Skocz do zawartości
DR.Zepsu

Jakie DDR-y ??

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że już było kilka podobnych tematów, ale mam dylemat od dłuższego czasu jeśli chodzi o pamiątki do mojego zestawiku jak w popisie. Co wybrać? Pomóżcie, błagam...

 

Znalazłem cos takiego:

 

http://www.tedsoft.pl/cennik.php?cennik=op...7&cennikb=pelny

http://www.tedsoft.pl/cennik.php?cennik=op...3&cennikb=pelny

 

może jakies inne doradźcie.

 

Z góry dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro proszisz :).Kupuj kingstony hyperX przynajmniej będziesz wiedziałco kupujesz :!:

a ja jestem zdecydowany na GEILe PC400 Ultra 256MB CL2, no i te fajniuńkie miedziane radiatorki :D :D :D w następny czwartek zamawiam 301 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też ale kupiłem elixirki 256 DDR 333 cl 2.5 za 110 zeta. zobaczymy co to warte. chciałem twinmosy ale nie wiem jak z kasą, sam muszę sponsorować. podobno elixiry pójdą na cl2 więc tragedii nie będzie.

ogólnie jednak poleciłbym twinmosy. hyperX i geile to klasa wyżej w możliwościach ale i w cenie. coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam gaile :)

eee tam nic się nie znasz, to dlaczego tyle skrajnych opinii o hiper ixach?, pozdroffka :D

No z gailami to nie miałem jeszcze styczności nieststy :)

To nie zabieraj glosu. :wink: Piszac tak mogles zniechecic kolesia do zakupu b.dobrych (o ile nie najlepszych) ramow, a naklonic do kupna HXow- czyli rosyjskiej ruletki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak :)

 

Kumpel ma kosci elixira z nalepka TwinMos, tzn sa one troche inaczej zbudowane - inne elementy niz standardowe Elixiry.

 

TwinMos po prostu łapie co lepsze kości różnych producentów i sprzedaje pod własnym szyldem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam gaile :)

eee tam nic się nie znasz, to dlaczego tyle skrajnych opinii o hiper ixach?, pozdroffka :D

No z gailami to nie miałem jeszcze styczności nieststy :)

To nie zabieraj glosu. :wink: Piszac tak mogles zniechecic kolesia do zakupu b.dobrych (o ile nie najlepszych) ramow, a naklonic do kupna HXow- czyli rosyjskiej ruletki :?

Ja mam Geile i NIE polecam - cl2 i dobre timingi ale mi chodza max na 208 (niezaleznie od cl i timingow) - za drogie jak na takie wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Geile i NIE polecam - cl2 i dobre timingi ale mi chodza max na 208 (niezaleznie od cl i timingow) - za drogie jak na takie wyniki

Sorry za pytanie, ale trochę z innej beczki. Widzę w podpisie, że masz założonego Zalmana na swojej grafie MSI. Poprawił on jej możliwości do kręcenia. Ile możesz ją podkręcić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam gaile :)

eee tam nic się nie znasz, to dlaczego tyle skrajnych opinii o hiper ixach?, pozdroffka :D

No z gailami to nie miałem jeszcze styczności nieststy :)

To nie zabieraj glosu. :wink: Piszac tak mogles zniechecic kolesia do zakupu b.dobrych (o ile nie najlepszych) ramow, a naklonic do kupna HXow- czyli rosyjskiej ruletki :?

Kurna masz racje :oops: Ale przecież jak by kupił xyperx to też by siecieszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam gaile :)

eee tam nic się nie znasz, to dlaczego tyle skrajnych opinii o hiper ixach?, pozdroffka :D

No z gailami to nie miałem jeszcze styczności nieststy :)

To nie zabieraj glosu. :wink: Piszac tak mogles zniechecic kolesia do zakupu b.dobrych (o ile nie najlepszych) ramow, a naklonic do kupna HXow- czyli rosyjskiej ruletki :?

Kurna masz racje :oops: Ale przecież jak by kupił xyperx to też by siecieszył

W sumie racja- choc widze juz tu 2 negatywne opinie o Geilach. Jednak nawet tych dwoch niezadowolonych userow to i tak malo w porownaniu do liczby HXow, ktore kreca sie, mowiac delikatnie, slabiutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...