Skocz do zawartości
Caleb

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Leviatan dużo wnosi do fabuły, która bez niego będzie niepełna, a Omega to strata czasu Dołączona grafika Misja Omegi jest zdecydowanie dłuższa (~4h), ale to ciągle jedna strzelankowa lokacja, która nic nie wnosi do gry.

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę właśnie trylogię od początku.

ME2 już za mną :)

 

Mam do was pytanie.

Czy orientujecie się może czy mody do ME3 mogą zaowocować banem konta? (chodzi mi o single player i mod na tekstury wysokiej rozdzielczości)

ME i ME2 nie wymagają połączenia z internetem. ME3 odpala się już niestety przez origin. Włączyłem dziś na chwilę i jestem przerażony. Modifikowane tekstury ME1 i ME2 po prostu miażdżą 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko odnośnie ME3.

 

Chodząc po cytadeli można usłyszeć czasem różne rozmowy czego wynikiem jest to, że do dziennika automatycznie dodają się nowe zadania.

Problem z tym, że czasami podana jest lokalizacja tego czego trzeba szukać, a czasami nie. Dodatkowo bywa też tak, że mimo tego, że znajdę na jakiejś planecie coś istotnego to później nie bardzo mogę na cytadeli znaleźć osobę, której ów sprzęt/znalezisko mam przekazać.

 

Macie może jakiś sposób na to żeby jakoś ułatwić sobie przechodzenie tych mikro misji pobocznych? Przechodzę ME3 drugi raz i chciałbym zrobić wszystko co się da. (i tak już jest lipa bo uwaliłem misję na Eden Prime)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale te zaznaczone to takie, które w średni lub większy sposób wpływają na fabułę. Wtedy przy skanowaniu planety trzeba jeszcze na niej wylądować.

 

Mi chodzi o zadania typu jakiś naukowiec szuka części do czegoś tam. Wtedy wystarczy przeskanować polanetę i z głowy.

Wszystko fajnie, ale w kilku przypoadkach mam tak, że nie jest napisane jaka to planeta.

Inna sprawa to taka, że znalazłem dla kogoś jakś sprzęt, mam napisane, ze osoba ta ma być w barze czyściec. Biegam po barze od osoby do osoby i nie mige wykonać na nikim żadnej interakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś sposoby żeby trochę upiększyc ta grę? W opcjach są 3 rzeczy na krzyż i odnosze wrażenie że gra prezentuje się gorzej niż 2. BTW za Origina to powinni jaja komuś urwać. A łatka Extended? 1,8GB? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A łatka Extended? 1,8GB? WTF?

 

Zerknij na poprzednie strony tematu i doceń, że wyszła Dołączona grafika wszyscy narzekali na zakończenie, a mi się trafiło iście epickie, które bym spokojnie umieścił w top3 najlepszych zakończeń gier Dołączona grafika Inna sprawa, że później przeglądałem inne i wydawały się śmieszne. Już mogli narzucić jedno Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...