Skocz do zawartości
burro

The Sims

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w simy troche gralem. Napoczatku bydowanie domu.... fajna sprawa jak mam 1000000000000$. Potem robilem wieksa impre - wszyscy saciedzi których znam przychodza... a na koncu zamurywuje ich :twisted:

Patrze jak sikaja na podlage a potem na niej spia :twisted: , pomimo ze obok byl kibel i luzko (niesmaili byli), a na koncu umieraja z glodu mimo iz obo ladówe im postawilem (znowu ta niesmialosc)..... a potem sasiadów jooz nie ma i uninstall

 

a co do dodatków to w zaden nie gralem ( do sadyzmu wystarczy podstatowa versja)

 

PS. A... zapomnielem ze tez pozar im robilem w tym malym pomieszczeku bez dzwi i okien i... wtedy byl ubaw....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubilem simsy, dlaczego? bo byly tak proste jak pasjans a czasami czlowiek potrzebowal wlasnie takiej rozrywki gdzie nie musialby sie skupiac zbytnio, takiej ot dla straty czasu i za takie wlasnie mialem Simsy, to bardzo bardzo fajna gra i wcale nie uwazam ze faceci nie powinni w nia grac, to bzdura natomiast uwazam ze nowe dodatki szpeca gre poniewaz zmieniaja jej pierwotny sens, Maxis wlasciwie zaczyna jechac juz na kase a gra traci coraz bardziej sensownosc (tą o ktorej pisalem na poczatku) staje sie niestrawna. Nie wiem czy zwrocilas uwage, ale pierwsze simy, byly wlasciwie symulatorem zycia rodzinnego i to wszystko, cos na wzor tych popularnych gierek takich zwyklych zapomnialem jak sie nazywaly, dokladajac kolejne czesci przestal to byc symulator, te czesci sa dorzucane na sile i takie jest moje zdanie. Dlatego uwazam ze udane byly dwie pierwsze (pomijam pierwowzor) Balanga i Swiatowe zycie, reszta to bzdury i efekt marketingowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Sims. Wszystkie poprzednie części tej gry chodziły wcześniej bez zarzutu. Gdy zainstalowałam SuperStar gra <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> się na chwilke po czym gaśnie i wychodzi do pulpitu. Prubowałam już z 3-ema "patchami" i nic. Nie pomogła zmiana sterowników od grafiki i dzwięku (gra wydaje taki pisk jak ją wywala do windows) a nawet nie pomógł format i nowy system - XP. :cry:

O co tu chodzi? Wszystkie inne gry działają idealnie.

 

Za pomoc THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal ten XP i zainstaluj 98SE + najnowszy directx 9.0a i najnowsze sterowniki do grafy. Wszystkie gierki chodzą lepiej na 98 niż na XP

Mówienie że "wszystkie gierki chodzą lepiej na 98" jest pieprzeniem w bambus, tak jak mówienie że wszystkie płyty ECS są do pupy. Bo naprzykład nowsze gierki microsoftu chodziły u mnie lepiej na 2K (Dungeon siege, Age of Mythology) O instalowaniu DX 9.0a bez wyraźniej potrzeby już nie wspomne ;]

 

Ale istotnie, popróbwałbym wrzucić win 98 i zobaczyć, jak będzie.

Wcześniej jednak zapodałbym inne sterowniki do grafy, ale najnowsze nie zawsze znaczy najlepsze :? U mnie na nowszych niż 30.82 wywala się 3D mark i kilka gier; popróbuj sterowników z CD dodanego do karty np. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal ten XP i zainstaluj 98SE + najnowszy directx 9.0a i najnowsze sterowniki do grafy. Wszystkie gierki chodzą lepiej na 98 niż na XP

THE BEST OF THE BEST :lol: :lol: :lol:

 

BIG LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze zmienisz jezyk w rejestrze(niestety nie pamietam dokladnej lokalizacji) i juz bedziesz mogl sie cieszyc wersja polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram w the sims wakacje i niechce mi sie juz poznawac nowych ludzi alzeby awansowac w pracy, wiec da sie to jakos wylaczyc, aby moc awnsowac bez potrzeby szukac dowych znajomosci????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z głupszych rzeczy w Simsach :wink:

Sądzę że powinna być na to jakaś "łatka" ewentualnie programik...

Jak byłem jeszcze zapaleńcem to znajdywałem programiki to ustawiania umiejętnośći wystorju domu i innych rzeczy.... 8)

Tak więc google.pl i do dzieła... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz otwierasz edytor rejestru start-uruchom regedit

nastepnie po prawej stronie wybierasz zakładje hkey local machine tam software i szukasz zakladki maxis kilkasz na to po prawej stronie w linijce language wpisujesz zamiast english

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc zainstalowałem sobie grę the sims z różnymi dodatkami np wakacje zwierzaki itd. I mam problem byłem raz na parceli gdzie można kupić np kota czy psa i od tej chwili jak tam jadę i klikam na jakiś budynek to mi z gry wychodzi czym to może być spowodowane?? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie umnie zawsze tak było na śłabszym sprzcie też a teraz myślałem że będzie wszystko ok więc przinstalowanie chyba nic nie da. Dodam że mam system XP.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc zainstalowałem sobie grę the sims z różnymi dodatkami np wakacje zwierzaki itd. I mam problem byłem raz na parceli gdzie można kupić np kota czy psa i od tej chwili jak tam jadę i klikam na jakiś budynek to mi z gry wychodzi czym to może być spowodowane?? Pozdro

 

Tez mialam ten problem i do teraz nie wiem dlaczego <lol> dopiero jak zainstalowalam sobie xp (co pewnie nie ma z tym nic wspulnego :P ) i zainstalowalam na nowo gre to przestalo mi sie wylaczac:) ale kolezanka cos mi mowila ze miala to samo z tym ze jej sie instalacja przerywala w 98% a z kolei inna kolezanka mi mowila ze trzeba zaraz po wprowadzeniu do domu z siasiadami rozmawiac :P musisz poprobowac :)

 

ktos wie moze czy jest spolszczenie do tej wersji ? i jakie sa kody na full kasy itp nie moglem znalesc nigdzie

spolszczen musisz poszukac na stronach lub zmienic w rejestrze a kodow jest peeeeeelno :D np. na kase u mnie dzala kod : rosebud -10000 simoleons.;!;!;!;!;!;!;!;!;! na "wszystko ruszalnosc " : move_objects on jak chcesz wylaczyc "wszystko ruszalnosc" to : move_objects off kodw jest baaaardzo duzo:]ale ja osobiscie uzywam tylko tych 2 :) a co do zdobywania przyjaciol to wystarczy dac kazdemu kilka pierscionkow z brylantem (ok 8 ) i juz masz przyjaciela gorzej z pielegnowaniem tej przyjazni :P kiedys gdzies na jakiejs stronie chyba widzialam taki program do omijania tego ale nie pamietam o co dokladnie tam chodzilo :P

Edytowane przez samara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...