Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wy to sprawdzacie? Na stronie World of tanks nie mogę znaleźć tych informacji.

Znalazłem za to, że szybkość obrotu jest o 10% większa.

 

Jak przy dziale jest napisane "Szybkostrzelność: X - Y strz/min" to wyższa wartość jest po wymianie wieży.

 

Mi brakuje w statystykach informacji ile HP wieża daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem to nawet i gra się lepiej. Ale tez nie wiedziałem, nie zauważyłem, że szybciej strzela, choć faktycznie jakby szybciej ;)

 

W takim razie spada też celność:

 

 

Ta celnosc to nie wiem skad sie bierze.

 

Ale chyba nie spada. Kliknij na statsy dziala w modulach a nie tak w drzewku odkryc i tam bedzie aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem to nawet i gra się lepiej. Ale tez nie wiedziałem, nie zauważyłem, że szybciej strzela, choć faktycznie jakby szybciej ;)

 

Jak ściągniesz podawanego tu niedawno moda na celownik to tam jest podany aktualny czas przeładowania w sekundach.

 

Swoją drogą, w informacjach o statystykach pojazdów jest taki burdel, że głowa mała...

 

Przecież macie aktualne dane konfiguracji wylistowane z prawej strony ekranu, bezpośrednio w garażu. Bez żadnego patrzenia w jakiekolwiek statystyki o.O

One są aktualne tylko jeśli masz załogę na 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam załogę na 100pro. Zobaczę jak wrócę do domu ;) Zresztą już tylko 35k expa i przesiadam się na T32 i tu niespodzianka. Pierwsza czapka ma bardzo słaby pancerz, ale druga bardzo mocny, za to obraca się znacznie wolniej (z 36°/s do 30°/s).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą VK2801 daje radę z mini-trollgunem (działem binarnym ;) ) HE na pakę i dajcie mi przeciwnika

Cena pocisków 105mm do tego działka to 64 kr a w T29 do 105mm pocisk kosztuje 1000kr. Przebijalność w prawdzie znacznie lepsza dla T29, al eto nie zrekompensuje ceny.

 

Na jakie tiry trafia ten VK2801 i ile kosztuje naprawa po zniszczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia a ja sobie najlepsza 76 do M6 kupilem ;)

Od dzisiaj musze narzucic sobie rezim 1 gra amerykanskim HT na 1 gre innym czolgiem ;)

 

Jest to coś lepsze od A1? Walę pociskami AP ledwo co urywam tym ciężkim , wale HE jeszcze gorzej. Co za dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza celność i szybkostrzelność, dmg takie samo. Albo inaczej - topowe działo z E8.

W E8 mi się podoba, ale do M6 się średnio nadaje, bo do tego działa przydaje się rammer i duża mobilność (objeżdżasz ofiarę, w międzyczasie strzelając szybciej, niż zdąży się zejść celownik po zatrzymaniu).

Na stojaka jest dobre np. do resetowania HE punktów przejęcia bazy, albo pakowania w TD, które się nie nadążają chować (zanim zjedzie za jakiś kamień masz 2 strzały w celu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pocisków 105mm do tego działka to 64 kr a w T29 do 105mm pocisk kosztuje 1000kr. Przebijalność w prawdzie znacznie lepsza dla T29, al eto nie zrekompensuje ceny.

 

Na jakie tiry trafia ten VK2801 i ile kosztuje naprawa po zniszczeniu?

 

VK2801 trafia na największe kredensy (E100, Myszki Józefy), ale bywają łagodniejsze gry. Co do kosztów naprawy to w granicach 8700kr.

 

105 w T29 jest imo bez sensu. Dlatego olałem całą sprawę bo i tak na stockowego T32 nie wrzucę jej bez gąsek. W czasie zbierania na gąski od razu będę robić 105 i wtedy będzie dość sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gąsienice w T32 powinienem mieć z free expa. Ale skąd pewność, ze 105 nie wejdzie na stokowego T32?

