Skocz do zawartości
Krootki

Ehhh te dziewczyny....

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam podniecacie sie nieznajomymy a my tu Miope mamy. Cudze chwalicie swego nie znacie :D

jonathan, nie pisz takich rzeczy, bo się śmieję od pięciu minut i nie mogę przestać. :lol: :lol: :lol:

Nie przesadzaj. Masz pojecie wieksze niz wiekszosc kolesi

A co Cie tak rozsmieszylo???? He???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miope przyznaj się że to Ty szukałaś tego Peltierka

Nie, to nie byłam ja. :cry: ;)

:lol: Gwoli informacji podam dla osób z odleglejszych części Polski, że owo magiczne wydarzenie miało miejsce w Gdyni, a w Trójmieście Gdańsk i Gdynia to dwa różne światy. ;)

A co Cie tak rozsmieszylo???? He???

A bo ogólnie turystyka zabawna jest. :D Poza wszystkim zaś na forum jest co najmniej kilka dziewczyn, a wyście jakoś ostatnio zaczęli zauważać akurat mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dzisiejsze zdarzenie:

 

Jestem w Gdyni w sklepie elektronicznym, stoję sobie w kolejce i w pewnym momencie wchodzi dziewczyna (wiek tak 19-21 lat) z tatusiem i słyszę jej gadkę:

 

"O zobacz ojciec, są peltiery. Kurde, ale są za słabej mocy. Takich to ze 4 bym potrzebowała. Bo wiesz na mojego podkręconego Athlona to potrzeba taki i taki, a ten to najwyżej by się nadawał na grafikę, albo na jakiegoś starego procka. Dobra idziemy stąd; kurde ciekawe gdzie ja dostanę w końcu takiego jak szukam(...)"

 

Stałem jak wryty, pierwszy raz słyszałem takie rzeczy z ust dziewczyny... 8O 8O 8O

co ty napewno to tylko ci sie snilo!!!!

to nie moze byc jogurt 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam to napewno byl Bruce :D

 

Wybacz Bruce, nie moglem sie powstrzymac.

 

A tak pozatym to  8O  8O  8O  8O  8)  8)  8)  8)

 

Ale wiecie co... ja bym jednak nie chcial takiej dziewczyny... wstaje rano... do kompa, wchodze do netu, na forum... o kompach itd. itp. jakbym wreszcie sie z nia spotkal i zamiast pogadac o czyms normalnym to zaraz po "czesc" uslyszalbym - "Mam nowy rekord w OC" to tylko sie isc z mostu rzucic :D  :lol:  :lol:

ja tam wole z moja pobijac rekordy w OC ale nie komputerow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miope przyznaj się że to Ty szukałaś tego Peltierka

Nie, to nie byłam ja. :cry: ;)

:lol: Gwoli informacji podam dla osób z odleglejszych części Polski, że owo magiczne wydarzenie miało miejsce w Gdyni, a w Trójmieście Gdańsk i Gdynia to dwa różne światy. ;)

A co Cie tak rozsmieszylo???? He???

A bo ogólnie turystyka zabawna jest. :D Poza wszystkim zaś na forum jest co najmniej kilka dziewczyn, a wyście jakoś ostatnio zaczęli zauważać akurat mnie. :)
dobrze wiedziec ze jestes kobieta :) heheehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też sie lepiej nie będe chwalił bo jeszcze was wszystkich (facetów) zawstydze! ;-)

czegos tu nie qmam - bo ty juz jestes z ta na avatarku i juz rekordy bijesz - bo ponoc tam pisze ze chyba sie zakochalem???? 8) 8O

nie qmam - to jak ty????? :roll: :?: :?: :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lepiej?

A z tymi rekordami to narazie zaczynamy ale wyniki dobrze wróżą na przyszłość! ;-)

Ale oczywiście możemy porównać wyniki na porzednich platformach! ;-)

Ale oczywiście bez obrazy dla kobiet. Szacunek! To tylko taki mały żarcik! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec ze jestes kobieta :) heheehe

genghiskhan, zdumiewasz mnie. Czytałeś moje wypowiedzi w dziarskim wątku o tym, jak należy traktować kobiety, ;) nawet się ze mną zgodziłeś i nie zauważyłeś, że jestem dziewczyną? Hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lepiej?

A z tymi rekordami to narazie zaczynamy ale wyniki dobrze wróżą na przyszłość! ;-)

Ale oczywiście możemy porównać wyniki na porzednich platformach! ;-)

Ale oczywiście bez obrazy dla kobiet. Szacunek! To tylko taki mały żarcik! :-)

kobiety tez to lubia przeciez.... :wink: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

no to teraz spoko.... APEL dla wszystkich: updatujcie swoje podpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Wiesz, Dijkstra to nazwisko jednej z postaci u Sapkowskiego -- i jest to mężczyzna. Co do awatara, temu akurat (bo wcześniej był inny) był poświęcony topik na testowym, gdzie Dijkstra wyjaśnił, kogo przedstawia obrazek. Ponieważ, jak widzę, nie usatysfakcjonowała Cię odpowiedź Dijkstry ("szukaj" ;)), to wyjaśnię za niego, że on dziewczyną nie jest. :D Ale na pewno bardzo się ucieszy, jak to przeczyta. :lol:

Co do nazwy "Dijkstra" to mi się wydaje że tu chodzi o pewien "wredny" algorytm :P (DIJ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec ze jestes kobieta :) heheehe

genghiskhan, zdumiewasz mnie. Czytałeś moje wypowiedzi w dziarskim wątku o tym, jak należy traktować kobiety, ;) nawet się ze mną zgodziłeś i nie zauważyłeś, że jestem dziewczyną? Hm.
nie.... jaki to byl watek????

zapodaj lynka - chetnie to zobacze raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec ze jestes kobieta :) heheehe

genghiskhan, zdumiewasz mnie. Czytałeś moje wypowiedzi w dziarskim wątku o tym, jak należy traktować kobiety, ;) nawet się ze mną zgodziłeś i nie zauważyłeś, że jestem dziewczyną? Hm.

Gengh żartował :wink: :wink: :wink:

 

Chyba jednak nie :P

 

 

Ja wam dam rekordy bić :P Do roboty :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam dwie dziewczyny przyjaciolki ze szkoly ktore wiedza co to podkrecanie procesora, logitech mx300 i 3dmark, maja wlasnego kompa :> Oprocz tego zachowuja sie calkowicie kobieco, zakupy, makijarze, imprezki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...