Skocz do zawartości
kobus

wszystkie czesci tanieją !!! nareszcie....

Rekomendowane odpowiedzi

no i co mi sie ukazalo moim oczkom dzisiaj:) patrze w komputroiniku a tu barracuda 120gb po 540zl a co lepshe to barton 2500+ tez po 540 a propo na ile sie taki barton kreci na 8rda?

pozdro i nie ch tanieje jeszcze to wiekszy popyt bezdzie ale dyski barraci 120 sa wykupione i zarezerwowane wiec musi zchodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co mi sie ukazalo moim oczkom dzisiaj:) patrze w komputroiniku a tu barracuda 120gb po 540zl a co lepshe to barton 2500+ tez po 540 a propo na ile sie taki barton kreci na 8rda? 

pozdro i nie ch tanieje jeszcze to wiekszy popyt bezdzie ale dyski barraci 120 sa wykupione i zarezerwowane wiec musi zchodzic

drogo :)

baracuda 480, a barton 2500 415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRAM 128MB PC133 72

SDRAM 256MB PC 133 129

DDRAM 128 PC 266 55

DDRAM 256 PC 266 105

 

DDR mocno tanialy, az osiagnely magiczna 100. Teraz wlasnie zdrozal o cale 5 zeta :). Dalbym glowe, ze SDR byly gdzies po 150, wiec chyba poszly w dol. Ceny z vatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - sierpien to najlepszy miesiac na zakupy.

A co do ramu to faktycznie lekko poszedl w gore w hurcie (AB, INCOM - kilka zl wiecej na kosciach 512 DDR 333 w porownaniu z ostatnim tygodniem)

Miejmy nadzieje, ze to tylko chwilowe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ramki wlasnie wlasnie ja planuje zmienic kompa cos kolo sieripien wrzesien (imieninki i takie tam ;) ) wiec bedzie w miare tanio i wtedy na bank wezme bartona no chyba ze radzicie 1700+ heheh tylko mobo mam problem ale bede sie tym pozniej martwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie chce za jakis miech kupic 120gb barraca wiec na wasze oko to ile moze wtedy kosztowac?

oj kobus mi sie wydaje ze nikt tego nie bedzie wiedzial i raczej nikt nie odpowie na to pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie chce za jakis miech kupic 120gb barraca wiec na wasze oko to ile moze wtedy kosztowac?

oj kobus mi sie wydaje ze nikt tego nie bedzie wiedzial i raczej nikt nie odpowie na to pytanie :)

hmmm jamajama hmmm ergh jamaja moj zmysl jasnowidza mowi, ze potanieje gdzies 50 zeta. Wiecej nie powinny w ciagu miesiaca. 100 to bylby maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wcale nie był takim optymistą... Tera jeszcze ceny lecą, ale zara koniec roku szkolnego, więc sprzedawcy już się postarają żeby wycisnąć z rodziców tysięcy dzieci ile się da.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co mi sie ukazalo moim oczkom dzisiaj:) patrze w komputroiniku a tu barracuda 120gb po 540zl a co lepshe to barton 2500+ tez po 540 a propo na ile sie taki barton kreci na 8rda? 

pozdro i nie ch tanieje jeszcze to wiekszy popyt bezdzie ale dyski barraci 120 sa wykupione i zarezerwowane wiec musi zchodzic

 

Tanieja bo lepsze rzeczy wychodza... W ten sposob zawsze sie jest do tylu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem niezle jest to dla takiego co ma juz kompa :? Choć nawet cii co składaja cały powinni sporo zaoszczedzic :D

 

Wiec kupujcie kupujcie i jeszce raz kupujcie :) Z moim kompie na bx'ie juz nic nie da sriezrobic :wiec mnie tonie dotyczy :( :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem niezle jest to dla takiego co ma juz kompa :? Choć nawet cii co składaja cały powinni sporo zaoszczedzic :D

 

Wiec kupujcie kupujcie i jeszce raz kupujcie :) Z moim kompie na bx'ie juz nic nie da sriezrobic :wiec mnie tonie dotyczy :(  :)

Witaj w klubie :(

ALe niech tanieje, bo może niedługo zmienie leciwego durka i gf2mx :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wcale nie był takim optymistą... Tera jeszcze ceny lecą, ale zara koniec roku szkolnego, więc sprzedawcy już się postarają żeby wycisnąć z rodziców tysięcy dzieci ile się da.... :?

Wlasnie dlatego sierpien jest da best, koniec wakacji, ludzie sa spulkani bo byli na wakacjach, a sprzedawcy staraja sie cos sprzedac i wtedy pojawiam sie ja :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...