Skocz do zawartości
dax

Zestaw/Płyta główna pod i7 930

Rekomendowane odpowiedzi

NIE KUPUJCIE W RAMNECIE!

 

Wkleje opinie jaką właśnie rozsyłam po serwisach żeby się nie powtarzać, ale to jest ***** niedorzeczne jak oni traktują klienta!

 

NAJGORSZY MOŻLIWY SKLEP !!! NAWET NIE MYŚLCIE O KUPOWANIU W RAM.NET.PL !!!

 

Zastanawiam się kto w ogóle dał prawo tym konowałom prowadzić jakikolwiek sklep! Przecież to jest jakaś farsa, cyrk! W piątek złożyłem zamówienie, dzwoniąc przy okazji do sklepu aby upewnić się że są wszystkie części. Pan zapewniał mnie że wszystko jest i zostanie wysłane. Nagle w poniedziałek dostaje maila że jednak zamówienie się przedłuży i zostanie wysłane we wtorek. We wtorek dzwonię do sklepu (co zajęło mi godzine bo dodzwonic sie do nich nie da!!!) i Pan mnie zapewnia że paczka właśnie jedzie do kuriera! Podali mi nawet numer listu przewozowego który jak sie okazało nie istnieje!!! W środe okazuje się że paczki nie ma! Przez cały dzień nie da się do nich dodzwonić, w końcu jakiś Pan odbiera i mówi że NIE WIE DLACZEGO PACZKA NIE ZOSTAŁA WYSŁANA!!!!!!!!! Dzwonie o 17.00 i słysze że paczka już jedzie do kureira i napewno jutro rano u Pana będzie! Tymczasem dzisiaj rano obdzwoniłem wszystkich kurierów i taka paczka nie istnieje! Po raz kolejny paczki nie ma bez powodu mimo że podobno leży zapakowana ze wszystkimi częściami!

 

Z TYM SKLEPEM NIE DA SIE SKONTAKTOWAĆ!!! Mają dwie infolinie na której NIKT KOMPLETNIE W ŻADNYCH GODZINACH NIE ODBIERA! Automat mówi że jesteś 5 w kolejce a jak dochodzi się do 1 miejsca to słyszymy "przepraszamy, proszę zadzwonić później" !!! Mają 5 numerów gg I NA ŻADNY NIE ODPISUJĄ OD TYGODNIA! NIE ODPISUJĄ TEŻ NA MAILE! NIC! ZERO KONTAKTU! Jak ktoś już raczy odebrać telefon to są takie szumy w nim że kompletnie nic nie słychać!!!

 

NIKOMU NIE POLECAM TEGO SKLEPU BO PRZEZ NIEGO NAŁOŻONO NA MNIE SANKCJE KARNĄ W WYSOKOŚCI 3000ZŁ ZA NIEODDANIE DWÓCH PROJEKTÓW!!!

 

Rozumiem jeszcze gdyby to było zamówienie na 200zł, ale zamówienie było na prawie 6tys jedno, z czego miałem u nich zamawiać 4 takie stacje robocze!

 

 

 

Jakoś Panowie z esc.pl potrafili mi w ten sam dzień sprowadzić do sklepu RAMY i w tej sam dzień wysłać! A te pieprzone konowały w ramnecie kompletnie nic nie robią! TO jest po prostu śmiech na sali!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niepoważne z ich strony żeby mówili że paczka jest w drodze kiedy faktycznie nawet nie została przekazana firmie kurierskiej. A podanie numeru nieistniejącej paczki to jawne oszukiwanie klienta. Cóż, ja zawsze kupuję tylko w Agito i Esc, sklepy pewne i nie robią takich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać ze dziady z nich ja diabli , dobrze ze napisałeś co ci sie przytrafiło (ps. współczuje) , mnie by chyba szlak trafił , ja rownierz nadziałem sie kiedyś na nie uczciwy sklep pctuning.pl mało kiedy spotyka sie takich kanciarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarza sie.

kupowalem ostatnio zestaw w ram necie i wszystko bylo ok.

zamowienie zlozylem w srode wieczorem a w piatek bylem u nich o 15.00 i wszystko juz bylo.

Wiec twoja sprawa dziwna. Siedzialem u nich w tym sklepie dobre 15 minut a w tym czasie tych 5 kolesi jakos odbieralo telefony :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie polecam robienia zakupów w ram.net.pl. Dopóki wszystko działa, jest ok, ale jak coś jest nie tak to się robią schody. Przysłali mi niedziałająca kartę graficzną. Oczywiście nie można było się dodzwonić, nie odpowiadali na maile ani na gg. 2 dni zajęło mi dodzwonienie się do nich :/ . Na pytanie dlaczego nie odpowiadają na maile, to powiedzieli, że nic do nich nie doszło :mur: . To przedstawiłem sytuacje, wysłałem maila jeszcze raz i dostałem odpowiedz, że jak chcę szybko kasę to muszę odesłać na swój koszt. Fakt, że po tygodniu kasa była na koncie, ale kontakt zerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo do działu handlowego właśnie dodzwoniłem się za pierwszym razem, niby przesyłka w drodze, no zobaczymy, nie chce mi się dzownić już do ups'a żeby to potwierdzić, jak nie dojdzie jutro to będe ich tam cisnął :) nie zależy mi na czasie, a dałem opcję za pobraniem więc im bardziej powinno zależeć, zobaczymy bo ceny mają najbardziej konkurencyjne :)

 

EDIT:

 

Z ciekawostek, 30min po telefonie do sklepu otrzymałem maila: 

 

Dziękujemy za dokonanie zakupów w sklepie www.RAM.net.pl!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Twoje zamówienie nr xxxxx zostało w dniu dzisiejszym zrealizowane!

Przesyłka to DHL, zaś jej numer to: xxxxx(naciśnij na numer listu, aby dowiedzieć się co się dzieje z Twoją przesyłką w firmie DHL).

 

xD pomijając już fakt że chciałem UPS'a bo mam przykre doświadczenia z DHLem

Edytowane przez boratsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pokolei

 

Zamówienie dzisiaj do mnie dotarło, wszystko niby ok ale: miał być ups przyjechał dhl, no ale to detal ważniejsze jest to że po mailu poprzednim wczoraj mi przyszedł drugi mail z innym numerem przesyłki, i ten numer był już poprawny, ściemniają tutaj strasznie no ale najważniejsze że doszło wszystko, wszystko działa jak należy więc luzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKOMU NIE POLECAM TEGO SKLEPU BO PRZEZ NIEGO NAŁOŻONO NA MNIE SANKCJE KARNĄ W WYSOKOŚCI 3000ZŁ ZA NIEODDANIE DWÓCH PROJEKTÓW!!!

 

Jak robisz wszystko na styk to sam jestes sobie winien... jakby pradu zabraklo, to bys rzucal miesem na gosci z elektrowni?

 

Sciemnianie klientowi nie jest godne pochwaly, ale to powyzej to nie wina sklepu, tylko Twoja wlasna.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...