Skocz do zawartości
Neo_x

No i teraz mnie oje.bali a do tego pobili :\

Rekomendowane odpowiedzi

tepy zapewne tak ze nawet pomidora by nie rozkroil :lol:

zapewne tepy dlatego, ze ja i moi kumple nie mamy zbroi i jak chcemy sie lac, to troche glupio by sie bylo pochlastac czyms takim, nie uwazasz???

 

pochwy tez nie mam (brak kasy)

 

ale jak chcesz,to specjalnie dla ciebie go naostrze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tepy zapewne tak ze nawet pomidora by nie rozkroil :lol:

zapewne tepy dlatego, ze ja i moi kumple nie mamy zbroi i jak chcemy sie lac, to troche glupio by sie bylo pochlastac czyms takim, nie uwazasz???

 

pochwy tez nie mam (brak kasy)

 

ale jak chcesz,to specjalnie dla ciebie go naostrze.....

to byl zart przeciez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tepy zapewne tak ze nawet pomidora by nie rozkroil :lol:

zapewne tepy dlatego, ze ja i moi kumple nie mamy zbroi i jak chcemy sie lac, to troche glupio by sie bylo pochlastac czyms takim, nie uwazasz???

 

pochwy tez nie mam (brak kasy)

 

ale jak chcesz,to specjalnie dla ciebie go naostrze.....

to byl zart przeciez ;)

taks amo, ajk to, ze miecz na desow :D

 

tak kcialem sie pochwalic :D

 

a tak specjalnie dla ciebie......rozwalilem nim przed chwilka jablko..... :D

kekeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Neo_X

doczytalem do 2 strony, przepraszam ze nie chcialo mi sie dalej ale wszystko odbiegalo od tematu :cry:

wspolczuje Ci, powiem tylko tyle ze nie ma sposobu na takich ludzi i takie sytuacje, zemsta jest najgorszym z mozliwych doradcow, w prosty sposob, co sie stalo to sie nie ostanie, chocbys wyzabijal wszystkich takich to i tak na tym nic nie zyskasz a w oczywisty sposob stracisz...

 

Pytanie tylko co Cie poprowadzi, emocje, adrenalina czy umysl i logika - od tego moze zalezec wiecej niz Ci sie wydaje.

 

Postaraj sie unikac podejrzanych sytuacji oraz zabezpieczyc na takie przypadki (gaz itp) ale musisz odrozniac unieszkodliwianie od krzywdzenia, jesli zostaniesz zaatakowany i w obronie zranisz kogos powiedzmy nozem, oboje traficie na policje, Ty powiesz ze zostales napadniety i on powie dokladnie to samo bo to jest pewne i jak myslisz kto wowczas bedzie winny kiedy napastnik bedzie np pociety? Jesli nie macie swiadkow a Ty miales noz i zadales rany drugiemy czlowiekowi, wiec odpowiadasz za czynny rozboj z uzyciem noza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ostatnio w TV w informacjach jak jakis koles nagrywal jak jego kumpel kopal jakiegos klienta ?! (jeden ma dostac chyba 7 miesiecy a drugi rok) dalibyscie sie tak ponirzyc ? , ten koles nawet nie probowal sie bronic : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ostatnio w TV w informacjach jak jakis koles nagrywal jak jego kumpel kopal jakiegos klienta ?!  (jeden ma dostac chyba 7 miesiecy a drugi rok) dalibyscie sie tak ponirzyc ? , ten koles nawet nie probowal sie bronic : (

ale uwazasz za ponizenie to ze sie nie bronil? czy moze to ze pokazali to na kamerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19024023 przyda ci sie ;) ja jak joz to z glana w udo(zeby biegac nie mogl) i w nogi nie jestem zbyt silny ale jak adrenalina kopnie to szybko biegam ;) (jedna siedzenie przy kompie daje sie we znaki :| )

moze zalozmy jakis Dres Destroyer Team (DDT) ;) jeszcze sie sam do Wawy nie wybieralem i nic zlego mnie nie spodkalo (odpukac) ale neo wspolczuje ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kekeek....nie wiem, czy zauwazyliscie, ale jego okradli kilka miechow temu :D

 

arnie-co do linka...cholera....

facet z wawy, zbroja tania...

chyba sie umowie z nim na spotkanie i oblookam co ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo masz racje 1 czerwca ;)

tania moze dla tego ze zardzewiala ;) al co tam mozna wyczyscic pomalowac, jakies katodki zapodac okienko ups zagalopowalem sie :P kiedys na allegro fajne chelmy widywalem ale teraz jakos niema o albo komplecik rycerza tylko z innej epoki :P http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19036001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...z tym tez da sie walczyc :D

 

tak w ogole, to fajnie sie jedzie autobusem z mieczem w rekach :D

 

fajnie sie ludzie odsuwaja :D

 

i fajnie reaguja sprzedawcy w sklepach i ochrona kerfura ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz...z tym tez da sie walczyc :D

tak w ogole, to fajnie sie jedzie autobusem z mieczem w rekach :D

fajnie sie ludzie odsuwaja :D

i fajnie reaguja sprzedawcy w sklepach i ochrona kerfura ;p

Bruce, należysz do jakiegoś 'bractwa rycerskiego'? Mam paru znajomych szajbusów (no offence - ja też nie jestem normalny, vide zdjęcie pod spodem ;) ) którzy się tym zajmują, ale jakoś nigdy ich nie pytałem na czym to właściwie polega... Możesz co nieco opisać?

 

A co do ludzi w autobusie - ja co prawda wożę karabin w plecaku lub torbie, ale mam kolegę, który paradował z wyciągniętym MP5 jakby nigdy nic :). Trzeba przyznać, że się wszyscy nieco dziwnie patrzą :D.

