Skocz do zawartości
LuKe

Powalajaca jakosc dzwieku za 30zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie

 

musze sie pochwalic moim nowym nabytkiem z allegro, dokladnie glosnikow Medion za 30zl!

http://allegro.pl/imagic-m4-ufo-glosniki-zasilane-usb-neo-nowe-i2612673212.html

 

glosniczki mialy byc dla starszej do skypa ale jak uslyszalem...... ten piekny, soczysty, wyrazny dzwiek - skonfiskowalem sobie je, a wywalilem z pokoju kolumny JBL

 

glosniki graja super, nie ma oczywiscie basu i sasiadow nimi niepowkurzasz ale nie o to w nich chodzi

 

 

ten dzwiek mmmm cud, miod, malinka :)

 

jakosc dzwieku tych pierdziawek przypomina mi ten z glosnikow jakie mialem dawniej z-5500 tyle ze one kosztowaly 1300zl a tu sa za 30zl, hihi

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając Twojej osoby ograniczę się do stwierdzenia że w końcu trafiłeś na sprzęt na miarę swojego słuchu skoro gniot za 30 pln ma dzwięk przypominający Z-5500. Oba zapewne na niesamowicie zgranej próbce we FLAC + żródło dźwięku o wartości średniej krajowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając Twojej osoby ograniczę się do stwierdzenia że w końcu trafiłeś na sprzęt na miarę swojego słuchu skoro gniot za 30 pln ma dzwięk przypominający Z-5500. Oba zapewne na niesamowicie zgranej próbce we FLAC + żródło dźwięku o wartości średniej krajowej.

 

 

o co ci chodzi?

na x-fi extreme music -

FLAC czy mp3 w 192 czy 320, co za roznica dla mnie to samo

 

ja tylko pisze ze glosniki graja bardzo przyzwoicie, sa odskocznia od łupiacych kolumn ktore ledwo rozkrece i trzesa cala hata

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja tak na serio...

 

 

na JBL e30 i subie e150 + azur 340a no i zrodlo x-fi, tez zadnej roznicy nie slysze miedzy mp3 192 czy 320 no bo jak mam slyszec jak to to samo, co do FLAC a dobrej jakosci mp3 no ciezko ciezko by bylo ... roznica jaka roznica?

na sennheiser HD 515 tez roznicy nie slysze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo zaintrygował mnie twój temat,

http://allegro.pl/imagic-odysey-glosniki-10w-rms-mega-wyprzedaz-i2649063024.html

Podobne przetworniki do Twoich. Czy mógłbyś je rozkręcić i zrobić zdjęcia.

Chcę zbudować na tym KD, zastanawiam się czy da radę nagłośnić 20m^2.

Wszak na aukcji pisze :

Rewelacyjnie sprawdzają się w podroży czy na małej imprezie

Możesz mi powiedzieć jak z niskimi tonami? Nie ma wcale, czy może choć troszke?

 

 

~~~~~~~~

A tak poważnie pewnie brat/pies/kot zalogował mu się na konto^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale naprawde tez sie dziwilem ale dzwiek z tych pierdziawek naprawde jest przyjemny , wyraznie slychac vokalik, haj hity, no basu ni ma no ale to maja byc glosniczki do zacisza domowego

 

 

oo te fajnie wygladaja

 

http://allegro.pl/a4tech-2-0-s60-usb-dwudrozne-do-laptopa-super-i2593081507.html

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przedziale cenowym do 30zł proponuje starą szafę rozebrać, pozbierać na śmietniku głośników z telewizorów (albo na allegro znaleźć odpowiednią ofertę) i samemu złożyć kolumny. Newralgicznym punktem może być wzmacniacz. Dla przykładu :

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/251689_346650478762054_1551357279_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...