Skocz do zawartości
Nicky

Ranking p2p

Jakiego p2p uzywasz  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego p2p uzywasz

    • eMule/eDonkey
      19
    • Bittorrent
      12
    • DC/DC++
      19
    • SoulSeek
      2
    • Kazzaa
      14
    • iMash
      1


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze i wszedzie dc, 0 fakeow a pliki pojawiaja sie tak szybko jak na servach edonkey, polecam go dla wszystkich z szybkimi laczami bo dc nie laczy sie przez server do osoby ktora udostepnia plik i nie spowalnia przez to tranferu (nazwa mowi sama za siebie, direc connect), dla osob z wolniejszyc lacz wydaje mi sie ze edonkey i wszelkie jego odmiany sa ok, a kazaa odpada od razu :)

 

oczywiscie to sa moje spostrzezenia i prosze na mnie nie bluzgac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, a jakże ! Wszystko się jednak zmienia - oprogramowanie, gusty.. i dlatego warto czasami "poniuchać" co w trawie piszczy...

Osobiście używam Kaazy Lite, bo w naszym Lan-ie osiedlowym tylko to chce jeszcze działać.O powodach takiego stanu żeczy nie będę pisał, bo nie o to przecież w tej ankiecie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, a jakże ! Wszystko się jednak zmienia - oprogramowanie, gusty.. i dlatego warto czasami "poniuchać" co w trawie piszczy...

Osobiście używam Kaazy Lite, bo w naszym Lan-ie osiedlowym tylko to chce jeszcze działać.O powodach takiego stanu żeczy nie będę pisał, bo nie o to przecież w tej ankiecie chodzi.

Nareszcie ktoś mnie poporł, a nie ciągłe mieszją z błotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eMule Plus

 

 

Tak swoja droga to ten topic byl juz 2x razy na tym forum!

Czy ten proks jest chociaż troche szybszy od złykłego emule. Pytam czy różni się tylko wygłądem czy mam też lepsze transfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dcpp

 

łatwa konfiguracja, mozliwość ssania całych folderów i różnych (prawie wszystkich) typów plików, mało fake'ów, listy plików użytkowników, wysokie transfery (jesli sie trafi dobry uzytkownik, co na szwedzkich hubach zdarza się często :) ) itd.

 

od początku uzywalem dcpp (no i audiogalaxy ale padło... :( ) i chyba przy nim zostane, tym bardziej ze jest ciągle ulepszane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% moich zasobow muzycznych sciagnalem z audiogalaxy ;]

to byl najlepszy program do sciagania mp3......chlip....;]

Chlip...

 

I ja swoich większość z galaxy ściągnęłem, z czego większość z większości odeszła kilka dni temo wraz z dyskiem, buuuu :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sprobojcie bittorrenta to jest nowy program ale naprawde prosty i wypas - najlepsza strona z linkami na www.suprnova.org a klienta np. polecam Bursta

 

A tak pozatym to dobry tez eMule PLUS

A Kazaa do Muzyki i tylko do Muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a klienta np. polecam Bursta

...

IMO lepszy klient BitTorrent++

wczoraj sie skusilem, zainstalowalem i srednia predkosc sciagania - nie powiem czego :P 22-34KB (na eMule o takich transferach moglem tylko marzyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a klienta np. polecam Bursta

...

IMO lepszy klient BitTorrent++

wczoraj sie skusilem, zainstalowalem i srednia predkosc sciagania - nie powiem czego :P 22-34KB (na eMule o takich transferach moglem tylko marzyc)

 

A Sprawdzales Bursta czy tylko BT++ bo jak naprawde lepszy to cza zmieniac 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...