Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się skusiłem na ten kod, podjąłem pewne ryzyko utraty 9zł, bo gram na amerykańskim serwerze, ale się udało Dołączona grafika

Dodatkowo będę miał co czytać w WC :lol:

 

Tutaj macie kod dla nowych, może się komuś przyda:

6T2AT9-E3EECR

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym dziele i nie narzekam, trzeba po prostu myśleć gdzie będziesz chciał strzelać za jakiś czas. Już w drugiej bitwie ubiłem E-100 :F niestety nasze Dołączona grafika próbowałem ubić T-44 który się zbliżył do naszego. Ledwo wygraliśmy. Ale świadczy o tym, że nawet pierwsze działo ma kopa. Do drugiego działa trzeba zwiększyć nośność więc 16900 + 67500 = 84400 expa. Long long way Dołączona grafika

 

Od dzisiaj tydzień przerwy. Akurat po evencie nic ciekawego nie ma a odwyk się przyda.Na stronie wo jest świetny film instruktażowy na czym polega penetracja i jakie czynniki mają na nią wpływ:

http-~~-//youtu.be/wq5S8CrsUig

CC aby wybrać język napisów.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczy mi ktoś dlaczego losuje mnie do bitew, gdzie jestem najniższym tierem razem z działami? to jest nieporozumienie biorę PzKpfw 38 nA i wrzuca mnie na serwer z 7 tierami... a mam tylko wieżę i działo niestockowe WTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest szybki czołg...

 

AMX12t to też g...nie skaut a tak jest losowany. Życie.

 

no i kolejna wtopa.

 

 

Porażka

Bitwa: Bezdroża 5 listopada 2012 22:55:12

Czołg: T34

Doświadczenia: 1 014

Kredytów: 107 061

Osiągnięcia w walce: Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystalem z promocji i mimo watpliwosci skusilem sie na T34. Czolg jak dla mnie jest genialny i w dodatku nigdy wiecej problemow z kasa, zawsze te okolice 100k z premium. Teraz juz nie wiem na co ja wydawac. Nie moge tylko zrozumiec opancerzenia wiezy. O ile ponad 200 z przodu jest ok to lekko ponad 100 po bokach to dla mnie nieporozumienie bo na tyl wsadzili znow 200 nie wiem po co. Wolalbym jakies niecale 200 po bokach, a z tylu ok 80 no ale nie mozna miec wszystkiego.

 

Tapatapatap i9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po radach maxymili'ego wybralem droge rozwoju, na co najlepiej przeznaczyc 6k golda?niewazne, kupilem superpershinga i muszę powiedzieć, że przyjemna maszynka (screen z 2 bitwy, jak na nooba nieźle mi idzie) ;P

post-136524-0-26347100-1352160393_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP ma to do siebie, że jak trafisz na nooba, to możesz stać przed nim aż właduje w Ciebie całą amunicję i tak wiele ci nie zrobi. Na teście nim grałem to pakowało we mnie 5 albo 6 czołgów i nie mogli mi nic zrobić:) Trochę boli brak penetracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Pershing... taki dziwny Amerykanin z przodem od KW :lol:

Rykoszetowałem na nim już wszystkim w tej grze, nawet artylerią.

-=--=-=--=-

Niech mi ktoś wytłumaczy:

- Grałem T-50, to mnie mało szlag nie trafił - ciągle albo ostatni na liście, albo równorzędne tiery robiły mi z doopy jesień średniowiecza.

- Gram Leopardem i nie wiem nawet kiedy zrobiłem na nim 30k expa... żal będzie sprzedawać :blink:

Aż taka różnica między nimi jest, czy po prostu ja nie lubię ruskich (IS-4 + obiekty TD imo są genialne, no ale whatever)?

 

-==-=---=--

Mini Maus jest fajny... wczoraj razem z T30 wykosiliśmy na Himmelsdorfie pół wrogiego teamu.

T30 chował kadłub, ja kadłub wystawiałem. Dwa IS-3 pod koniec bitwy stały bezradnie i nawet nie próbowały w nas strzelać, dopóki na nich nie ruszyliśmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP ma to do siebie, że jak trafisz na nooba, to możesz stać przed nim aż właduje w Ciebie całą amunicję i tak wiele ci nie zrobi. Na teście nim grałem to pakowało we mnie 5 albo 6 czołgów i nie mogli mi nic zrobić:) Trochę boli brak penetracji.

 

Superpershing: Penetracja 170 - to nie jest na tym poziomie tragedia, obrażenia 240, typowe dla meda. Nadrabia dobrym pancerzem.

M26: 180

Panter M10: 150

Panter II: 230

T-44: 175 ale obrażenia 235

Centurion Mk. I: 230

Typ59 (niedostępny): 175.

 

Z czołgów premium jedynie typ59 uznał bym za konkurencyjny w zbliżonej cenie, zdaje się był nieco droższy, ale jest już niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GwTiger z drugim działem jest rewelacyjny.

 

Tylko jak żyć z pierwszym działem panie premierze??? Dołączona grafika

 

Na pierwszym dziele i nie narzekam, trzeba po prostu myśleć gdzie będziesz chciał strzelać za jakiś czas. Już w drugiej bitwie ubiłem E-100 :F niestety nasze Dołączona grafika próbowałem ubić T-44 który się zbliżył do naszego. Ledwo wygraliśmy. Ale świadczy o tym, że nawet pierwsze działo ma kopa. Do drugiego działa trzeba zwiększyć nośność więc 16900 + 67500 = 84400 expa. Long long way Dołączona grafika

 

Pierwsze działo ma kopa? Toż nie jest wiele silniejsze od topowego działa GW Pantery a trafić nim coś to cud.

