Skocz do zawartości
ryba

Problemy w swiecie overclockingu - o tym jak Polak ma pod gorke...

Rekomendowane odpowiedzi

Ku scislosci: hiwa i reszta wesolej grupki oszustow juz nie ma bana na XS (po 3 tygodniach). Andre zostal pracownikiem HQ Asusa na Tajwanie - fajnie byc lizodupem...

 

 

A ja dalej mam bana :lol: Ale za 2 dni sie konczy i zobaczymy co hamerykance zrobia dalej.

 

BTW. KingpiN pokazal nowa wersje F1, ktora zywcem ciagnie pomysly moje i Maniakalnego. Oczywiscie pan Vince nie robi niczyjej kopii ;) Ale my tak.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do pewnego moda i stwierdził tak:

 

Kingpin był pierwszy z kwadratowym potkiem i to ja zrobilem kopie tylko z innym wnętrzem (jego full miedz, moj cu/alu + kompletnie inne wnętrze)

 

Jak napisalem ze kp zrobił kopie teraz mojego, to pyta się mnie skąd wiem, przeciez nie widzialem wnętrza. :lol:

 

normalnie komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku scislosci: hiwa i reszta wesolej grupki oszustow juz nie ma bana na XS (po 3 tygodniach). Andre zostal pracownikiem HQ Asusa na Tajwanie - fajnie byc lizodupem...

 

 

A ja dalej mam bana :lol: Ale za 2 dni sie konczy i zobaczymy co hamerykance zrobia dalej.

 

BTW. KingpiN pokazal nowa wersje F1, ktora zywcem ciagnie pomysly moje i Maniakalnego. Oczywiscie pan Vince nie robi niczyjej kopii ;) Ale my tak.

 

 

pewnie znowu jak staniesz się nie wygody dostaniesz bana ,bo innych argumentów nie mają leszcze :lol:

Dodam jeszcze ze amerykance wiedzą że są lepsi od nich ale ciężko się im z tym pogodzić dlatego muszą kraść innym pomysły i pokazywać się na święcie jacy to są niby świetni..

Edytowane przez Shelerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie maniakalny, jak tam sprawa rzekomej kradzieży projektu?

 

ja mam to w d..... :lol:

 

nie bede sie zniżał do ich poziomu

 

najlepsze jest to, ze jakbym ja teraz zrobił cu/alu potka z anodowanym alu na czarno to by wszyscy zaczeli krzyczeć ze kopiuje :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre zostal pracownikiem HQ Asusa na Tajwanie - fajnie byc lizodupem...

To jankesi, grubasy wcinające hamburgery.

bo innych argumentów nie mają leszcze :lol:

jesteśmy traktowani o klasę niżej od hamburgerów :blink:

Niech fajfusy się z tym czują jak tylko się im podoba

Olać baranów...

Bywa, hamburgersi chcą być lepsi, ryba s*aj n nich tyle powiem :)

Jak widać niektórzy Amerykanie są nieuczciwi, ale i niektórym Polakom można zarzucić pewne rzeczy a zwłaszcza kulturę.  -_-  Przykro mi z powodu zaistniałych sytuacji, też mi się to nie podoba, ale trzeba takie rzeczy przyjmować z honorem. Nie sądzę, że jest tu winą narodowość ryby, być może jakiś skill, a być może, jeśli zawsze wyraża się tak jak tutaj, to zachowanie. Od dawna jest tak, że jak ktoś jest w piaskownicy w czymś najlepszy, bądź zachowuje się arogancko (a najgorzej jedno i drugie) inne dzieci nie chcą się z nim bawić i czasem stosują bardzo podłe i nieuczciwe metody aby takiego osobnika z piaskownicy wyrzucić.

 

Uogólnianie do Amerykanów też nie jest na miejscu, tak samo jakby ktoś przeczytał kilka tutejszych postów pomyślałby o Polakach, zastanówcie się czasem nad językiem. Ryba, jeśli jesteś całkowicie w porządku, to życzę powodzenia w starciu z oszustami.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...