Skocz do zawartości
Caleb

Serwis PurePC.pl obchodzi siódme urodziny!

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno siódemka to wyjątkowo szczęśliwa liczba, więc jako redakcja obchodząca siódme z kolei urodziny, powinniśmy wykrzywiać twarze w grymasie przypominającym uśmiech Dołączona grafika Dokładnie tak! Serwis PurePC oficjalnie wystartował 06-06-2006 roku, niemniej ilość szóstek w dacie jest zupełnie przypadkowa i żadne nieczyste siły absolutnie za naszymi plecami nie stoją. Pewnie niektórzy nie zdają sobie sprawy, ale historia prekursorów witryny sięga czasów znacznie bardziej odległych (2002 rok), dlatego na dobrą sprawę istniejemy już przeszło dekadę z czego siedem wiosen pod szyldem PurePC. Odkąd złapaliśmy wiatr w żagle portal rozwija się bardzo dynamicznie, baza artykułów i newsów rośnie błyskawiczne, zaś całości dopełniają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jednak przede wszystkim chcemy podziękować Wam - czytelnikom - codziennie odwiedzającym serwis w poszukiwaniu wartościowych informacji, co zobowiązuje i motywuje do dalszej pracy. Ostatnie miesiące przyniosły natomiast sporo zmian, które niekoniecznie są widoczne gołym okiem, ale wpływają na zawartość oraz formę zamieszczanych artykułów. Trochę się tego nazbierało, więc podsumujmy wszystko w kilku zdaniach...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucamy jeszcze urodzinowe el konkurso:

 

 

Do wygrania czekają płyty główne MSI Z87-GD65 Gaming, MSI Z77A-GD65 Gaming oraz MSI Z77A-G45 Gaming. Poza trzema nagrodami za miejsca na podium, przygotowaliśmy także cztery zestawy upominków od sponsora dla pozostałych szczęśliwców, więc szanse na wygraną rosną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie myśleliście o jakimś zlocie?

7 lat za pasem, a w większości ludzie "znają się tylko z widzenia"

Naprawdę byłbym rad poznać co niektórych i obalić zimnego bronka.

Wolę by w głowie siedział obraz zakazanej mordy niż avatar kojarzony z kB danych w postaci postów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były w zeszłym roku dwa spotkania przy współpracy z MSI (bodajże Wrocław i Poznań, o ile mnie pamięć nie myli; bardzo żałuje, że nie byłem), ale fakt, to wciąż mało. Uważam, że powinniśmy zacząć od browarniczych ustawek w miastach wojewódzkich, a później zmontować coś większego, vide Samhain Gdańsk 2006 :).<br />@Caleb: O, super. Czekamy na info :D.<br />

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były w zeszłym roku dwa spotkania przy współpracy z MSI (bodajże Wrocław i Poznań, o ile mnie pamięć nie myli; bardzo żałuje, że nie byłem), ale fakt, to wciąż mało. Uważam, że powinniśmy zacząć od browarniczych ustawek w miastach wojewódzkich, a później zmontować coś większego, vide Samhain Gdańsk 2006 Dołączona grafika.<br />@Caleb: O, super. Czekamy na info Dołączona grafika.<br />

 

Jestem zawsze na tak. Mogę pomóc w organizacji jeśli chodzi o moje miasto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że trwają prace przygotowawcze - jak dobrze pójdzie to koniec sierpnia / początek września będzie jakaś dwudniowa akcja ;] 

No to mam peszka bo będę w pierwszej połowie lipca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...