Skocz do zawartości
Damianqwer

Jakie programy/sterowniki po instalacji XP

Rekomendowane odpowiedzi

Mój stary komp do neta zaczął wolno chodzić, nie ma się co mu dziwić w końcu windows instalowany był kilka lat temu ;)

 

No i zmęczony powolną pracą postanowiłem przeinstalować wina (XP). Prawdziwych fachowców w moich okolicach nie ma, więc mam zamiar zrobić to sam. Może się uda ;D

 

Szukałem odpowiedzi na swoje pytanie, ale każdy czyiś wątek nie rozwiał moich wątpliwości.

 

Jakie programy potrzebne programy/sterowniki muszę wgrać, aby win dobrze działał?

 

Mam stery od płyty głównej (AsRock K7S41GX), karty dźwiękowej, graficznej(szukać aktualnych? [GF FX 5200]) i sieciowej. Najnowszy (?) DirectX 9.0c w domu mam, SP3 chyba też. Co jeszcze jest potrzebne? Na jakimś forum znalazłem żeby się zaopatrzyć w Net.Framework 2.0 lub wyższy.

 

Za pomoc dziękuję!

Edytowane przez Damianqwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nlite?chłopie co ty za bzdury wypisujesz!!!!!!!!!!!!!

chyba nie wiesz do czego służy ten program

 

dla autora wątku:

 

windows xp

SP3 do windowsa xp

program Winspatcher od kolegi SGJ (znajdziesz w google) w najnowszej wersji dla xp z SP3(zawiera wszystkie ostatnio wydane łatki - dociągniesz tylko kilka, net framework również tam jest)

sterowniki znajdź jak najnowsze (akurat niekoniecznie do grafiki choć nie podzielam zdania kolegi powyżej)

 

instalacja w tej samej kolejnosci jak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi, nlite jest bdb rozwiazaniem do ustawienia instalki pod siebie i ...i zintegrowania sterowników i innych pierdół...i po cholere winspatcher? wcale taki super nie jest a jak sie człowiek nie zna(ja sie nie znam, nie wiem po co polowa tych poprawek, sp2 lepiej chodził) to zainstaluje cos co mu zamuli dodatkowo system

 

nlite, integracja sp3 sterów, wyłaczenie autoupdate i pozamiatane

 

i jak wspomniał ulisses, do grafy stery nie najnowsze, ale takie na ktorych to najlepiej chodziło/chodzi

 

wiem po sobie ze np do 8800gt co nowsze stery to wiekszy badziew...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na fakt ze w pełni da się zintegrowac tylko regularne aktualizacje jednego typu, a te przy normalnej instalacji tworzą foldery i pliki ze specyficzną nazwą oraz dodatkowe wpisy w rejestrrze w dwóch kluczach z czego jeden jest wymagany, a drugi z kolei znowu zawiera specyficzne nazwy usunięcie pozostałosci mozna w pelni załatwic jednym skryptem.

 

program Winspatcher od kolegi SGJ (znajdziesz w google) w najnowszej wersji dla xp z SP3(zawiera wszystkie ostatnio wydane łatki - dociągniesz tylko kilka, net framework również tam jest)

 

Ostatnia wersja ma kilka miesięcy, ale ponoc w drugiej połowowie listopada wyjdzie nastepna ;)

 

Swoją droga WinSPatcher nie tworzy kopii aktualizacji podczas instalacji.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...