Skocz do zawartości
takise

Problem Gta4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przejdę do rzeczy :)

W GTA4 znikają mi tekstury - dosłownie! Niko chodzi po niebie jak i inni przechodnie , samochody jeżdżą w powietrzu itp! Nie wiem co robić , próbowałem już chyba wszystkich patchy itp!Do tego licznik pamięci w opcjach pokazuje że gra używa 293MB pamięci na 103MB dostępnej przez co nie można zmienić detali , choć po kliknięciu w opcje auto ustawienia detale zmieniają się na medium.

Mój komputer:

Intel Pentium D CPU 2.80GHz

2GB RAM KINGSTON

ATI HD 4550 Hyper Memory 512MB

Modecom Feel 350W ;/

 

Proszę pomóżcie , dodam iż mam tak tylko w tej grze

 

Do tego po włączeniu gry w głośnikach słyszę szum i nic więcej ;/ Moja karta dźwiękowa jest ze stajni SoundMax czy coś takiego :P więcej szczegółów nie znam.

Edytowane przez takise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee to raczej nie jest wina ramu , inne wymagające produkcje typu assasins creed (max 1024*768) czy ACreed 3 (1024*768 low-medium) działają ładnie , więc takie GTA też powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co się pytasz skoro wiesz lepiej? Potwierdzam zdanie @zzizzy, za mało ramu na karcie i w systemie (co to jest 2GB na dzisiejsze standardy?). W dodatku Twoja karta używa ramu systemowego. W GTA4 na tym komputerze wygodnie nie pograsz.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 MB Vram hypermemory... Czyli de facto dostępne 1.5GB RAM, co ledwo spełnia minimalne wymagania, które i tak nie pozwalają na płynną akceptowalną rozgrywkę.

 

Temat do zamknięcia.

 

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...