Skocz do zawartości
kronox55

Problemy z htc legend

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż od niedawna mam taki telefon i mam z nim parę problemów, a mianowicie:

- nie mogę się zalogować na fejsbuka, występuje błąd logowania, podczas gdy inne strony działają

- telefon ma co chwilą jakieś problemy z kartą pamięci, raz jej nie wykrywa, a następnie przy aktualizacji wyskakuje błąd "brak wystarczającej ilości miejsca"

- gdy dostaję powiadomienie o nowym mailu, aplikacja za to odpowiedzialna po chwili się wywala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek wyczysc dane aplikacji z facebooka i odpowiedzialnej za maila - Menu / Ustawienia / Aplikacje / Zarządzaj Aplikacjami / Wszystkie.

Jesli chodzi o problemy z brakiem wystarczajacej ilosci miejsca twoim remedium bedzie root. (akurat Legend jest dosc popularny na XDA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rootowałem nigdy Legend wiec nie wiem jak to wyglada dokladnie, zacznij tutaj: [REF] ALL ROMS | ROOTING | FAQ's | STICKIES | POSTING RULES - Read before posting - xda-developers

 

Jesli nie znasz angielskiego: [TUTORIAL] Downgrade i root HTC Legend

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czym mogą być związane problemy z kartą pamięci, tzn. czasami pokazuje, że jest uszkodzona, po sformatowaniu nadal to samo lub że jest pusta i jakiś tam problem. Karta była wcześniej używana w innym telefonie, włożyłem ją od razu i pozwoliłem, żeby telefon ją sformatował.

 

Dobra, okazało się, że moja karta pamięci jest problemem, włożyłem kartę z zestawu i wszystko poszło bez problemu.

Edytowane przez kronox55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...