Skocz do zawartości
d4r3kdmf

DDR2 800 > 1033 jest sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam obecnie pamięci A-Data DDR2 800 G 2x2GB mam możliwość sprzedania ich na rzecz 2x2GB 1066 oczywiście będę musiał około stówki dopłacić zależnie od kosztów DDR2 1066 zastanawiam się tylko czy jest w ogóle sens się w to pakować jeśli tak co mi polecicie?

 

Dzięki pozdrawiam

 

PS błąd w temacie ma być jak wiadomo 1066 :)

Edytowane przez d4r3kdmf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się nie opłaca. Wzrost wydajności będzie znikomy. W dobie dzisiejszych programów liczy się CPU. Wolałbym odłożyć sobie tą stówkę i zbierać na wymianę całej platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że te A-Data DDR2 800 Gaming 2x2GB co teraz mam nie idą na 1066 :) dziady , wcześniej miałem 2x1GB 800+ extreme edition zero problemu z 1066 no ale tak jak mówicie nie ma sensu ja widzę ceny DDR3 to aż krew zalewa, zrobię może mały off ale kusi mnie zmiana CPU na Q6600 obecnie mam E2180 2,0 GHz@ 3,0GHz co by mnie kosztowało jak liczę 200zł doradźcie kupować nie kupować? czy tak jak mówi kolega @Sysak sprzedać wszystko co mam i przechodzić na nowa platformę?

Pozdro

Edytowane przez d4r3kdmf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że te A-Data DDR2 800 Gaming 2x2GB co teraz mam nie idą na 1066 :) dziady , wcześniej miałem 2x1GB 800+ extreme edition zero problemu z 1066 no ale tak jak mówicie nie ma sensu ja widzę ceny DDR3 to aż krew zalewa, zrobię może mały off ale kusi mnie zmiana CPU na Q6600 obecnie mam E2180 2,0 GHz@ 3,0GHz co by mnie kosztowało jak liczę 200zł doradźcie kupować nie kupować? czy tak jak mówi kolega @Sysak sprzedać wszystko co mam i przechodzić na nowa platformę?

Pozdro

 

Miałem ten sam dylemat.Awaria mobo pomogła mi jednak podjąć decyzją.Sprzedałem co się dało,jeszcze trochę trza dociułać i przesiadka na AMD.Wedle mnie wszystko opiera się o fundusze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...