Skocz do zawartości
SlaveBlade

W oczekiwaniu na nowego kompa (załamie sie...)

Rekomendowane odpowiedzi

NO więc nowego kompa miałbym jush 2 lata temu, ale wydarzyło się kilka niespodziewanych sytuacji komplikujących sprawe.

 

NA samym początku zmarł mi dziadek :( co wogóle sprawiło że nic sie nikomu nie chciało... następnie... zjeba.ła mi sie lodówka więc trzeba było kupić nową... poźniej jak uskładało się troche kasy babka zarzyczała sobie nagrobek dla dziadka z zielonego granitu (najdroższego :evil: )

potem kolej na pralke i tak doszło do maja tego roku ... Oczywiscie starsi zaczęli kombinować jak to zrobić żeby było taniej i żeby nas nie oszukali... więc ciotka poprosila jakąś babkę co to jej mąż jest informatykiem, żeby nam złozył kompa z cześciami prosto z hurtowni czyli po cenie netto :twisted: pomysł wydał się całkiem spoko czekałem na kompa... kompa miałem mieć skończonego na wczoraj czyli poniedziałek 2 czerwca... W niedzielę miałem go odwiedzić żeby sparwdzić czy wszystkie części są ok... budzę się w Sobotę ok 11...

 

I dowiaduje się że koleś od kompa miał b. niebezpieczny wypadek i ma wstrząs mózgo i roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>ą głowę... tak więc na kompa poczekam jeszcze 2 tygodnie... ale chyba wyrobi się przed koncem roku...

 

 

Ale czekanie na kompa 2 lata :twisted: doprowadza mnie do szału....

 

jak o tym usłyszałem to myslałem że sie załamie... ludzie co za życie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

Myslalem ze juz masz tego kompa. Jaki problem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te czesci i poskladac w calosc ? A jesli czesci nie ma to i tak bys nie mial na wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... części są... ale u pana Jurka w pracy :P a kiedy miał wypadek był właśnie w drodze do pracy... poza tym wytłumacz moim stary że sam sobie umiem poskładać kompa... poza tym okazuje sie że p. Jurkowi nie stało się nic aż tak poważnego żeby to trwało aż 2 tyg. dostałem od niego fona 3 min temu... ale niestety to jeszcze troche potrwa bo zamówiłem necie bude więc nie mam tego gdzie narazie wkładać... gostek zostanie wypisany ze szpitala za 2 dni ale na razie jeszcze jest w szoku... więc...

na przyszłość SuchYy... czytaj uważniej podpisy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten config. Niby wszytko ok ale proc i grafa... Rozumiem, ze mozesz sie bac/ nie znac na o/c i stad ten 2200+ ale gdybys wzial 1700+, a roznice w cenie przeznaczyl na doplate do R9500PRO to mialbys konfiguracje stosunkowo przyslosciowa.

 

A tak- gf4ti, lekki przezytek. Wydajnosciowo w porzadku ale nad brakiem pelnego wsparcia efektow z dx9.0 jeszcze zaplaczesz.

 

PS.

Nawet bez o/c 1700+ wraz z R9500PRO jest wydajniejszy od 2200+ i g4ti_4200. Nad czym to myslec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten config. Niby wszytko ok ale proc i grafa... Rozumiem, ze mozesz sie bac/ nie znac na o/c i stad ten 2200+ ale gdybys wzial 1700+, a roznice w cenie przeznaczyl na doplate do R9500PRO to mialbys konfiguracje stosunkowo przyslosciowa. 

 

A tak- gf4ti, lekki przezytek. Wydajnosciowo w porzadku ale nad brakiem pelnego wsparcia efektow z dx9.0 jeszcze zaplaczesz.

 

PS.

Nawet bez o/c 1700+ wraz z R9500PRO jest wydajniejszy od 2200+ i g4ti_4200. Nad czym to myslec?

 

no comment... PRZECZYTAJ TEMAT QRWA MAĆ !!!! to nie jest topic o moim sprzęcie tylko o jebuckich wypadkach jakie mi sie przydarzyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten config. Niby wszytko ok ale proc i grafa... Rozumiem, ze mozesz sie bac/ nie znac na o/c i stad ten 2200+ ale gdybys wzial 1700+, a roznice w cenie przeznaczyl na doplate do R9500PRO to mialbys konfiguracje stosunkowo przyslosciowa. 

 

A tak- gf4ti, lekki przezytek. Wydajnosciowo w porzadku ale nad brakiem pelnego wsparcia efektow z dx9.0 jeszcze zaplaczesz.

 

PS.

Nawet bez o/c 1700+ wraz z R9500PRO jest wydajniejszy od 2200+ i g4ti_4200. Nad czym to myslec?

 

no comment... PRZECZYTAJ TEMAT <font color="#FF0000">[ciach!]</font> MAĆ !!!! to nie jest topic o moim sprzęcie tylko o jebuckich wypadkach jakie mi sie przydarzyły

Wyluzuj czlowieczku bo jeszcze pomysle, ze to tobie cos w glowe przywalilo :?

 

Chcialem ci doradzic bo widze, ze user z ciebie raczej pre-interm. ale widze, ze tracilem czas. :evil:

 

EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten config. Niby wszytko ok ale proc i grafa... Rozumiem, ze mozesz sie bac/ nie znac na o/c i stad ten 2200+ ale gdybys wzial 1700+, a roznice w cenie przeznaczyl na doplate do R9500PRO to mialbys konfiguracje stosunkowo przyslosciowa. 

