Skocz do zawartości
Mario-83

Cos dla rozluznienia;]]]] polecam

Rekomendowane odpowiedzi

"Hi my name is Gregory!

I'm fan Liverpool ....my z friends bardzo want z you mieć zgoda....bo my jesteśmy pod big wrażenie bo wy jesteście the best i my want z you napierdalać innych hooligans w every europe.

Hi ! napiszcie jak znajdziecie chwila time między battle's to wtedy talking o szczególach ok?

very pozdrawiamy ....

 

PS. Nas jest only five tausen czy to wystarczyć by you be my friends?"

 

Normalnie rotfl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadłby tam Reed i by sysko pozamykał hahaaahhahahahahha

ale tam jest anarhia, kazdy siebie blotem obrzuca nontoper, ale ułomy heheheheh

 

tak apropos tego forum

Dołączona grafika

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

Update:

"Umowmy sie na ustawke cwaniaczku!!! Tylko bez sprzetu, bomb atmowych itp. bo to niehonorowo!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać co się nawinie: młotki, deski, szpadle, widelce od rowerów to też broń piekielna, jedziemy do Łodzi zajebać żydów

Heh co ciecie, z glana takich i na pal.... JESZCZE RAZ FUCK THE DRESS i <span style="color:red;">[ciach!]</span> W DUPE ANTYSEMITA I RASISTA!

-----------------------------------------------------

Oczywiscie wiem ze chodzi o kibucow innej druzyny ale takie ponizanie "przeciwnika" przez takie txt mnie wqrwia za przeproszeniem.... heh polish reality...

 

http://www.pcexpertus.com.pl/phpBB2/viewto...topic.php?t=290

 

to tez jest wypasione;)))) spojrzcie jakie lomy.... heh jak tak na nich patrze to jestem za aborcja ;)

 

Pocahontas nie rozpaczaj, wyobraz sobie ze ja zyje w takim jakby piotrkowie(Kielce ;])... wiec nie masz tak zle ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ide mui brat zdzichu tesz i jeszcze wój Juzek. Idziemy z grabiami czy bez

LOL . Do mensy to ich raczej nie wezma :)

 

Pewnie jak sie umowili pod basenem i wpadly dwie gropy to sie nie dogadali ze sa z tego samego obozu i zaczeli sie nawalac :)

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a !!! Dyskusja ma być na temat powstania ekipy hools !!! I to dotyczy tylko kibicOw WIELKIEJ PIOTRCOVI i niech mi się tu inne lamery nie wpisują do <span style="color:red;">[ciach!]</span>a no !!! 

Proszę tylko o zabieranie głosu fanów Piotrcovi . Musimy się jakoś zorganizować . Zobaczcie na mape , Piotrców jest w strategicznym miejscu jeżeli chodzi o kibiców . Przez nasze miasto czesto przejerzaja kibice . Czy to Widzew czy Legia czy też Wisła Płock jak jadą na Śląsk przez Piotrków ! Musimy to wykorzystać ! 

A tu co ? wielki <span style="color:red;">[ciach!]</span> na meczu a na spotkania pod biedronką przychodzi po 5 osób - jeszcze ten <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnięty S. którzy jest wiecznie nawalony po bimbrze dziadka . A jak jeszcze raz przyprowadzi te dziwki z Sienkiewicza na mecz to Bóg mi świadkiem że mu przy<span style="color:red;">[ciach!]</span>le ! Zamiast dopingiem i rozmowami na temat powstania bojówki to się <span style="color:red;">[ciach!]</span>a każdy patrzył na te 2 zdziry . Przecież one są <span style="color:red;">[ciach!]</span>owe jak nieszczeście !!! 

Wiec trzeba raz konkretnie ustalic kiedy robimy masowe zebranie przed Biedronką i wszystko ustalić . Kto i za co jest odpowiedzialny itd . 

I NIE PRZEJMUJCIE SIĘ TYM ZE JAKIEŚ KUREWSKIE ŁAJZY SIĘ Z NAS TU NABIJAJA !!! NIECH SIE <span style="color:red;">[ciach!]</span>A SMIEJĄ ONI JESZCZE NAM BEKNĄ ZA TO !!! POZDRAWIAM PRZAWDZIWYCH HOOLS PIOTRCOVII A RESZCIE <span style="color:red;">[ciach!]</span> W DUPE !!! pISZCIE PROPOZYCJE KIEDY ROBIMY TO SPOTKANIE .

Ale to jest glabokie takie filozoficzne:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ide mui brat zdzichu tesz i jeszcze wój Juzek. Idziemy z grabiami czy bez

LOL . Do mensy to ich raczej nie wezma :)

 

Pewnie jak sie umowili pod basenem i wpadly dwie gropy to sie nie dogadali ze sa z tego samego obozu i zaczeli sie nawalac :)

 

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> !!! Dyskusja ma być na temat powstania ekipy hools !!! I to dotyczy tylko kibicOw WIELKIEJ PIOTRCOVI i niech mi się tu inne lamery nie wpisują do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> no !!! 

Proszę tylko o zabieranie głosu fanów Piotrcovi . Musimy się jakoś zorganizować . Zobaczcie na mape , Piotrców jest w strategicznym miejscu jeżeli chodzi o kibiców . Przez nasze miasto czesto przejerzaja kibice . Czy to Widzew czy Legia czy też Wisła Płock jak jadą na Śląsk przez Piotrków ! Musimy to wykorzystać ! 

