Skocz do zawartości
andrzejs82

pc 2600zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam. co o tym sadzicie musze szybko złożyć dziecku ( ryczy po nocach wiec koledze sie spieszy zeby dzieciako uciszyć ) komputer wiec bede go składał w sklepie stacjonarnym vico.pl

 

AMD Phenom II X4 955

ASrock M3A770DE

A-data 2x2 GB 1333 Mhz

Samsung f3 500 Gb

Gigabyte geforce 460 oc

OCZ Modxstream pro 500W modular SLI 80 plus

CoolMaster dominator

 

wychodzi 2520 zl

zrobi oc CPU na Boxie ile sie da mysle ze 3,6 sie wyciagnie

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw OK.

 

Potwierdzam, przydałoby się kupić coś zamiast BOXa, choćby Cooler Master Hyper TX3 za ~60 zł. Przy 3,6GHz BOX odfrunie... w sensie hałasu.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam swojego mugena za 2-3 miesiace a halas dziecku nie bedzie przeszkadzal zatopi sie w grach i tyle go bylo :)

 

a jaka paste daja do tego TX3 bo mi sie wlasnie skonczyla AS5 i nie chce kupowac nowej

 

box raczej pociagnie na 3,6 Ghz ? jakis czas temu krecilem takiego procka i nie bylo problemu ale moze teraz sa w sklepach jakies straszne badziewia

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam swojego mugena za 2-3 miesiace a halas dziecku nie bedzie przeszkadzal zatopi sie w grach i tyle go bylo :)

 

No chyba, że tak :wink: .

 

a jaka paste daja do tego TX3 bo mi sie wlasnie skonczyla AS5 i nie chce kupowac nowej

 

Oj nie wiem, ale w tej cenie nie spodziewałbym się rewelacji... Choć i tak będzie to lepsze od BOXa.

 

box raczej pociagnie na 3,6 Ghz ? jakis czas temu krecilem takiego procka i nie bylo problemu ale moze teraz sa w sklepach jakies straszne badziewia

 

Wiesz, różne przypadki się zdarzają :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ,cenie sobie wasze zdanie i mam nadzieje ze vice versa :) jutro pojadę kupie i złoże dzieciakowi ( bo na milosc boska jak oni skladaja w tym sklepie tylko sie pochlastać ) i niech sie bawi ,muszę przyznać ze calkiem fajny sprzet mozna za "nie wielkie" pieniadze zlozyc :)

 

a jak ta plyta sie sprawuje ASROCK 770 EXTREME3 AMD 770 Socket AM3 jest nie wiele droższa a sie nia jeszcze nie bawilem

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ,cenie sobie wasze zdanie i mam nadzieje ze vice versa :)

 

Ależ oczywiście :) . Nie ma za co dziękować, nie ma to jak sprawna wymiana informacji :wink: .

 

a jak ta plyta sie sprawuje ASROCK 770 EXTREME3 AMD 770 Socket AM3 jest nie wiele droższa a sie nia jeszcze nie bawilem

 

To taka M3A770DE z USB 3.0, w innych barwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobi tak i chyba bedzi najlepiej wywale dominatora i bedzie elite 430 ( wyglada calkiem calkiem ) do tego dołożę Cooler Master Hyper TX3 oraz wymienie na ASROCK 770 EXTREME3 - komp pewnie nie bedzie modernizowany wiec chyba lepiej zeby bylo te usb3 moze sie przyda ( wątpię hehe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za tym żeby się rozwijało usb , na chwile obecna to trochę jeszcze kuleje- ale komputer dla tego dziciaka to tak na 3 latka wiec lepiej zeby bylo :)

 

jeszcze raz dzieki - mission compleat :) Pozdrawiam życzę milej nocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...