Mam na razie 24% celności, dla porównania GW Panterka 46%, Hummel 37%.

M7 Priest wróć Dołączona grafika

 

ale to nie jest szybki czołg...

 

Nieważne, załóż siatkę i lornetkę. Znajdź dobry krzaczek na mapie spotuj, nie strzelaj. Jak dobrze ukryjesz czołg to będziesz niewykrywalny do 50m.

 

Niech mi ktoś wytłumaczy:

- Grałem T-50, to mnie mało szlag nie trafił - ciągle albo ostatni na liście, albo równorzędne tiery robiły mi z doopy jesień średniowiecza.

- Gram Leopardem i nie wiem nawet kiedy zrobiłem na nim 30k expa... żal będzie sprzedawać Dołączona grafika

Aż taka różnica między nimi jest, czy po prostu ja nie lubię ruskich (IS-4 + obiekty TD imo są genialne, no ale whatever)?

 

lol T-50 niszczy każdy tier 4 jak chce, no może z paroma wyjątkami. Jak będziesz grać lekkimi to ciągła obecność w pierwszej piątce od dołu jest normą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol T-50 niszczy każdy tier 4 jak chce, no może z paroma wyjątkami. Jak będziesz grać lekkimi to ciągła obecność w pierwszej piątce od dołu jest normą.

 

Nie odrobiłeś zadania z czytania ze zrozumieniem.

Grałem T-50. Gram Leopardem.

 

Napiszę więc bez owijania w bawełnę:

Dlaczego T-50 w porónaniu do Leoparda to taka padaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze działo ma kopa? Toż nie jest wiele silniejsze od topowego działa GW Pantery a trafić nim coś to cud.

Mam na razie 24% celności, dla porównania GW Panterka 46%, Hummel 37%.

M7 Priest wróć Dołączona grafika

 

Jeden strzał, cały GWTiger poleciał, drugi strzał, JgPzE100 ok 30% HP do piachu. Nie twierdzę, że jest super. Ale w perspektywie jest poprawa dmg więc z przyjemnością można się nim pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superpershing: Penetracja 170 - to nie jest na tym poziomie tragedia, obrażenia 240, typowe dla meda. Nadrabia dobrym pancerzem.

M26: 180

Panter M10: 150

Panter II: 230

T-44: 175 ale obrażenia 235

Centurion Mk. I: 230

Typ59 (niedostępny): 175.

 

Z czołgów premium jedynie typ59 uznał bym za konkurencyjny w zbliżonej cenie, zdaje się był nieco droższy, ale jest już niedostępny.

 

Tylko SP nie jeździ jak med, a jak HT, co utrudnia objeżdzanie od boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odrobiłeś zadania z czytania ze zrozumieniem.

Grałem T-50. Gram Leopardem.

 

Napiszę więc bez owijania w bawełnę:

Dlaczego T-50 w porónaniu do Leoparda to taka padaka?

 

A potrafisz jakoś to uzasadnić. Też sobie mogę napisać że T29 to padło, a Tygrys odparowuje inne czołgi samą swoją aurą.

BTW. Po Twoich statach nie widać specjalnej różnicy.

T-50 -> średni dmg - 182; średni exp - 282;

Leopard -> średni dmg - 174; średni exp - 292;

 

Jeden strzał, cały GWTiger poleciał, drugi strzał, JgPzE100 ok 30% HP do piachu. Nie twierdzę, że jest super. Ale w perspektywie jest poprawa dmg więc z przyjemnością można się nim pobawić.

 

Miałeś farta i tyle, ja też w pierwszej walce odstrzeliłem AMX50B na strzał, i MAUSa na 3.

 

Dla szerszego porównania dopiszę celność art którymi grałem już jako w miarę ogarnięty gracz.

1.) SU-5 -> 56%

2.) AMX105AM -> 47%

3.) GW Pantera -> 46%

4.) M41 -> 44%

5.) SU-8 -> 41%

6.) M7 Priest -> 39%

7.) GW Tiger -> 24% - żal, a każda pestka to 1,3k cr i w dodatku większość leci psu w d***, każda bitwa to średnio -10k cr, nawet na premium ciężko wyjść na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz jakoś to uzasadnić. Też sobie mogę napisać że T29 to padło, a Tygrys odparowuje inne czołgi samą swoją aurą.

BTW. Po Twoich statach nie widać specjalnej różnicy.

T-50 -> średni dmg - 182; średni exp - 282;

Leopard -> średni dmg - 174; średni exp - 292;

 

Potrafię:

- Expienie na T-50: ciach!a, znowu trzeba daily double <_<

- Expienie na Leopardzie: ♫ Sialala ♪♫ /*robi jeszcze 4 bitwy dla samej przyjemności*/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafię:

- Expienie na T-50: [ciach!]a, znowu trzeba daily double Dołączona grafika

- Expienie na Leopardzie: ♫ Sialala ♪♫ /*robi jeszcze 4 bitwy dla samej przyjemności*/

 

I co ja mam na to odpowiedzieć?

Jak Ci leży leopard to się ciesz. Oba czołgi są dość dobrze zaprojektowane, może z delikatną przewagą na rzecz T-50, który jest łatwiejszy do prowadzenia dla słabszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...