Skocz do zawartości
tOOrOp

włożenie karty graficznej przy włączonym kompie

Rekomendowane odpowiedzi

no więc ostatnio miałem włączonego kompa i nie chciałem go wyłączać więc podłączyłem kartę graficzną na włączonym kompie i się doigrałem... jak powiedziałem to znajomemu to mało co ze śmiechu nie pęk;p

komputer od razu zgasł i miałem mały problem żeby go wgl. odpalić... udało mi się ale bez karty graficznej... z kartą graficzną komputer tylko na chwilkę dostanie zasilanie i po jakieś sekundzie gaśnie bez możliwości włączenia, jak dla mnie to wygląda tak:

na karcie jest zwarcie i przy włączeniu zasilacz uruchamia zabezpieczenie i odcian zasilanie żeby nic nie spaliło...

a oto moje pytanie...

co się mogło stać?

ile będzie kosztowała naprawa i czy się opłaca?

 

moja karta

powercolor x1950 pro 512/256

Edytowane przez tOOrOp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc ostatnio miałem włączonego kompa i nie chciałem go wyłączać więc podłączyłem kartę graficzną na włączonym kompie i się doigrałem... jak powiedziałem to znajomemu to mało co ze śmiechu nie pęk;p

komputer od razu zgasł i miałem mały problem żeby go wgl. odpalić... udało mi się ale bez karty graficznej... z kartą graficzną komputer tylko na chwilkę dostanie zasilanie i po jakieś sekundzie gaśnie bez możliwości włączenia, jak dla mnie to wygląda tak:

na karcie jest zwarcie i przy włączeniu zasilacz uruchamia zabezpieczenie i odcian zasilanie żeby nic nie spaliło...

a oto moje pytanie...

co się mogło stać?

ile będzie kosztowała naprawa i czy się opłaca?

 

moja karta

powercolor x1950 pro 512/256

 

uwaliłeś sprzęt, dla mnie jesteś kompletnym durniem przecież instalacja sterowników wymusiłaby restart kompa, a tobie nie chciało się go wyłączyć żeby zamontować kartę, wyłączyć nie wystarczy zalecane jest odłączenie kabla sieciowego, naprawa nieopłacalna, dobry jesteś kolego naprawdę niezły :D

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpaliłeś kompa bez karty graficznej??? Masz zintegrowaną na płycie głównej??

Wyciągnij baterię z płyty głównej, odłącz zasilanie (kabel zasilający) poczekaj kilka minut, złóż wszystko spowrotem i jak będziesz miał DUŻO szczecią to może kompek się uruchomi- mało prawdopodobne.

Edytowane przez KoVol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpaliłeś kompa bez karty graficznej??? Masz zintegrowaną na płycie głównej??

Wyciągnij baterię z płyty głównej, odłącz zasilanie (kabel zasilający) poczekaj kilka minut, złóż wszystko spowrotem i jak będziesz miał DUŻO szczecią to może kompek się uruchomi- mało prawdopodobne.

 

o czym Ty człowieku piszesz?

ja mam na karcie zwarcie!!!!!!!!!!!!!!!

tylko co siadło GPU, całe zasilanie, jakieś trazystory lub jakieś inne cuś???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...