Skocz do zawartości
YoSHi

Pieprzone neo+

Rekomendowane odpowiedzi

Qrwa te downy <span style="color:red;">[ciach!]</span>e - dzwonilem do nich w czwartek - powiedzieli ze dzisiaj - w piatek dzwonili zeby potwierdzic - potwierdzilem - dzisiaj caly dzien zmarnowalem czekajac - i malo tego ja mialem miec od 14-16, a qmpela obok od 16-18 - do niej przyszedl, a do mnie nie - jutro jade osobiscie do BOK'u - bedzie koniec swiata - najlepsze jest ze nie mam dokladnie winnego, bo kazdy umywa rece - na 800102102 mowi mi, ze bok, a w boku, ze mam dzwonic na infolinie - wiec dzwonie a ona mowi ze moze mnie na 26.VI umowic, a ja ze ona jest chyba po<span style="color:red;">[ciach!]</span>a, ze jak jutro nie bede mial to wjade do boku i narobie takiego syfu ze koniec. - nikt nie ma kontaktu z monterami - Co o tym myslicie? Co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tpsa to tpsa :/ raczej nic nie zwojujesz.

 

Mojemu kumplowi ostatnio podczas burzy padł router, no i czekał ponad tydzień aż panowie monterzy "poswieca swoj cenny czas i przyniosa nowy"

 

tak przy okazji na hot-line nie ma co dzwonic. W sprawie transferu dzownilem 47192371 razy i nic :P -> tylko czekac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hot-line nic nie załatwi... jak do mnie nie przyszli monterzy to dzwoniłem bezpośrednio do dużurnego centrali, czy jak mu tam, i wszystkiego się dowiedziałem u niego: dostali uszkodzonego DSLAMa :lol: (byłem pierwszy w mojej miejscowości). Przy okazji wypytałem go jaki modem dostanę etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zgadzam sie! rob afere na calego w boku az im w piety pojdzie!ja mialem podobna historie podczas podlaczenia kolo poprostu nie przyszedl, czekalem do 16 a mial byc o 10!zadzwonielm do boku i po chamsku obejchalem babke podobnie infolinie!zaproponwali mi zaloza za poltora tygodnia!nie zgodzilem sie i powiedzialem babce w boku ze jak nie bedzie max za 2 dni to dzownie do francuza do wawy(ten kolo co wysyla infomacje o neo :P )i co sie okazalo dostalem numer domowy do montera zadzwonilem zmieszalem go z blotem(podobno byl u mnie i nikogo nie zastal z mojej strony beka poszla) i postraszylem francuzem i kolo nastepnego dnia byl o 8:00 z lucencikiem! wiec trzeba na nich jechac ostro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj i powiedzieli za przyjda w piatek - bylem ze starszym i bylismy nastawienie stanowczo aczkolwiek jeszcze nie na syf. Ale powiedziala ze moge nie dostac lucenta tylko jakies gowno - wtedy bedzie syf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko piknie ladnie z sagemem, ale mi sie nie podoba z tego wzgl, ze jest na USB :( trzeba postawic osobnego kompa do dzielenia :? mi nie robi, ale mam problem z moja dziewczyna :? (chyba, ze nie wezmie neo+).

 

 

btw, nie mialem dostepu do sagema :P ja mam lucenta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cała neostrada to jest jedna wielka pomyłka. Najpierw monter mi nie przyszedł , później łaskawie przyszedł , później 3 tygodnie nie działało , teraz działa , że pożal się boże...Net jeszcze jako tako ale żeby pograć w coś on-line to zapomnij @!!!! Takie lagi , że się w pale nie mieści. Kabaret za 200PLN miesięcznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta jest przyczyna takiego traktowania. Klient detaliczny placacy marne grosze za jakies tam neo to zaden klient, nawet, jesli tych klientow duzo. Chetni na to zawsze beda a klient korporacyjny majacy kilka lacz, CIRy i inne cuda i placacy za to gruba kase to juz jakis klient. Chociaz i tu nawet czasem ciezko sie dogadac bez jakiegos account managera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj ka jest z przejsciem z SDI na neo+ w cenniku tepy jest 1zł* gdzie* -Abonent dodatkowo ponosi koszty związane z zakupem Zestawu instalacyjnegoto co jeszce chcą te 399zł za modem. jeszcze jakies trzy tygodnie było wszystko za 150 zeta przy rezygnacji z SDI (oczywiscie w BoKu nic nie wiedza).

A jest sposób aby dostac lucenta trzeba im powiedziec ze uzywa sie win95 i nie posiada sie USB i nie robią problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też w <span style="color:red;">[ciach!]</span>aa zrobili! Miałem mieć dzisiaj instalacje NEO+ między 18 a 20. Oczywiście nikt nie przyszedł. Czekam już miesiąc na instalację (od 20 maja), ciekawe kiedy wreszcie ktoś łaskawie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wywalczyłem instalkę!!! Już śmigam na NEO+.

Jak ktoś jest z Warszawy i ma kłopoty z odwlekaniem instalacji niech wali na Dobosza 1. Tam jest jakieś centrum monterów NEO, jak tam wpadłem od razu poprosiłem kierownika i powiedziałem co i jak, koleś zapytał kiedy i w jakich godzinach chce mieć instalację, umówiłem się na dzisiaj, i monter przyszedł punktualnie i mam już stałkę (po 5 latach na modemie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hot-line nic nie załatwi... jak do mnie nie przyszli monterzy to dzwoniłem bezpośrednio do dużurnego centrali, czy jak mu tam, i wszystkiego się dowiedziałem u niego: dostali uszkodzonego DSLAMa :lol: (byłem pierwszy w mojej miejscowości). Przy okazji wypytałem go jaki modem dostanę etc.

Hehe, ja mialem problemy z modemem co to od nich dostalem. Dzwonie na infolinie i tlumacze tej lasce o co biega (mialem nadzieje ze kumata). Kuzwa, mowie jej, ze modem po prostu nie dziala (fizycznie, po wlaczeniu do prundu nic sie nie dzieje) a ona mi, ta glupia <span style="color:red;">[ciach!]</span>, wyjezdza z tekstem zebym "zainstalowal programy z plyty" (bo jej wczesniej powiedzialem ze obszedlem sie bez tego syfu francuskiego). No to kuzwa ja do niej ze co ma piernik do wiatraka i zeby mnie laczyla z jakims dzialem technicznym. Ona dobrze. Czekam autentycznie 15 minut a potem chlast i sie rozlaczyla.

 

(z modemem sobie poradzilem sam w koncu - banalna sprawa - slaba siec prundowa w starym budownictwie i trzeba bylo sie przelaczyc gdzie indziej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...