Skocz do zawartości
Tomeczek

Asus Rampage IV Extreme+Intel Core i7 3820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich milosnikow i Fanow plyt z seri Asus Rampage wczoraj wlasnie zaczolem powoli skladac systemik i wodowac plyte ponizej zamieszczam foty ale jakosc nie jest najleprza bo robione byly wnocy

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

to by bylo natyle CDN..... czekam jeszcze na bloki na pamiec od EK----------EK Water Blocks EK-RAM Dominator X4 - Acetal+++++ Oraz dwa zestawy CORSAIR DOMINATOR GT DHX 2x[4x4GB]RAM DDR3 16GB / 2133Mhz razem 32 Gb

Edytowane przez Tomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok od koolance fajny, daje ciekawe opcje połączeń.

Nie wodujesz graf? Z tego całego towarzystwa to właśnie one najbardziej chciałyby wody :wink: (bloki są drogie, ale zgaduję że po tym co już masz nie cierpisz na brak gotówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jeszcze lepiej bedzie wygladac ale juz jest zapuzno wycofac to z projekut bo mam juz zamowione i zaplacone

 

Blok od koolance fajny, daje ciekawe opcje połączeń.

Nie wodujesz graf? Z tego całego towarzystwa to właśnie one najbardziej chciałyby wody :wink: (bloki są drogie, ale zgaduję że po tym co już masz nie cierpisz na brak gotówki)

 

 

masz racje grzeja ale niestety nie chcem inwestowac teraz juz wnie bo za miesiac mam zamiar je sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

czy te radiatory po pamięciach będą pasować na inne ramy? jak tak to bym je odkupił od cb bo raczej nie będą ci już potrzebne.

w co ty będziesz grał że potrzebne ci 4 gpu?

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

taki konfig bardzo obciąży cpu np w grze fsx było by tragicznie.. 10fps:) a na jednej karcie z jednym gpu było by minimum 60 fps wiem bo sprawdzałem ale to tylko ta gra taki wyjątek:) gra wyciągnie wszystko nawet z ośmiu wątków a od karty wymaga nie wiele..

ale nie zmienia to faktu że taki konfig to marzenie każdego na tym forum:)

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że nie tylko ja oczekiwałem na Raystorma. Kiedy zamawiałeś swojego (ja czekałem od listopada prawie do końca lutego :) )?

 

A ten konfig wygląda okrutnie :D , choć moim zdaniem te bloki na pamięci to raczej niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że nie tylko ja oczekiwałem na Raystorma. Kiedy zamawiałeś swojego (ja czekałem od listopada prawie do końca lutego :) )?

 

A ten konfig wygląda okrutnie :D , choć moim zdaniem te bloki na pamięci to raczej niepotrzebne.

 

 

 

Bloki to tylko tak dla bajeru.

Raystorma zamawialem w pazdzierniku a dostalem w polowie Listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...