 

A tak- gf4ti, lekki przezytek. Wydajnosciowo w porzadku ale nad brakiem pelnego wsparcia efektow z dx9.0 jeszcze zaplaczesz.

 

PS.

Nawet bez o/c 1700+ wraz z R9500PRO jest wydajniejszy od 2200+ i g4ti_4200. Nad czym to myslec?

 

no comment... PRZECZYTAJ TEMAT <font color="#FF0000">[ciach!]</font> MAĆ !!!! to nie jest topic o moim sprzęcie tylko o jebuckich wypadkach jakie mi sie przydarzyły

Wyluzuj czlowieczku bo jeszcze pomysle, ze to tobie cos w glowe przywalilo :?

 

Chcialem ci doradzic bo widze, ze user z ciebie raczej pre-interm. ale widze, ze tracilem czas. :evil:

 

EOD

 

Nerwowy strasznie. Może melatonine na dobry sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten config. Niby wszytko ok ale proc i grafa... Rozumiem, ze mozesz sie bac/ nie znac na o/c i stad ten 2200+ ale gdybys wzial 1700+, a roznice w cenie przeznaczyl na doplate do R9500PRO to mialbys konfiguracje stosunkowo przyslosciowa. 

 

A tak- gf4ti, lekki przezytek. Wydajnosciowo w porzadku ale nad brakiem pelnego wsparcia efektow z dx9.0 jeszcze zaplaczesz.

 

PS.

Nawet bez o/c 1700+ wraz z R9500PRO jest wydajniejszy od 2200+ i g4ti_4200. Nad czym to myslec?

 

no comment... PRZECZYTAJ TEMAT <font color="#FF0000">[ciach!]</font> MAĆ !!!! to nie jest topic o moim sprzęcie tylko o jebuckich wypadkach jakie mi sie przydarzyły

Wyluzuj czlowieczku bo jeszcze pomysle, ze to tobie cos w glowe przywalilo :?

 

Chcialem ci doradzic bo widze, ze user z ciebie raczej pre-interm. ale widze, ze tracilem czas. :evil:

 

EOD

 

Nerwowy strasznie. Może melatonine na dobry sen.

... srrry rzeczywiście mnie poniosło bo właśnie pokłóciłem się ze starą...

sorry głupio sie zachowałem... a ta melatonina to by sie przydała... słabo sypiam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... części są... ale u pana Jurka w pracy :P a kiedy miał wypadek był właśnie w drodze do pracy... poza tym wytłumacz moim stary że sam sobie umiem poskładać kompa... poza tym okazuje sie że p. Jurkowi nie stało się nic aż tak poważnego żeby to trwało aż 2 tyg. dostałem od niego fona 3 min temu... ale niestety to jeszcze troche potrwa bo zamówiłem necie bude więc nie mam tego gdzie narazie wkładać... gostek zostanie wypisany ze szpitala za 2 dni ale na razie jeszcze jest w szoku...  więc...

na przyszłość SuchYy... czytaj uważniej podpisy  :P

No w sumie to nie mam co robic tylko czytac sobie podpisy 8O

 

PS. Hehe naszczescie ja nie mam problemu z rodzicami i komputerem - wiedz kto tu jest the best.

PPS. Draak bardzo dobrze napisal - ile dajesz za tego GF ? Bo w Proline jest za 559 zl a Radek 9500 za 700, wiec wystarczylo by 100zl dolozyc. Ale jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... srrry rzeczywiście mnie poniosło bo właśnie pokłóciłem się ze starą...

sorry głupio sie zachowałem... a ta melatonina to by sie przydała... słabo sypiam :(

Nie ma sprawy ale po co sie tak pienic? :?

 

Nad radkiem sie zastanow (przy kasie ktora wydajesz na kompa to te 50PLN w jedna badz druga strone to zadna inwestycja), reszta konfigu jest OK.

 

Zycze zadowolenia z nowego kompa i spokojniejszego snu :wink:

 

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... części są... ale u pana Jurka w pracy :P a kiedy miał wypadek był właśnie w drodze do pracy... poza tym wytłumacz moim stary że sam sobie umiem poskładać kompa... poza tym okazuje sie że p. Jurkowi nie stało się nic aż tak poważnego żeby to trwało aż 2 tyg. dostałem od niego fona 3 min temu... ale niestety to jeszcze troche potrwa bo zamówiłem necie bude więc nie mam tego gdzie narazie wkładać... gostek zostanie wypisany ze szpitala za 2 dni ale na razie jeszcze jest w szoku...  więc...

na przyszłość SuchYy... czytaj uważniej podpisy  :P

No w sumie to nie mam co robic tylko czytac sobie podpisy 8O

 

PS. Hehe naszczescie ja nie mam problemu z rodzicami i komputerem - wiedz kto tu jest the best.

PPS. Draak bardzo dobrze napisal - ile dajesz za tego GF ? Bo w Proline jest za 559 zl a Radek 9500 za 700, wiec wystarczylo by 100zl dolozyc. Ale jak wolisz.

To chyba cena netto, bo najtańszy Radek 9500 (nie Pro - więc wolniejszy od GF4), kosztuje 800zł. 9500 Pro zaczynają się od 930zł (jakiś no-name)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...