Skocz do zawartości
szpachla2

Auto Club Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

 

 

http://autoclubrevolution.com/pl/

 

 

 

Dość ciekawy model jazdy przypominający Gran Turnismo.

Ciężko się rozkręcić ale po 2-3 godzinach grania można dołączać już 

do normalnych wyścigów.

 

Hybryda gry w przeglądarce i odpalanej z dysku.

Licencjonowane samochody i znane marki.

 

Polecam się zapoznać bo przyjemnie się ściga :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już działa.. porównanie modelu jazdy do Gran Turismo to "lekka" pomyłka.. żebym na klawiaturze bez żadnych asyst zrobił 67 czas na torze to jednak przesada. Generalnie wygląda ciekawie ale raczej nie będzie mi się chciało kierownicy od PS3 odpinać więc ewentualnie skończę z padem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajduje ci bo masz niski lewel a jest mało graczy z tym poziomem.

Na początku jest ciężko bo większość wyścigów masz zablokowane ze względu na osiągi pojazdu - VPR.

 

Ale po pierwszych (chyba 2-3) wyściagach dostaniesz jako bonus trochę kasy i będzie cię stać

na tuning bryczki. Tuningujesz, rośnie ci VPR i możesz dołączać do większej ilości wyścigów.

 

Mój nick w grze - Szpachla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka odpowiedzialnego za ustawienia kierownicy powinni dać do zwolnienia.

Żeby pedały działały w grze tak jak powinny trzeba przed ustawieniem wcisnąć pedał gazu/hamulca i puścić w momencie przypisywania sterowania inaczej np. podczas dodawania gazu w grze caly czas wciśnięty jest hamulec.

Do tego pomimo kalibracji kierownicy auto dalej mi pływa na zakrętach chyba, że ta gra po prostu tak ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jezdzi sie calkiem fajniee, ale szkoda, ze pojazdy nie maja w ogole masy, jade za kims na dohamowaniu, niestety mam za slabe hamulce i delikatnie pukam przeciwnika a ten leci jak bila bilardowa. do tego za chiny nie moge pojezdzic z zywym osobnikiem, mam level 14 i niczego mi nie zjanduje i nie wazne czy mam corse, gtra czy camaro... :/ 

a do tego dzisiaj cos zamula z naliczaniem expa i cr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Gran Turismo bardzo mu daleko. Przyjemna niby symulacja. Grafika przyjemna ładna, ale model jazdy to w Simraceway znacznie lepszy. Jak testowałem betę ACR to do każdego samochodu był dość pokaźny zestaw części tuningowych. Po ostatniej dość dużej aktualizacji mamy tylko po jednej części danego rodzaju np. jeden rodzaj tarcz lub klocków hamulcowych- kiedyś były ich po trzy rodzaje. Ponadto obecnie musimy wybierać które części chcemy zamontować w pojeździe ze względu na ograniczoną ilość slotów-kiedyś mogliśmy ładować wszystkie części jakie zakupiliśmy bez żadnych ograniczeń. Do plusów po aktualizacji można zaliczyć to, iż obecnie samochody są relatywnie tańsze tzn. niektóre kosztują mniej kredytów oraz każdy samochód posiada swój mnożnik do zwiększania punktów doświadczenia oraz kredytów. Poza kilkom samochodami premium, które można kupić tylko za ebucksy wszystkie pozostałe są do nabycia za cr. Tory wyglądają ładnie, ale jest ich relatywnie mało, gdyż dany tor występuje w trzech lub czterech konfiguracjach. Główny konkurent Simraceway posiada grafikę jak z poprzedniej generacji konsol, ale ma jedną niesamowitą zaletę-samochody są bardziej pieczołowicie zrobione, każdy model ma ładna deskę rozdzielczą no i tam po prostu CZUĆ SAMOCHÓD. Za to tory nie wyglądają tak efektownie jak w ACR, ale jest ich znaczne więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...