Skocz do zawartości
mattis21

Karta graficzna i procek do 800 - 900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Co się bardziej opłaca kupić, 260 gtx czy Radeon 5770 ?

 

Cały czas się waham, radeon ma niższy pobór mocy oraz jest cichy ale gtx jest wydajniejszy więc już nie wiem którą kartę wybrać.

 

A i 260 gtx 216 core jest lepszy od 275,280,285 gtx nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca kupić, 260 gtx czy Radeon 5770 ?

 

Cały czas się waham, radeon ma niższy pobór mocy oraz jest cichy ale gtx jest wydajniejszy więc już nie wiem którą kartę wybrać.

 

Też miałem taki dylemat. Ale, że u mnie pobór prądu stoi na pierwszym miejscu to wybrałem HD5770. Ale przyznam, że nawet po kupnie Radeona kusi mnie ten GTX 260 :) Nie ma co ukrywać, że jest trochę lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko że 216 core ma palit i gainward a co do reszty firm to nie wiem.

 

Ok zamówię jutro raczej tą http://allegro.pl/gainward-gtx-260-896mb-ddr3-box-i1472149194.html, nie najgorzej wypada w testach i jest w miare tania.

 

GAINWARD GTX 260 896MB DDR3 (BOX) (1472149194) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką byście polecili obudowę w miarę tanią,z dobrym chłodzeniem i żeby była w miare duża ponieważ już kartę otrzymałem a ona spora jest i ledwo się mieści w mojej starej obudowie.

 

a i żeby była bez zasilacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zasilacz na dole to jest duża zaleta i san szukam czegoś taniego z zasilaczem u dołu ale mam małe pytanko. Dlaczego stara 330 waży 6kg a 370/430 po 4,7kg? Spora różnica na niekorzyść nowszych konstrukcji :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, otóż chodzi mi o wiedźmina , w tej grze są straszne skoki fps np: w mieście w wyzimie handlowej mam tylko 30 fps a moim zdaniem powinno być troszkę więcej. Jest to wina ramu ? Bo mam tylko 2gb a i gram na max detalach, rozdzielczość itd.Z innymi grami nie mam problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem już obudowę, podłączyłem prawie wszystko oprócz kabelka AC'97, komputer nie chce się włączyć. Być może coś źle podłączyłem jutro to dopiero sprawdzę bo dziś już późno i do tego piątek.

 

A nową obudowę mam taką techplanet.pl

 

http://www.techplanet.pl/produkty/obudowy/coolermaster-elite-370-rc-370-kkn1,11549.html

 


Podłączyłem wszystkie stare części do nowej obudowy i komputer się nie włącza a podłączyłem wszystko, więc przysłali mi chyba wadliwą obudowę.

 

Dobra nie było pytania, oczywiście musiałem źle kabelki podłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gpu , mem , shader clock musisz podnosic ;)

Tu masz test co sie udało podczas testow . Palit GeForce GTX 260 SP216 Sonic review | test

Oczywiscie Twoje wyniki bedą sie różnić , może Ci sie udać wiecej osiągnąć bądź mniej.

Edytowane przez Maciem
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...