Skocz do zawartości
Włodi

Jaki Radeon z obsługą TruForm ? [post #14]

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedź też tę 9700 - 9800 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kategorię. Ceny mogą przerażać, jednak zainteresowanie może być niewielkie i w licytacji będzie szansa taniej coś wyrwać. Unikaj aukcji z takimi zapisami jak

ROK TEMU DZIALALA - TERAZ W KARTONIE TYLKO MI LEZY W SZAFIE

DLATEGO SPRZEDAJE JAKO USZKODZONE WIĘC W GRĘ WCHODZI TYLKO POZYTYW BEZ ZWROTU

Platformę na AGP rozumiem, że posiadasz?

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platformę na AGP rozumiem, że posiadasz?

 

Oczywiście. Do tego procesor P4 3Ghz HT, więc będzie się na pewno nudził. Poczekam jak pojawi się jakiś 9500 tani. Mogę dać góra 35zł nie licząc wysyłki. Dałem już ogłoszenie "Kupię" na tym forum.

Jak nie zdołam znaleźć to zapodam sobie 9550. Wybór jest spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też szukać pełnej wersji radeona 8500/9100 z pamięciami 128bit, który jest zbliżony wydajnością do 9550/9600 niepro, a po oc dogania/przewyższa pro.

Przez niższy numer ludzie myślą, że jest słaby przez co często jest tańszy od padakowatych 9200.

W przypadku 9550/9600/9600pro nie ma sensu dopłacać do wersji 256MB, bo te karty nie są w stanie wykorzystać takiej ilości pamięci.

 

Dużo na temat tych kart możesz dowiedzieć się na tym forum. (tematy jeszcze z czasów tłika ;) )

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na to:

KARTA ATI RADEON 9800 XXL 128 MB AGP X8+MS4013 (2096200163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Wprawdzie to Medion (MSI), ale do takich eksperymentów będzie dobry. No i cena 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na to:

KARTA ATI RADEON 9800 XXL 128 MB AGP X8+MS4013 (2096200163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Wprawdzie to Medion (MSI), ale do takich eksperymentów będzie dobry. No i cena 50zł.

 

Za drogo. Narazie mam propozycje kupna 9500 PRO za 50zł w tym koszty przesyłki. Opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł to już i tak dużo za dużo. Spokojnie styknął by mi ten 9550 lub nawet 9200. Ja tę karte pare dni potestuje i wywale do piwnicy, wiec i tak sie dałem namowic na drogą impreze ;)

Dostałem jeszcze propozycje jakiegos radka 256mb, ale nie bede sie w to bawil jesli bedzie drozsza. W zyciu tego karta nie wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie opyla, ale to i tak niezła cena względem cen 'kup teraz' za zwykłe r9600/9550 (50-80zł + wysyłka :lol: ).

Za radeona 9200/9250 nie ma sensu dawać więcej niż 10-15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...