A tu co ? wielki <font color="#FF0000">[ciach!]</font> na meczu a na spotkania pod biedronką przychodzi po 5 osób - jeszcze ten <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ęty S. którzy jest wiecznie nawalony po bimbrze dziadka . A jak jeszcze raz przyprowadzi te dziwki z Sienkiewicza na mecz to Bóg mi świadkiem że mu przy<span style="color:red;">[ciach!]</span>le ! Zamiast dopingiem i rozmowami na temat powstania bojówki to się <font color="#FF0000">[ciach!]</font> każdy patrzył na te 2 zdziry . Przecież one są <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak nieszczeście !!! 

Wiec trzeba raz konkretnie ustalic kiedy robimy masowe zebranie przed Biedronką i wszystko ustalić . Kto i za co jest odpowiedzialny itd . 

I NIE PRZEJMUJCIE SIĘ TYM ZE JAKIEŚ KUREWSKIE ŁAJZY SIĘ Z NAS TU NABIJAJA !!! NIECH SIE <font color="#FF0000">[ciach!]</font> SMIEJĄ ONI JESZCZE NAM BEKNĄ ZA TO !!! POZDRAWIAM PRZAWDZIWYCH HOOLS PIOTRCOVII A RESZCIE <font color="#FF0000">[ciach!]</font> W <font color="#FF0000">[ciach!]</font> !!! pISZCIE PROPOZYCJE KIEDY ROBIMY TO SPOTKANIE .

Ale to jest glabokie takie filozoficzne:lol:

ciekawe jak mnie znajdziue;P... zly pan dres mnie zbije :cry: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze nigdy nie byles w Piotrkowie pewnie sie bales przyjechac, u nas nie ma wiekszego sklepu niz biedronka (jest hypernova ale to lnasz kosa), zreszta o ile sie orientuje to nie istnieja na swiecie sklepy wieksze od biedronek

to mnie dobilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze nigdy nie byles w Piotrkowie pewnie sie bales przyjechac, u nas nie ma wiekszego sklepu niz biedronka (jest hypernova ale to lnasz kosa), zreszta o ile sie orientuje to nie istnieja na swiecie sklepy wieksze od biedronek

to mnie dobilo.

o rotfl, nie zauwazylem tego wczesniej:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to za 20 minut bądźcie pod 'bierdonką'

kturą pajacu???

 

text roku.. grozba sama w sobie. I Bierzcie dobry przyklad z tego usera ogonki uzywa choć ortografii nie zna :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[qoute]
Cień napisał:

dobra to za 20 minut bądźcie pod 'bierdonką'

kturą pajacu???

ee nikogo nie było a byliśmy w trzech.. heh no jak to pod która? pod największą!

po prawiej stronie od wejścia byliśmy..

LOL

 

albo ten sam cytat a gosciu pisze PIOTRCOVIA :D ale czytam dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty lobuzie,tymorderco!!!,a gdyby tak twoja matka to przeczytala

Robak! O ktorej miales byc na maminym obiedzie?. Zachrzaniaj na siumanie bo buraczki ostygna? I wyrazaj sie bo ojciec Ci pasow nakladzie.

 

I zaloz wiatrowke, poczelo wiac troche.

Trzymaj sie synku.

 

Mama

Robak a ty spytaj swojego ojca dlaczego twoim tatą jest twój wujek

:lol: nie no beka :lol: ja wymiekam przy takich typach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich oszolomow powinno sie wylapywac i zabijac.

kiedys ogladalem relacje z procesu jakiegos jurka co mial ze 35 lat dzieciaka i zone i napierdzielal w gliniarzy plytami chodnikowymi- jak to ogladalem to mnie krew zalewala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MOZE BY TAK WYNAJC SPECJALNY POCIAG ,JEDEN OD NAS PRZESTAWILBY ZWROTNICE I BYLABY TAKA KRAKSA ZE ATAK NA WTC ALKAIDY TO MALY PIKUS W POROWNANIU Z TA AKCJA!!! JAK MA KTOS POCIAG DO ZALATWIENIA(TAKI GDZIES DO 20 WAGONOW)TO NIECH SZYBKO KOLUJE!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Koluje to samolot a nie pociag ty buraku ze wsi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

CHODZILO MI O "SKOLUJE" IDIOTO...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Właśnie rozmawiałem z tatusiem i nam pomoże. On razem z kolegą ma taką pracę, że kradną tory kolejowe i później sprzedają je na złomie. Jak mu powiedziałem, co szykujemy na Legię to się ucieszył i poklepał mnie po ramieniu. Powiedział (...) synu nareszcie znalazłeś sobie jakieś hobby, a nie tylko całymi dniami siedziesz przed tym internetem(...). Nie wiem czy szczegóły przekazać później ojcu od was, czy zabrać go na spotkanie pod biedronką. Jak myślicie?

Targaj zgreda pod Biedronke! Wszystko sie uzgodni! A nie masz w rodzinie jakiego sapera?? Bo mam pomysla!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

I wez od taty troche tych torow bo legia moze byc ze sprzetem!  

aha-zapytaj sie taty albo jego kolegi o rozklad zwrotnic kolejowych w calej srodkowej polsce

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Rycze normalnie :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...