Po dłuższym ograniu jednak opłaca się dla expa mieć 105mm. W jednej bitwie zarabiam teraz przeciętnie 50% doświadczenia więcej.

Jeżeli chodzi o kr to się nie opłaca, ale mam już prawie 5 baniek, więc spokojnie wystarczy, do T34 dozbieram jakoś ;)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza celność i szybkostrzelność, dmg takie samo. Albo inaczej - topowe działo z E8.

W E8 mi się podoba, ale do M6 się średnio nadaje, bo do tego działa przydaje się rammer i duża mobilność (objeżdżasz ofiarę, w międzyczasie strzelając szybciej, niż zdąży się zejść celownik po zatrzymaniu).

Na stojaka jest dobre np. do resetowania HE punktów przejęcia bazy, albo pakowania w TD, które się nie nadążają chować (zanim zjedzie za jakiś kamień masz 2 strzały w celu).

 

W zasadzie to tylko celnosci lepsza. Bo na M6 z pierwsza wieza ROF jest 19 vs 18 z pierwszej armaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza celność i szybkostrzelność, dmg takie samo. Albo inaczej - topowe działo z E8.

W E8 mi się podoba, ale do M6 się średnio nadaje, bo do tego działa przydaje się rammer i duża mobilność (objeżdżasz ofiarę, w międzyczasie strzelając szybciej, niż zdąży się zejść celownik po zatrzymaniu).

Na stojaka jest dobre np. do resetowania HE punktów przejęcia bazy, albo pakowania w TD, które się nie nadążają chować (zanim zjedzie za jakiś kamień masz 2 strzały w celu).

 

Niby dmg to samo, ale od razu inna gra. Nie słyszę w kółko "nie przebiliśmy pancerza" . Mam nadzieje, że na 90 będzie jeszcze ciekawiej ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90mm to jest bardzo dobra armatka dla M6, ostatnio byłem na samej górze listy w teamie moim T29 ze 105mm. Graliśmy na Lake. Ponieważ cała granda raczyła pojechać do miasta ja musiałem obstawić prawą stroną tam gdzie jest ten wąwóz.

Pomagał mi tylko jeden PZIV i to tak nieudolnie, ze stanął na linii ognia artylerii. Zaatakowało nas pięć czołgów w tym M6 z 90mm armatką. Udało mi się zaliczyć trzy kile, jeden uciekł a ten M6 dostał ode mnie chyba z pięć strzałów ale dwa się odbiły i już mi nie starczyło dmg. Wykończył mnie a byłem schowany więc mógł strzelać tylko w wieżę. Co prawda w tej chili mieliśmy przewagę bo powstrzymywałem ich dość długo i o ile pamiętam zespół w końcu wygrał, jednak pokazuje to potencjał działka 90mm w M6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelal HE czy walil w weakpointy w uszach drugiej wiezy ? Swoja droga jakies dziwne to HE ammo jest do 76tki amerykanskiej. Na papierze ma 185 dmg w porownaniu do 175 niemieckiej L70 , a z niemieckiego dziala dmg HE wchodzi o wiele wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelal HE czy walil w weakpointy w uszach drugiej wiezy ? Swoja droga jakies dziwne to HE ammo jest do 76tki amerykanskiej. Na papierze ma 185 dmg w porownaniu do 175 niemieckiej L70 , a z niemieckiego dziala dmg HE wchodzi o wiele wiele lepiej.

 

To HE jest H warte. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na pacanów, którzy wjeżdżają pod lufę?

Składam się w KW do strzału na większą odległość, włączam zoom, strzelam i... włala, tył wieży jakiegoś imbecyla, który ułamki sekundy wcześniej wjechał mi prosto w celownik.

Tzn trafienie w niego to może i dobry sposób, bo oberwie, zaliczy na raz parę krytyków, to więcej wjeżdżał nie będzie. Ale chyba nie tędy droga.

 

T29 ciągle FTW :D

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...