Skocz do zawartości
nosweratu

kompresor do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chce kupić jakiś kompresor którego głównym zadaniem będzie pompowanie rowerów/ samochodu, przedmuchiwanie papierowych filtrów i tym podobne

 

chcialem poznać wasze opinie czy lepiej brać coś z butlą czy bez oraz czy brać kompresor olejowy czy bezolejowy

 

linki mile widziane:)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup jakiś mały kompresorek, możesz nawet w markecie kupić te wypierdki co tam mają za pareset zł, do takich zadań wystarczy, oczywiście z butlą

KOMPRESOR OLEJOWY 24l. SPRĘŻARKA 3,4KM PROMOCJA (1622443251) - Aukcje internetowe Allegro taki z 24l butlą do twoich zastosowań idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takich ciach!ł to mam starą pompkę z Syrenki w stanie idealnym.

Więcej z tym kompresorem będzie zawracania [gluteus maximus], ciągnięcia kabli/przewodów jak tych paru machnięć z krzyża pompką.

Takie moje zdanie, ale jak bardzo chcesz(amerykanie mi się w takich sytuacjach przed oczami pokazują że byle śrubki śrubokrętem nie wkręci tylko musi mieć wkrętarkę) to kup tylko z baniakiem a nie te bez(walizkowe) np: jak ta z linku wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki właśnie taki kupie - przeanalizowałem sprawę i jednak butla jest dobrym pomysłem - można napełnić i podjechać do docelowego miejsca...co do pompki - to rozwazałem tą opcje ale mam kilka domowych projektów do których jednak kompresor bedzie użytecznym narzędziem (np sprawdzenie szczelności instalacji...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...