraz lookne w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiecie, wakacje są od tego by odpocząć, a wy do pracy sięwybieracie, jak byście nia mieli kasy na jedzenie. Ja to zamierzam bawić sie, albo nudzić. Jeśli by mi się znalazła jakaś nie męcząa praca to chętnie, ale nie roznoszenie ulotek, użeranie się na korepetycjach z małolatami, mycie szyb, czy przepisywanie czegoś na kompa.

Pewnie powiecie że leń ze mnie ale tak już jest:) Jak będę musiał to pójdę do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykladowe ceny:

 

CENNIK wybiórczy:

przepisywanie tekstu A4 (język polski)

1,00 - 1,60 1

przepisywanie tekstu A4 (język angielski)

1,40 - 1,90 1

projektowanie tabeli

0,50 - 2,00 2

projektowanie wykresu, schematu

1,00 - 4,00 2

wzór matematyczny, chemiczny

0,20 - 0,50 2

skanowanie + wstępna obróbka

1,00 - 3,00 3

wydruk czarno-biały A4

0,25 - 0,40 3

wydruk kolorowy A4 (małe wypełnienie)

0,50 - 0,80 3

wydruk kolorowy A4 (duże wypełnienie, grafika)

0,80 - 2,00 3

zapisanie pracy na dyskietkę

2,50

zapisanie pracy na płytę CD-R

2,50

 

 

 

1 w zależności od wielkości czcionki, objętości pracy,

stopnia czytelności brudnopisu, czasu wykonania usługi

2 w zależności od objętości i stopnia skomplikowania

3 w zależności od ilości i jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan z tym wycinaniem drzew to ie głupi pomysł :) W tym roku będe miec juz 18 lat ale qrde... zapewne max ciezka praca by była :?

 

jesli chcecie zarobić i macie pewne umiejętnosci t o polecm robienie stron interenetowych. Srednio za stronę koło 300 zł taki koles ze szczytna dostaje. Robi całkiem niezle stronki i jak wiadomo troche mu to schodzi :?

 

Ja bym najchetniej zatrudnił sie w jakiejs firmie i składał kompy :) Lecz niestety, zadnych szans w sumie na to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan z tym wycinaniem drzew to ie głupi pomysł :) W tym roku będe miec juz 18 lat ale qrde... zapewne max ciezka praca by była :?  

 

jesli chcecie zarobić i macie pewne umiejętnosci t o polecm robienie stron interenetowych. Srednio za stronę koło 300 zł taki koles ze szczytna dostaje. Robi całkiem niezle stronki i jak wiadomo troche mu to schodzi :?  

 

Ja bym najchetniej zatrudnił sie w jakiejs firmie i składał kompy :) Lecz niestety, zadnych szans w sumie na to :/

Ze strona mi nie jest latwo, sam troche robie i wiem ze trudno zlapac klienta. Nadeszla taka era ze ktos kto zna HTML i kilka filtrow w PS robi stronki za 30zl i kto CI kupi za 300 ? Heh, zreszta sporo o tym juz bylo. Z drugiej strony ja jakbym robil za 200-300 zabiram prace firmom ktore kasuja 1000 - 2000. No coz.. nie jest latwo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo163 : wez mnie ze soba ! bede Ci robil kawy, styknie mi 2E/h :D

Kawy nie piajam a te 2e to nie wiem czy by ci na zarcie starczylo jak bys mial sie sam utrzymac.Tam jest strasznie drogie i nie dobrze zarcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...