Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Liczac ze mna juz prawie 30 zeta a jeszcze moze cos sie jutro zaksieguje jak ktos nie placil z mbanku.

 

Proponuje kupic normalnie i tyle.

 

PS. Ja juz z gazetek skorzystalem pare dni temu.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jedna gazetke pelna + dokladke do 2500 braknie? I tak wyjdzie taniej niz pelne 40pln (bez gazetki). Jak bedzie trzeba to przesle drugie 2,50 :P

 

Tak to wyjdzie 42,94zł czyli drożej tyle, że będziemy mieli 3000 golda. Chyba lepiej po prostu kupić. Szkoda, że okazja przeszła, ale cóż ;)

 

Poza tym Michaelius jest chyba dla wszystkich osobą zaufaną i dobrym kandydatem na założyciel. Wiadomo, że mu nie obije palma :D za długo go znamy, a z gazetki nie będzie mógł zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest w ogóle jakiś dzień świra.. po 5-6 arty na team, albo 6 typów w jednym teamie, z których 5 podróżuje stadem i daje się wybić do nogi, lekkie i średnie chowające się za TDkami, arta goniąca średniaka przez pół mapy (i skutecznie), 4 arty w teamie nie robiące absolutnie nic, jakiś koszmar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kląłem na VK3001P na początku, ale ten czołg po komplecie ulepszeń jednak coś potrafi :)

 

shot_038.jpg

 

Non-premium, potrojenie expa za pierwszą wygraną.

 

Kupiłem też SU-152 - ubaw po pachy :lol: Jak KW z trollgunem tylko celniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie widzi w tej grze pewną nieścisłość. Dlaczego (grę widziałem tylko tyle, co u kumpla) każdy chowa się za ścianami, wyjeżdża tylko żeby oddać strzał i się chowa. Moim zdaniem wygląda to bardzo nie naturalnie. Chyba nie tak wyglądały niegdyś wojny czołgowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi kartami z Play kupiłem 3 i chce kupić 5500 złota wpisuję wszystkie 3 kody na raz i najpierw mam komunikat iż jest OK potem coś takiego:

 

"You may only use one promotional card to complete this payment. Please try again."

 

Czy to znaczy iż nie mogę wpisać 3 kodów na raz i kupić 5500 złota za 3 karty? Da się to jakość obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak, wiadomo, że to nie symulator. PO pierwsze zasięg działa w tygrysie to było 2.1km i na takiej odległości Vitmann potrafił jednym strzałem zdjąć z boku shermana. A tu cała mapa na 800m a strzelanie tygrysem dalej niż 400 nie ma sensu. Jednak pewne odzwierciedlenie rzeczywistości jest. Maskowanie na przykład, chowanie się to podstawa bo na każdy czołg znajdzie się jakiś sposób, jak nie inny to samolot lub artyleria. No i w grze artyleria faktycznie sprawia, że czołgi muszą się maskować i ukrywać.

 

Mam problem z tymi kartami z Play kupiłem 3 i chce kupić 5500 złota wpisuję wszystkie 3 kody na raz i najpierw mam komunikat iż jest OK potem coś takiego:

 

"You may only use one promotional card to complete this payment. Please try again."

 

Czy to znaczy iż nie mogę wpisać 3 kodów na raz i kupić 5500 złota za 3 karty? Da się to jakość obejść?

 

Już nie, można było na początku ale to znieśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, nolajfy. Kryzys byście zwalczali, a nie wrogie czołgi :lol:

 

Czy ktoś oprócz mnie widzi w tej grze pewną nieścisłość. Dlaczego (grę widziałem tylko tyle, co u kumpla) każdy chowa się za ścianami, wyjeżdża tylko żeby oddać strzał i się chowa. Moim zdaniem wygląda to bardzo nie naturalnie. Chyba nie tak wyglądały niegdyś wojny czołgowe :)

 

Ja widzę. Ale widzę też powód takiego postępowania devsów - gdyby to był symulator, to 3/4 osób by w niego nie zagrała, albo grała krócej, niż miesiąc.

Poza tym - zacznij grać, to szybko sam zaczniesz szukać bezpiecznych kryjówek za kamieniami/budynkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 10 zeta brakuje.

PS. prosba o zgode na uzycie nazwy do naczelnego wyslana :)

 

Moje 2,5 nie szło z MBanku to nie wiem czy już liczyłeś.

 

Nie nołlajfy! Coś na zajęciach trzeba robić. :wink:

 

To już wiem skąd te afk w grze. Nagłe wywołanie do tablicy i doopa czołg stoi :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem skąd te afk w grze. Nagłe wywołanie do tablicy i doopa czołg stoi :wink:.

 

AFK w grze to są stąd, że ludzie oglądają np. filmy na YT i zapominają, że bitwa się odlicza. Sam tak wtopiłem już paręnaście razy początek bitwy, pisząc akurat posta na forum xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla overlorda, aby do następnej wersji dodał budzik rozpoczęcia bitwy kiedy gra jest zminimalizowana ;)

 

Tez mi tego brakuje :) Najlepiej odliczanie ostatnich 5 sekund.. zdarza mi sie przez to spoznic troche na bitwe, co czasami nawet potrafi wyjsc na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...