Skocz do zawartości
kelcior

Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=FaMTedT6P0I

Strona Oficjalna
Minepedia
Raczkujące polskie forum


Wlasnie przeszukalem forum i bylem w lekkim szoku, nie znalazlem tematu dla tej gry wiec zakladam. :wink:
W sumie gre mam od paru dni i zaczynam dopiero "ogarniac" podstawowe recepty itd, ktos jeszcze smiga?
Warto tez dodac ze aktualny koszt gry to 9.95EUR, po przejsciu na wersje BETA cena wzrosnie do 20EUR. (niestety platnosci tylko przez Paypal)

31'go ma sie pojawic spory update - Minecraft Halloween Update preview Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez całe wakacje, ale przyszły studia i musiałem rzucić, bo gra jest tak znakomita, że pożera horrendalne ilości czasu. :P A to dlatego, że nie ma z góry ustalonych celów - bowiem te nakreśla sam gracz. Jest możliwość niszczenia i budowania niemalże wszystkiego, co stanie na naszej drodze, tworzenia przedmiotów, jest nieograniczona horyzontalnie generowana w czasie rzeczywistym mapa, wypełzające nocą ze swych wilgotnych kryjówek potworzyska, a nawet...

- i przede wszystkim świetna zabawa.

 

Poniżej parę screenów z mojego najświeższego świata (przedstawione na nich tekstury nie są oryginalne, zastąpiłem je tą paczką). Muszę przyznać, że pod koniec jego tworzenia zaczęło mi się już trochę nudzić. Chyba wolę gry fabularne. Mimo to Minecraft wciągnął mnie na niebezpiecznie długi czas... i pewnie jeszcze do niego wrócę.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sorry za wykop, ale nie bede zakladal nowego tematu. Chcialem kupic siostrzencowi gift code do konta premium i na stronie minecraft.net nie ma nigdzie takiej mozliwosci. Mozna jedynie kupic gre zakladajac nowe konto, a siostrzeniec konto juz ma. Jak zatem kupic ten gift code? Zaznaczam, ze chcialbym kupic od praducenta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sorry za wykop, ale nie bede zakladal nowego tematu. Chcialem kupic siostrzencowi gift code do konta premium i na stronie minecraft.net nie ma nigdzie takiej mozliwosci. Mozna jedynie kupic gre zakladajac nowe konto, a siostrzeniec konto juz ma. Jak zatem kupic ten gift code? Zaznaczam, ze chcialbym kupic od praducenta gry.

O stary ale odkop :-D A tak BTW na allegro kup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić dla dziecka grę minecraft Na stronie producenta kosztuje 20E, Na allegro gra premium 10,99 zł. Czy te gry są na innych serwerach czy z jakiego powodu są o tyle tańsze? I czy je banują?

 

20zł: piracki?

http://allegro.pl/minecraft-premium-gift-code-kod-konto-zmiana-danyc-i4712410198.html

 

8zł

http://allegro.pl/minecraft-konto-premium-gwarancja-login-haslo-24-7-i4719994962.html

 

??

Wiem, że kompletnie się nie znam na minecrafcie, więc wybaczcie pytanie jak od ignoranta ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z jednej z aukcji:

 

Konta zablokowane pytaniem pomocniczym. Żadnej wzmianki o takiej możliwości. Wykorzystywanie i nic więcej.

 

 

 

Za 2 zł może i warto spróbować - tylko trzymałbym tą grę osobno

od całej kolekcji na wypadek bana żeby nie było więcej strat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie na allegro tych tanich wersji. Konta są później banowane przez właścicieli Minecrafta, za zakup z niedozwolonego źródła. Lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pewność, niż wydawać grosze i później wylewać żale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...