Skocz do zawartości
misiekmich

W czym zrobić dobrej jakosci album ze zdjeciami na DVD??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam DVD ktore odtwarza format SVCD. Che zrobic album ze zdjeciami (muza w tle, ladne tlo, menu i inne bajery) i zeby mozna go bylo odatwarzac w moim DVD. Kto mi poleci jakis program (oprocz Nero)? Aha i jedna wazna rzecz. Chodzi o to zeby program zapisywal zdjecia w duzej rozdzilczosci, a nie robil z nich film, bo wtedy wychodza kiepskiej jakosci fotki. Moze ktos mi cos polecic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy SVCD "Super Video CD" to to samo co "Photo CD"?

Sam juz nie wiem...

Nie wiem czy to samo ale nero przy wybraniu SVCD przy wyborze plików akceptyje pliki JPG (przy innym typach plików daje komunikat że nie są zgodne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zeby nie wprowadzac juz wiecej zamieszania zmieniam pytanie:

Mam DVD ktore odtwarza Photo CD. Che zrobic album ze zdjeciami (muza w tle, ladne tlo, menu i inne bajery) i zeby mozna go bylo odatwarzac w moim DVD. Kto mi poleci jakis program (oprocz Nero)? Aha i jedna wazna rzecz. Chodzi o to zeby program zapisywal zdjecia w duzej rozdzilczosci, a nie robil z nich film, bo wtedy wychodza kiepskiej jakosci fotki. Moze ktos mi cos polecic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulead dvd studio, lub ulead video studio -> programy do tworzenia plyt dvd/svcd/vcd jak rowniez do motazu meni do w/w. jak chcesz sobie zrobic album to poprostu nie robisz tego jako film tylko jako meni z obrazkami. z tego co pamietam jak sie bawilem tymi progsami to idelanie nadawaly by sie do tego co potrzebujesz. jesli chcesz zeby mozna to bylo odpalac takze na zwyklym pc'cie bez instalowania zadnych odtwazaczy do dvd (nie wiem czy bedziesz to robil na plytce dvd czy na cd) to polecalbym auto play media studio od wersji 4.0 w gore. poza tym jak chcesz to ogladac na zwyklym telewizorze to zapomnij o wysokich rozdzielczosciach i "ladnych" zdjeciach -> nie przeskoczysz rozdzielczosci jaka posiadaja telewizory ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do baltazar:

Ten Ulead DVD i ulead video studio to raczej kiepskie programy. One z tego menu z obrazkami tworza wlasnie filmy. Kazdy pokaz slajdow razem z muzyka w tle jest przerabiany na film bez względu na to jak ustawisz w opcjach. W sumie to moim zdaniem w porównaniu do innych programów takich jak: PictureToTv, Nero vision express, Dazzle DVD Complete 2.01 w uleadzie slajdy sa najgorszej jakosci. Co do wysokich rozdzielczosci to mozna je osiagnąć. Jedyn warunkiem jest to aby program nie konwertował zdjec do plikow filmowych. Wlasnie takiego programu szukam. Tak mozna zrobic w Nero ale tam wchodzi jedynie 99 zdjec na plyte i nie mozna wstawic muzy w tle.

Jeżeli ktos się bawi w takie rzeczy to mam prozbe. Znalazlem pewien programik i to nawet spelniajacy moje wymogi ale mi się zawiesza w trakcie przygotowywania plyty do nagrania „xatshow” się nazywa. Może ktos to sprawdzic i powiedziec czy to tylko tak u mnie czy to jakas wada programu??

I jeszcze jeden program DVD Photo Slideshow. Problemem jest to ze nie mogę go w żaden sposób skrakowac. Seriala znalazlem ale nie wiem gdzie go wpisac w programie. Tam chyba nie ma takiej opcji. Wie ktos może co trzeba zrobic żeby normalnie chodzil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam kawalek softu ze stajni HP. Robi dokladnie to czego oczekujesz, poczawszy od podkladu muzycznego (mp3,wav) przez selekcje zdjec, sposob wyswietlenia poszczegolnego zdjecia ( fade'y itp efekty) do nagrania gotowego materialu na cd. Program jest dodawany do kazdego cyfraka HP i zwie sie HP memories disc. Jesli bylbys zainteresowanyto daj znac.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 

Ten Ulead DVD i ulead video studio to raczej kiepskie programy. One z tego menu z obrazkami tworza wlasnie filmy. Kazdy pokaz slajdow razem z muzyka w tle jest przerabiany na film bez względu na to jak ustawisz w opcjach. W sumie to moim zdaniem w porównaniu do innych programów takich jak: PictureToTv, Nero vision express, Dazzle DVD Complete 2.01 w uleadzie slajdy sa najgorszej jakosci. Co do wysokich rozdzielczosci to mozna je osiagnąć. Jedyn warunkiem jest to aby program nie konwertował zdjec do plikow filmowych. Wlasnie takiego programu szukam. Tak mozna zrobic w Nero ale tam wchodzi jedynie 99 zdjec na plyte i nie mozna wstawic muzy w tle. ...

nie napisales nigdzie ze ma to byc pokaz slajdow (hands free -> bo chyba o to chodzi), i ja nie pisalem zeby to bylo na zasadzie pokazu slajdow. myslalem ze moglbys zrobic meni z wielka iloscia podmeni, do kazdego zdjecia osobno, ale nie wiem czy to by cos pomoglo,poza tym od groma roboty iczasu by to zajelo, napewno sa do tego lepsze aplikacje. przyznaje racje co do metodologi dzialania ulead'a i faktycznie do tego co chcesz zrobic to on sei za bardzo nie nadaje. co do wpisania seriala to patrzyles moze z helpie w programie (moze jest tak jak w acdsee, a moze tak jak w astonie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

co do wpisania seriala to patrzyles moze z helpie w programie (moze jest tak jak w acdsee, a moze tak jak w astonie) ?

 

Hmm niby w helpie cos jest, ale jak klikam na register to od razu wlacza mi sie stronka z oferta kupna programu. Normalnie przejrzalem caly program nie ma tam gdzie wpisac tego seriala Moze ma ktos jakiegos cracka bo z serialem chyba nic nie poradze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiekmich : Jest jeden problem ;] wlasnie przegladalem ta cd i jest taki program jak "memories disc" ale.. ale wchodzi w sklad wiekszego softu "HP Photo and Imaging 1.2 - Photosmart Cameras" . Calosc wazy 134 mb. ( zip) i nie da sie tego rozbic na poszczegolne programiki metoda chalupnicza ;]

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...