 

A to mój sprzęcik (trzeba się pochwalić, a co!):

Dołączona grafika

 

Trochę się offtopic zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, znaaaczna większość ludzi postrzega osoby biegające grupowo po lesie z replikami karabinów w swych łapkach jako nie całkiem normalne - chyba nie zaprzeczysz? Nawiasem mówiąc, to ciekawe, że paintball spotyka się z ogólnym zrozumieniem w społeczeństwie (przynajmniej wśród tych, którzy wiedzą co to takiego), a airsoft wzbudza raczej reakcje typu pukanie się w czoło... A przecież to własciwie pokrewny sport (?) tyle, że bardziej realistyczny i dużo mocniej 'zmilitaryzowany'.

 

Swoją drogą - czyżby kolejny brat airsoftowiec na forum :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, znaaaczna większość ludzi postrzega osoby biegające grupowo po lesie z replikami karabinów w swych łapkach jako nie całkiem normalne - chyba nie zaprzeczysz?

czy ja wiem, mnie to hobby by nie wciaglo, zwlaszcza dlatego ze to strasznie drogie hobby :lol: zreszta za stary jestem na latanie po lesie :lol: :lol: :lol:

 

Swoją drogą - czyżby kolejny brat airsoftowiec na forum :) ?

widzialem sporo prawdziwej broni i wiem czym sie roznia od repliki to po prostu widac na pierwszy rzut oka :lol: :lol: :lol:

 

Ale na pewno na ludziach ktorzy sie nie znaja robi wrazenie piorunujace :lol: :lol: :lol:

 

Tylko napadu nie robcie :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, mnie to hobby by nie wciaglo, zwlaszcza dlatego ze to strasznie drogie hobby  :lol:  zreszta za stary jestem na latanie po lesie

Cóż, tanie może to i nie jest, ale na pewno nie bardziej kosztowne od regularnego upgrade'owania kompa. Inna sprawa że nie każdemu się takie hobby musi spodobać - gusta są różne. No i nie ma co się oszukiwać, dla ludzi którzy mieli jakiś dostęp do broni palnej, tak jak Ty, airsoft jest już dużo mniej pociągający. Ale za stary na pewno nie jesteś :). Znam co najmniej kilku airsoftowców w wieku 40+.

 

A co do rozpoznawania replika/'prawdziwek' - generalnie na pewno masz rację, ale w tym przypadku... Co prawda ostrego G36K nie miałem (jeszcze ;) ) w rękach, ale śmiem twierdzić, że (na pierwszy rzut oka!) można by ich nie odróżnić, to naprawdę jednen z najlepiej zrobionych AEGów. Zdradzić by go mógł tylko napis z boku ;) i magazynek. Ale oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do rozpoznawania replika/'prawdziwek' - generalnie na pewno masz rację, ale w tym przypadku... Co prawda ostrego G36K nie miałem (jeszcze  ) w rękach, ale śmiem twierdzić, że (na pierwszy rzut oka!) można by ich nie odróżnić, to naprawdę jednen z najlepiej zrobionych AEGów. Zdradzić by go mógł tylko napis z boku  i magazynek. Ale oczywiście mogę się mylić.

Ja tez nie mialem akurat z tą do czynienia (G36K :?: ... a Ty nie masz czasem G36C? cos mi sie tak wydaje) i nie dzieki temu poznaje, po prostu to widac, inne tworzywo inny polysk itd itp, no i u nas nie jest dozwolone posiadanie takiej broni nawet gdybys mial zezwolenie na posiadanie broni nie zdobylbys takiej w zaden sposob tak wiec po czesci to oczywiste :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G36K :?: ... a Ty nie masz czasem G36C? cos mi sie tak wydaje

Nope, to BYŁ G36C. Dodałem dłuższą, 12.5" lufę z wersji K oraz foregrip (łoże? nie wiem czy w tym przypadku można mówić o łożu) z szyną RAS, też z wersji K. Jeśli zaś chodzi Ci o górną szynę z optyką, to wersja K jest również oferowana z takim własnie wyposażeniem. Nawiasem mówiąc podobno nasze wojsko nabyło ostatnio trochę G36K, właśnie z szyną. Tak czy inaczej, teraz jest to pełnoprawny G36K.

inne tworzywo inny polysk itd itp

Co do tworzywa - nope, przecież ostry G36 też jest plastikowy. A że połysk nie taki... Co tu dużo mówić, na tym zdjęciu jest po prostu brudny :D.

 

Ok, wracam do nauki - jutro (heh, dziś) zaliczenie a ja forum przeglądam zamiast się wzorów uczyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to prawda co mowisz, a niestety Ci nie wierze, gdyz zapewne by bylo glosno o tym w mediach, to masz naprawde przykra sytuacje.

 

Jak ta szkola ma sie w rankingach? Dno samo, czy podwojne dno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to prawda co mowisz, a niestety Ci nie wierze, gdyz zapewne by bylo glosno o tym w mediach, to masz naprawde przykra sytuacje.

 

Jak ta szkola ma sie w rankingach? Dno samo, czy podwojne dno?

mozliwe ze nieco koloryzuje, ale ja z wlasnego wielokrotnego doswiadczenia wiem ze takie sprawy dyrekcja wycisza jaksie tylko da...

Znam przypadek z wycieczki klasowej podczas ktorej 15 latek tak sie zachlał spirytusem ze 2 razy zatrzymala mu sie akcja serca, wychowawcy tez byli nietrzezwi tak jak cala wycieczka i co i sprawa ucichla, rozdali kary nagany i wsio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...