Skocz do zawartości
Szymoon

Jakimi benchmarkami/programami testowac

Rekomendowane odpowiedzi

fakt faktem ze nijak te wyniki sie maja do prawdziwej wydajnosci grafy ale na czyms trzeba testowac( oczywiscie najlepiej sprawdzic w paru gierkach na ful detalach, ale to jest pracochonne, 3dmarka uzywaja wszyscy i dlatego latwo sie zorietowac czy wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myślcie że piszę to dlatego że ja mam kyro na którym w 3dmarcu jest mało punktów

ale ja bym sobie jednak odpuścił ten program gdyż on nijak ma się do prawdziwej wydajności w grach

prawda jest dobrym programem do sprawdzenia ogolnej wydajności kompa i czy wszystko gra, ale przy porównywaniu kart dwóch róznych firm to ja bym sobie jednak odpusćił

o ile jeszcze można porównywac wydajnosć na różnych nievidiach to raczej ja bym sobie odpuścił mierzenie wydajności w porównaniu np do radeona

przecież słyszeliście o niedawnym błędzie dzięki któremu nievidia dostawała niezłego kopa punktowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi benchmarkami/programami testowac karte graficzna ?Tylko nie podawajcie gier, chodzi mi o same programy, do porownania dwoch kart graficznych. Najlepiej latwodostepne (mile widziany link, ale znowu nie rozleniwiam sie)

http://www.tweak.pl/forum/viewtopic.php?t=3854 :) widzial ktos? Bo popularnosc watku znikoma. Chyba screena trzeba zarzucic zeby kazdy zobaczyl zgrabna mangowa panienke z benchmarka :) hehe wtedy sciagna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...